Cleveland Browns nie wygrali spotkania od Wigilii Bożego Narodzenia 2016. Gdy dzisiaj zwycięstwo wydawało się nieuniknione, to Browns zrobili typowych Browns i zremisowali z Pittsburgh Steelers :D
"Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej."
Już za pół godziny zaczynamy pierwszą niedzielę z NFL w tym sezonie! Dzisiaj najciekawiej zapowiada się starcie New England Patriots z Houston Texans. Go Pats!
Są są :D
Polecam oficjalne kanały NFL. Na YT z każdego meczu są highlightsy. No i na twitterze obserwowanie taki ludzi jak Adam Schefter czy Ian Rapoport
3
Pewnie decyzja kontuzji xD
18
Arthur przynajmniej coś w Brazylii pokazał i osiągnął. Za to Vinicius nawet tam się zbytnio nie wyróżniał
0
No i oczywiście musiał się pojawić Bykunn i dorzucić swoje kilka słów do dyskusji, mimo że kompletnie jej nie dotyczyły
0
Przecież możesz. Znajdź sobie stream. Przecież oczywiste, że polska telewizja będzie pokazywała mecz naszej kadry
4
I oczywiście jedyne posty z jakąkolwiek aktywnością to te o polskich klubach :D
2
No, ale ona właśnie nie jest do założenia na boisko
6
Cleveland Browns nie wygrali spotkania od Wigilii Bożego Narodzenia 2016. Gdy dzisiaj zwycięstwo wydawało się nieuniknione, to Browns zrobili typowych Browns i zremisowali z Pittsburgh Steelers :D
6
New England Patriots wygrywają z Houston Texans 27-20! Let's go!
11
"Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej."
1
Już za pół godziny zaczynamy pierwszą niedzielę z NFL w tym sezonie! Dzisiaj najciekawiej zapowiada się starcie New England Patriots z Houston Texans. Go Pats!
81
Rodzinka w komplecie ;)
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/41416052_2433071260045787_3818935935777636352_n.jpg?_nc_cat=0&oh=a1be9c728a140cd5a6911e75ae0b3cda&oe=5C36E922
P.S. Messi przyciął brodę :D
1
Właśnie widziałem 12-letnich vaperów. Mater Dei...
0
U mnie jedna klasa musi sobie donosić :D
0
U mnie w szkole jest max 36 w jednej klasie
122
https://x.com/Kowal___30/status/1038309526133456896
Luis, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili :O
1
Mógłby ktoś opisać grę naszych w drugiej połowie? Się niestety troszkę przysnęło :D
5
Czy tylko ja zawsze usypiam na meczach naszej reprezentacji? :D
1
Dokładnie tak samo jak w Divisonal Round w zeszłym sezonie...
1
Mistrzowie choke'owania. SB LI, Divisional Play-Offs z Eagles, teraz znowu z Eagles. No po prostu frajerzy
2
NFL - New England Patriots
NBA - Boston Celtics
MLB - Boston Red Sox
0
No nie ma co się dziwić. Koszykówka to jednak najbardziej rozpowszechniona dyscyplina z tych wszystkich w Europie
8
Jako, że dziś w nocy zaczął się sezon NFL to polecam zajrzeć do tego artykułu.
Ładnie opisane zasady, a nuż kogoś zainteresuje ;)
https://www.tvp.info/38875481/futbolowe-abc-czyli-czym-tak-zachwycajasieamerykanie
0
W pierwszym meczu sezonu NFL Philadelphia Eagles pokonali Atlanta Falcons 18-12!
2
Są są :D
Polecam oficjalne kanały NFL. Na YT z każdego meczu są highlightsy. No i na twitterze obserwowanie taki ludzi jak Adam Schefter czy Ian Rapoport
0
Żadne. O ile dobrze wiem, to umowa im się skończyła
1
No i już w nocy pierwszy mecz sezonu NFL! Philadelphia Eagles zmierzą się u siebie z Atlanta Falcons ;)
7
https://www.facebook.com/LaLiga/videos/2246432518920709/
Kontrola piłki Dembele :O
0
Colin Kaepernick. Fu...
0
A mi w sezonie 16/17 poza domówkami, kompletnie się reszta strojów nie podobała. Szczególnie te niebiesko-zielone
4
Jeśli się uważało na geografii, to się wie, że wtedy panuje w Australii lato, więc raczej będzie bardzo gorąco