0

Czemu to takie nagle popularne? Przecież takie rzeczy się dobrych parę lat temu robiło

2

O dokładnie miałem to samo spostrzeżenie. U nas rzadko się słyszy, o połamanych drzewach, braku prądu, powodziach, itp. Ja tam nie narzekam :D

2

Przykro mi, że nie wyczuwasz aronii :(

1

A jak dla mnie najważniejsza jest Liga ;)

0

Ten Dele Alli challenge czy cuś

0

Co ludzie nagle wyskoczyli z tymi "okularami" na oczach? Przecież takie "figury" to dobrych kilka lat temu już widziałem

6

Jeśli chodzi o rotacje to w zeszłym sezonie nie bardzo miał kim

0

Mi sernik jakos nigdy nie smakował. Jak trzeba to zjem , ale jakoś po prostu nie lubię

0

Gdyby De Ligt i Cuenca obaj znaleźli się w niedalekiej przyszłości w pierwszej drużynie to byłby scenariusz idealny

0

To jak pytać czy jakikolwiek sernik jest okropny? Oczywiście

0

No fajnie byłoby zobaczyć Cuencę, ale jeśli jednak jego rozwój nie pójdzie tak jak powinien, to doświadczony jak na taki sam wiek jak Cuenca, De Ligt byłby świetnym rozwiązaniem

1

Cierpliwości. Mecz o 21

2

Ja właśnie z tej dwójki na ten moment zdecydowanie wolałbym De Ligta, szczególnie, że zapewne w przyszłym sezonie odejdzie Verma

1

Ja bym chował do głównego, ale w podręcznym też nie powinno być problemu. No chyba, że opakowanie ma jakiś strasznie dziwny kształt

0

Ja pierdziele, ale wy chudzi musicie być. Ja mam 181/87, a ani to gruby nie jestem, ani umięśniony :D

1

Do bagażu po prostu

3

na sport.tvp.pl powinno być ;)
No i na TVP 1, chyba że nie masz dostępu do TV

0

Jak chcesz radę od Socios, to ciężko będzie, bo zbyt wielu ich tu nie ma :D

8

Chyba aż się skuszę na mecz Ajaxu ze względu na De Jonga i De Ligta

10

Chłop się nie wyróżniał niczym w Brazylii to coś nie czuje , żeby w Hiszpanii coś zdziałał. Bardziej im zazdroszczę Rodrygo

15

Jak ktoś by chciał zobaczyć babochłopa to na TVP 1 Semenya biegnie

7

14

Przecież i tak większość zagrań ręką w polu karnym jest nieumyślna. No, bo kto by specjalnie grał ręką w polu karnym? (chyba, że sytuacja tego wymaga, czyt. Suarez vs Ghana)

0

Jest różnica między smrodem, a realnym sprawianiem zagrożenia

0

Czyli grzybki halucynki też od razu wprowadźmy do sklepów, no bo przecież jak ktoś chce se je zjeść to co mi do tego?

2

Papierosy prowadzą do raka płuc, ale widocznych symptomów, zagrażających innym po nich nie ma

0

Najlepiej jakby się nie można było zjarać czy to na legalu, czy na nielegalu

7

Czy Denis powinien zostać w Barcelonie?
https://x.com/Ultrademiks/status/1032162862318252033
Cudo XD

1

Socjopatę szanuję ;)

0

????? Przecież 60-80 mln to powyżej 60 mln, a tylko Morata z tej 4 tyle kosztował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?