Pozwolę sobie skomentować to używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
A nie są mniej inteligentne? Według badań mężczyźni są po prostu inteligentniejsi. Takie są fakty. W dodatku powiedział, że kobiety są mądrzejsze od mężczyzn
Na pewno będzie powoływany na mecze ze słabszymi drużynami. Alba wszystkich meczów ligowych nie rozegra, a na ławkę nie widzę sensu go powoływania. Niech wtedy gra w Barcie B, a na ławce i tak jest zawsze jeden boczny obrońca. No chyba, że ktoś z pary Semedo/Roberto dozna kontuzji (odpukać)
7
https://www.facebook.com/LaLiga/videos/2246432518920709/
Kontrola piłki Dembele :O
0
Colin Kaepernick. Fu...
0
A mi w sezonie 16/17 poza domówkami, kompletnie się reszta strojów nie podobała. Szczególnie te niebiesko-zielone
4
Jeśli się uważało na geografii, to się wie, że wtedy panuje w Australii lato, więc raczej będzie bardzo gorąco
65
Pozwolę sobie skomentować to używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
0
No w TOP 3 The Best już nie jest. Czekamy na ZP
94
https://pbs.twimg.com/media/DmK7Rn9WsAEKHpA.jpg:large
Ja to tylko tutaj zostawię
0
Niech przynajmniej będzie 4-2-3-1
0
Dziewczyny nie mam, ale powiedziałem to mojej partnerce na weselu. Zgodziła się ze mną ;)
1
A w poniedziałek jeszcze na klina idę
Będzie się działo :D
4
Na 9.30, a w dodatku ja po weselu :D
0
Jak zagra w 5 meczach w tym sezonie, to dla niego sukces będzie
12
Po co? Przecież Valverde sam chciał mieć węższą kadrę
5
A nie są mniej inteligentne? Według badań mężczyźni są po prostu inteligentniejsi. Takie są fakty. W dodatku powiedział, że kobiety są mądrzejsze od mężczyzn
48
https://pbs.twimg.com/media/Dl8m2nSXoAghS7N.jpg:large
Turbodzban XD
22
Zauważyliście, że Young Boys i "Stara Dama" są w jednej grupie? :D
0
Jak juz kiedyś pisałem. Oni kilka lat temu wyeliminowali Salzburg, Apoel się z nimi męczył , a reprezentacja zremisowała w Paryżu z Francją
6
Na pewno będzie powoływany na mecze ze słabszymi drużynami. Alba wszystkich meczów ligowych nie rozegra, a na ławkę nie widzę sensu go powoływania. Niech wtedy gra w Barcie B, a na ławce i tak jest zawsze jeden boczny obrońca. No chyba, że ktoś z pary Semedo/Roberto dozna kontuzji (odpukać)
17
Ale cię Veb1233 zniszczył :D
6
Na pewno nie West Ham. Mam nadzieję, że będzie to Fulham ♥
COYW
6
Nie zdziwię się jeśli Miranda dostanie powołanie na Huescę
1
Nie no była oficjalka Aleni. Był zaprezentowany z pierwszą drużyną podczas Pucharu Gampera
1
Jest artykuł na stronie
4
Ofcijalnie: Manu Ginobili zakończył karierę! Legenda!
0
https://x.com/Mateusz_1899/status/1034085569322799104
no coś w tym jest
8
Bo ty kibic Realu i Barcy (co jak dla mnie niepojęte), wiec oczywiście, że ci będzie pasować
14
Nie ;)
Nie podoba mi się wygrywanie LM kosztem Ligi
1
FIFA 07 < 3
Najlepsza w historii
1
W Big Cyc Messi na klawiszach zasuwa :D
0
Jest, jeśli grają akurat w LM u siebie