15 września 2018, 18:10
9
No i Barcelona Valverde dwa razy dokonała czegoś, czego Pep, Tito, Martino i Lucho nigdy nie byli wstanie zrobić w lidze
15 września 2018, 18:08
4
Obstawiałem 2:1 po zwycięskim golu Dembele, no i weszło :D
15 września 2018, 17:54
8
Ostatnio Guardiola wprowadził Kompany'ego za Silvę przy stanie 2:1. Co za amator...
15 września 2018, 17:52
14
Przecież Vidal za Dembele to jak najbardziej sensowna zmiana. Prowadzimy, na boisku mamy 4 ofensywnych zawodników, więc logiczne, że trzeba to trochę zrównoważyć
15 września 2018, 17:40
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15 września 2018, 17:34
No właśnie sobie odpowiedziałeś. Oni. To czemu samo narzekanie na Valverde jak to piłkarze grają?
15 września 2018, 17:32
Skończ...
2
Oby szybko przeszli na 4-2-3-1
15 września 2018, 17:25
16
Przypominam, że Lucho I Guardiola nigdy nie wygrali na Anoeta
15 września 2018, 17:24
Bo na więcej widocznie nie zasługuje
15 września 2018, 17:23
3
Na razie to on marnuje moje oczy
15 września 2018, 17:19
No nie mówię, że się z tą wypowiedzią zgadzam. Tylko zaznaczam, że jedno drugiego nie wyklucza
15 września 2018, 17:14
Znaczy to, że rok wcześniej PSG go kupiło za 180 mln, nie wyklucza się z jego wypowiedzią
15 września 2018, 17:05
Zdajesz sobie sprawę, że Guardiola i Lucho nigdy nie wygrali na Anoeta?
15 września 2018, 16:59
Czyli pewnie znowu Cou za Semedo
15 września 2018, 16:17
Kontuzja
15 września 2018, 15:09
http://fullmatchesandshows.com
15 września 2018, 15:08
Nie no bez przesady. To jednak Anoeta. Dwie zmiany w składzie są optymalne
15 września 2018, 15:04
Myślę, że jednak Rakitić, ale obaj sobie na tej pozycji dobrze radzą
15 września 2018, 15:01
Skład Barcy na RSSS: https://pbs.twimg.com/media/DnIxRkZW4AA5D1k.jpgRafinha i Roberto w pomocy!
15 września 2018, 14:57
7
Za jakieś 3 minuty powinny
15 września 2018, 13:24
Bernabeu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
15 września 2018, 12:20
no całkiem przyzwoita :)https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/41752324_2105560603027340_2494626741931212800_n.jpg?_nc_cat=0&oh=257f1bc4eb4c58f4167a82180db6b204&oe=5C279643
15 września 2018, 09:12
19
Typa o mało co nie zmiotło :DOczywiście radzę spojrzeć co się dzieje w tle :D
So dramatic! Dude from the weather channel bracing for his life, as 2 dudes just stroll past. #HurricaneFlorence https://t.co/8FRyM4NLbL">pic.twitter.com/8FRyM4NLbL— Tony scar. (@gourdnibler) September 14, 2018
So dramatic! Dude from the weather channel bracing for his life, as 2 dudes just stroll past. #HurricaneFlorence https://t.co/8FRyM4NLbL">pic.twitter.com/8FRyM4NLbL
15 września 2018, 07:49
27
Ja bym raczej nie spodziewał ogromnych zmian dzisiaj, zważywszy na to, że gramy na Anoeta
14 września 2018, 16:28
Gdzie ty dżunglę widzisz?
14 września 2018, 15:47
A kto miał w zeszłym sezonie grać? Delofeu, Gomes, Denis i Aleix?
13 września 2018, 21:37
Akurat taca na pogrzebie jest zbierana jako ofiara na msze za zmarłego ;)
13 września 2018, 16:46
1
https://pbs.twimg.com/media/Dm-zSHMX4AYd3jQ.jpg:large Tak ma wyglądać pamiątkowa koszulka od Nike
12 września 2018, 20:27
Z tej czwórki widziałeś w grze tylko Messiego
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
9
No i Barcelona Valverde dwa razy dokonała czegoś, czego Pep, Tito, Martino i Lucho nigdy nie byli wstanie zrobić w lidze
4
Obstawiałem 2:1 po zwycięskim golu Dembele, no i weszło :D
8
Ostatnio Guardiola wprowadził Kompany'ego za Silvę przy stanie 2:1. Co za amator...
14
Przecież Vidal za Dembele to jak najbardziej sensowna zmiana. Prowadzimy, na boisku mamy 4 ofensywnych zawodników, więc logiczne, że trzeba to trochę zrównoważyć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No właśnie sobie odpowiedziałeś. Oni. To czemu samo narzekanie na Valverde jak to piłkarze grają?
0
Skończ...
2
Oby szybko przeszli na 4-2-3-1
16
Przypominam, że Lucho I Guardiola nigdy nie wygrali na Anoeta
0
Bo na więcej widocznie nie zasługuje
3
Na razie to on marnuje moje oczy
0
No nie mówię, że się z tą wypowiedzią zgadzam. Tylko zaznaczam, że jedno drugiego nie wyklucza
0
Znaczy to, że rok wcześniej PSG go kupiło za 180 mln, nie wyklucza się z jego wypowiedzią
0
Zdajesz sobie sprawę, że Guardiola i Lucho nigdy nie wygrali na Anoeta?
0
Czyli pewnie znowu Cou za Semedo
0
Kontuzja
0
http://fullmatchesandshows.com
0
Nie no bez przesady. To jednak Anoeta. Dwie zmiany w składzie są optymalne
0
Myślę, że jednak Rakitić, ale obaj sobie na tej pozycji dobrze radzą
2
Skład Barcy na RSSS: https://pbs.twimg.com/media/DnIxRkZW4AA5D1k.jpg
Rafinha i Roberto w pomocy!
7
Za jakieś 3 minuty powinny
3
Bernabeu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
no całkiem przyzwoita :)
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/41752324_2105560603027340_2494626741931212800_n.jpg?_nc_cat=0&oh=257f1bc4eb4c58f4167a82180db6b204&oe=5C279643
19
Typa o mało co nie zmiotło :D
Oczywiście radzę spojrzeć co się dzieje w tle :D
27
Ja bym raczej nie spodziewał ogromnych zmian dzisiaj, zważywszy na to, że gramy na Anoeta
7
Gdzie ty dżunglę widzisz?
0
A kto miał w zeszłym sezonie grać? Delofeu, Gomes, Denis i Aleix?
2
Akurat taca na pogrzebie jest zbierana jako ofiara na msze za zmarłego ;)
1
https://pbs.twimg.com/media/Dm-zSHMX4AYd3jQ.jpg:large
Tak ma wyglądać pamiątkowa koszulka od Nike
0
Z tej czwórki widziałeś w grze tylko Messiego