No fajnie byłoby zobaczyć Cuencę, ale jeśli jednak jego rozwój nie pójdzie tak jak powinien, to doświadczony jak na taki sam wiek jak Cuenca, De Ligt byłby świetnym rozwiązaniem
Przecież i tak większość zagrań ręką w polu karnym jest nieumyślna. No, bo kto by specjalnie grał ręką w polu karnym? (chyba, że sytuacja tego wymaga, czyt. Suarez vs Ghana)
0
Czemu to takie nagle popularne? Przecież takie rzeczy się dobrych parę lat temu robiło
2
O dokładnie miałem to samo spostrzeżenie. U nas rzadko się słyszy, o połamanych drzewach, braku prądu, powodziach, itp. Ja tam nie narzekam :D
2
Przykro mi, że nie wyczuwasz aronii :(
1
A jak dla mnie najważniejsza jest Liga ;)
0
Ten Dele Alli challenge czy cuś
0
Co ludzie nagle wyskoczyli z tymi "okularami" na oczach? Przecież takie "figury" to dobrych kilka lat temu już widziałem
6
Jeśli chodzi o rotacje to w zeszłym sezonie nie bardzo miał kim
0
Mi sernik jakos nigdy nie smakował. Jak trzeba to zjem , ale jakoś po prostu nie lubię
0
Gdyby De Ligt i Cuenca obaj znaleźli się w niedalekiej przyszłości w pierwszej drużynie to byłby scenariusz idealny
0
To jak pytać czy jakikolwiek sernik jest okropny? Oczywiście
0
No fajnie byłoby zobaczyć Cuencę, ale jeśli jednak jego rozwój nie pójdzie tak jak powinien, to doświadczony jak na taki sam wiek jak Cuenca, De Ligt byłby świetnym rozwiązaniem
1
Cierpliwości. Mecz o 21
2
Ja właśnie z tej dwójki na ten moment zdecydowanie wolałbym De Ligta, szczególnie, że zapewne w przyszłym sezonie odejdzie Verma
1
Ja bym chował do głównego, ale w podręcznym też nie powinno być problemu. No chyba, że opakowanie ma jakiś strasznie dziwny kształt
0
Ja pierdziele, ale wy chudzi musicie być. Ja mam 181/87, a ani to gruby nie jestem, ani umięśniony :D
1
Do bagażu po prostu
3
na sport.tvp.pl powinno być ;)
No i na TVP 1, chyba że nie masz dostępu do TV
0
Jak chcesz radę od Socios, to ciężko będzie, bo zbyt wielu ich tu nie ma :D
8
Chyba aż się skuszę na mecz Ajaxu ze względu na De Jonga i De Ligta
10
Chłop się nie wyróżniał niczym w Brazylii to coś nie czuje , żeby w Hiszpanii coś zdziałał. Bardziej im zazdroszczę Rodrygo
15
Jak ktoś by chciał zobaczyć babochłopa to na TVP 1 Semenya biegnie
7
https://x.com/BrasilPuig/status/1032269666234888192
Puig i Messi :D
14
Przecież i tak większość zagrań ręką w polu karnym jest nieumyślna. No, bo kto by specjalnie grał ręką w polu karnym? (chyba, że sytuacja tego wymaga, czyt. Suarez vs Ghana)
0
Jest różnica między smrodem, a realnym sprawianiem zagrożenia
0
Czyli grzybki halucynki też od razu wprowadźmy do sklepów, no bo przecież jak ktoś chce se je zjeść to co mi do tego?
2
Papierosy prowadzą do raka płuc, ale widocznych symptomów, zagrażających innym po nich nie ma
0
Najlepiej jakby się nie można było zjarać czy to na legalu, czy na nielegalu
7
Czy Denis powinien zostać w Barcelonie?
https://x.com/Ultrademiks/status/1032162862318252033
Cudo XD
1
Socjopatę szanuję ;)
0
????? Przecież 60-80 mln to powyżej 60 mln, a tylko Morata z tej 4 tyle kosztował