0

Gdzie mogę odebrać sumkę? :D

0

Tak samo. Nawet jak z wesela o 5 wracam, to o 9 już wstaję :D

22

No ja przynajmniej 2 niecelne naliczyłem

8

Najgorszy jest wiatr

0

żarty żartami, ale mówię autentycznie.
A usunięty jednak chyba zasłużenie był :D

0

E co ty tam wiesz. Mój komentarz miał kiedyś 70 poleceń po 3 minutach i został usunięty :/

1

Gdyby jeden doznał kontuzji podczas rozgrzewki. Rutynowe podczas meczów wyjazdowych w LM

28

Kolejny...

0

Dobra chłopie trollujesz, bo tak głupim chyba być nie można

1

Naprawdę. Dzięki Kurkowi i w tym jego serwom jesteśmy tu gdzie jesteśmy, a ty Jeszce narzekasz

0

Jesli ma psuć serwy, ale przy tym tak kończyć to bardzo chętnie

2

Ale jednak nigdzie nie ma takiej atmosfery jak u nas.
W Stepie Szerokim! :D

0

Z oglądania go na boisku?

11

No tragedia, jak mogli wygrać 3-0? Przecież powinni specjalnie grać tie-break...

0

Nie no, 93 rocznik to troszkę więcej niż 23 lata :D

12

Skończ chłopie się już kompromitować ;)

9

Kurek jest niesamowity!

2

Kubiak, por que?

5

o finał MŚ?

2

Co ten Kubiak robi? Zamiast pierdzielnąć bezpośrednio to palcami cuduje...

30

Jak to? Przegrywaliśmy 1-0, a Pep pierwszą zmianę przeprowadził dopiero w 85 minucie? Ech...

8

No nic dziwnego, skoro w USA sezon NFL się zaczął, a MLB zaraz zaczyna play-offy

3

Przecież przy pierwszej bramce największy błąd popełnił Pique. To on nie wrócił za akcją, przez co Verma i Umtiti musieli kryć we 2 na 3...

0

Jakieś opinie o Huawei P20 Lite?

0

Oj teraz jeszcze bardziej jakbym se takiego De LIgta w Barcelonie zobaczył

2

A tu cyk 18 punktów :D

0

Ja nie usprawiedliwiam. Porażka zasłużona. Jednak 3 minuty doliczone to była kpina

0

Dawno tak słabego meczu Messiego nie widziałem

6

Może mi ktoś wyjaśnić jak za ten mecz można było 3 minuty doliczyć? No i nie mówiąc, już o skończeniu go w 93:30, kiedy 2 minuty doliczonego czasu to przerwy w grze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?