9

No i Barcelona Valverde dwa razy dokonała czegoś, czego Pep, Tito, Martino i Lucho nigdy nie byli wstanie zrobić w lidze

4

Obstawiałem 2:1 po zwycięskim golu Dembele, no i weszło :D

8

Ostatnio Guardiola wprowadził Kompany'ego za Silvę przy stanie 2:1. Co za amator...

14

Przecież Vidal za Dembele to jak najbardziej sensowna zmiana. Prowadzimy, na boisku mamy 4 ofensywnych zawodników, więc logiczne, że trzeba to trochę zrównoważyć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No właśnie sobie odpowiedziałeś. Oni. To czemu samo narzekanie na Valverde jak to piłkarze grają?

0

Skończ...

2

Oby szybko przeszli na 4-2-3-1

16

Przypominam, że Lucho I Guardiola nigdy nie wygrali na Anoeta

0

Bo na więcej widocznie nie zasługuje

3

Na razie to on marnuje moje oczy

0

No nie mówię, że się z tą wypowiedzią zgadzam. Tylko zaznaczam, że jedno drugiego nie wyklucza

0

Znaczy to, że rok wcześniej PSG go kupiło za 180 mln, nie wyklucza się z jego wypowiedzią

0

Zdajesz sobie sprawę, że Guardiola i Lucho nigdy nie wygrali na Anoeta?

0

Czyli pewnie znowu Cou za Semedo

0

Kontuzja

0

0

Nie no bez przesady. To jednak Anoeta. Dwie zmiany w składzie są optymalne

0

Myślę, że jednak Rakitić, ale obaj sobie na tej pozycji dobrze radzą

2

Skład Barcy na RSSS: https://pbs.twimg.com/media/DnIxRkZW4AA5D1k.jpg
Rafinha i Roberto w pomocy!

7

Za jakieś 3 minuty powinny

3

Bernabeu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

19

Typa o mało co nie zmiotło :D
Oczywiście radzę spojrzeć co się dzieje w tle :D

27

Ja bym raczej nie spodziewał ogromnych zmian dzisiaj, zważywszy na to, że gramy na Anoeta

7

Gdzie ty dżunglę widzisz?

0

A kto miał w zeszłym sezonie grać? Delofeu, Gomes, Denis i Aleix?

2

Akurat taca na pogrzebie jest zbierana jako ofiara na msze za zmarłego ;)

1

https://pbs.twimg.com/media/Dm-zSHMX4AYd3jQ.jpg:large
Tak ma wyglądać pamiątkowa koszulka od Nike

0

Z tej czwórki widziałeś w grze tylko Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?