6 października 2018, 09:19
0
Gdzie mogę odebrać sumkę? :D
6 października 2018, 08:41
Tak samo. Nawet jak z wesela o 5 wracam, to o 9 już wstaję :D
3 października 2018, 22:00
22
No ja przynajmniej 2 niecelne naliczyłem
3 października 2018, 19:46
8
Najgorszy jest wiatr
1 października 2018, 19:34
żarty żartami, ale mówię autentycznie. A usunięty jednak chyba zasłużenie był :D
1 października 2018, 19:05
E co ty tam wiesz. Mój komentarz miał kiedyś 70 poleceń po 3 minutach i został usunięty :/
1 października 2018, 18:06
1
Gdyby jeden doznał kontuzji podczas rozgrzewki. Rutynowe podczas meczów wyjazdowych w LM
30 września 2018, 23:32
28
Kolejny...
30 września 2018, 22:07
Dobra chłopie trollujesz, bo tak głupim chyba być nie można
30 września 2018, 22:05
Naprawdę. Dzięki Kurkowi i w tym jego serwom jesteśmy tu gdzie jesteśmy, a ty Jeszce narzekasz
30 września 2018, 22:03
Jesli ma psuć serwy, ale przy tym tak kończyć to bardzo chętnie
30 września 2018, 22:02
2
Ale jednak nigdzie nie ma takiej atmosfery jak u nas. W Stepie Szerokim! :D
30 września 2018, 00:54
Z oglądania go na boisku?
30 września 2018, 00:12
11
No tragedia, jak mogli wygrać 3-0? Przecież powinni specjalnie grać tie-break...
30 września 2018, 00:11
Nie no, 93 rocznik to troszkę więcej niż 23 lata :D
30 września 2018, 00:09
49
To ja dodam jeszcze do kolegi niżej :D https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/42714024_1951834988244485_6510680661320269824_n.jpg?_nc_cat=1&oh=1dfe14b2180708cde1f9dad8a6769764&oe=5C1D2C82
29 września 2018, 23:59
12
Skończ chłopie się już kompromitować ;)
29 września 2018, 23:31
9
Kurek jest niesamowity!
29 września 2018, 23:01
Kubiak, por que?
29 września 2018, 23:00
5
o finał MŚ?
Co ten Kubiak robi? Zamiast pierdzielnąć bezpośrednio to palcami cuduje...
29 września 2018, 11:12
30
Jak to? Przegrywaliśmy 1-0, a Pep pierwszą zmianę przeprowadził dopiero w 85 minucie? Ech...
29 września 2018, 11:01
No nic dziwnego, skoro w USA sezon NFL się zaczął, a MLB zaraz zaczyna play-offy
29 września 2018, 06:54
3
Przecież przy pierwszej bramce największy błąd popełnił Pique. To on nie wrócił za akcją, przez co Verma i Umtiti musieli kryć we 2 na 3...
28 września 2018, 18:41
Jakieś opinie o Huawei P20 Lite?
26 września 2018, 23:01
Oj teraz jeszcze bardziej jakbym se takiego De LIgta w Barcelonie zobaczył
26 września 2018, 22:33
A tu cyk 18 punktów :D
26 września 2018, 21:56
Ja nie usprawiedliwiam. Porażka zasłużona. Jednak 3 minuty doliczone to była kpina
26 września 2018, 21:53
Dawno tak słabego meczu Messiego nie widziałem
26 września 2018, 21:52
6
Może mi ktoś wyjaśnić jak za ten mecz można było 3 minuty doliczyć? No i nie mówiąc, już o skończeniu go w 93:30, kiedy 2 minuty doliczonego czasu to przerwy w grze
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Gdzie mogę odebrać sumkę? :D
0
Tak samo. Nawet jak z wesela o 5 wracam, to o 9 już wstaję :D
22
No ja przynajmniej 2 niecelne naliczyłem
8
Najgorszy jest wiatr
0
żarty żartami, ale mówię autentycznie.
A usunięty jednak chyba zasłużenie był :D
0
E co ty tam wiesz. Mój komentarz miał kiedyś 70 poleceń po 3 minutach i został usunięty :/
1
Gdyby jeden doznał kontuzji podczas rozgrzewki. Rutynowe podczas meczów wyjazdowych w LM
28
Kolejny...
0
Dobra chłopie trollujesz, bo tak głupim chyba być nie można
1
Naprawdę. Dzięki Kurkowi i w tym jego serwom jesteśmy tu gdzie jesteśmy, a ty Jeszce narzekasz
0
Jesli ma psuć serwy, ale przy tym tak kończyć to bardzo chętnie
2
Ale jednak nigdzie nie ma takiej atmosfery jak u nas.
W Stepie Szerokim! :D
0
Z oglądania go na boisku?
11
No tragedia, jak mogli wygrać 3-0? Przecież powinni specjalnie grać tie-break...
0
Nie no, 93 rocznik to troszkę więcej niż 23 lata :D
49
To ja dodam jeszcze do kolegi niżej :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/42714024_1951834988244485_6510680661320269824_n.jpg?_nc_cat=1&oh=1dfe14b2180708cde1f9dad8a6769764&oe=5C1D2C82
12
Skończ chłopie się już kompromitować ;)
9
Kurek jest niesamowity!
2
Kubiak, por que?
5
o finał MŚ?
2
Co ten Kubiak robi? Zamiast pierdzielnąć bezpośrednio to palcami cuduje...
30
Jak to? Przegrywaliśmy 1-0, a Pep pierwszą zmianę przeprowadził dopiero w 85 minucie? Ech...
8
No nic dziwnego, skoro w USA sezon NFL się zaczął, a MLB zaraz zaczyna play-offy
3
Przecież przy pierwszej bramce największy błąd popełnił Pique. To on nie wrócił za akcją, przez co Verma i Umtiti musieli kryć we 2 na 3...
0
Jakieś opinie o Huawei P20 Lite?
0
Oj teraz jeszcze bardziej jakbym se takiego De LIgta w Barcelonie zobaczył
2
A tu cyk 18 punktów :D
0
Ja nie usprawiedliwiam. Porażka zasłużona. Jednak 3 minuty doliczone to była kpina
0
Dawno tak słabego meczu Messiego nie widziałem
6
Może mi ktoś wyjaśnić jak za ten mecz można było 3 minuty doliczyć? No i nie mówiąc, już o skończeniu go w 93:30, kiedy 2 minuty doliczonego czasu to przerwy w grze