1

Gra i jeśliby przeszedł do Barcy, to też by mógł ;)

0

Będzie mógł ;)

0

W tamtym sezonie były 12 września, więc o co chodzi?

2

O tak. Grzyby fuj. Jedynie na pizzy jakoś je przeżyję

1

Pomidorowej z lanymi nigdy nie jadłem. Kiedyś wolałem pomidorową z ryżem, ale teraz tylko z makaronem

0

sernik i szarlotka

0

Nie no show nie było wcale takie złe. Jeśli chodzi o najlepsze walki, to jak dla mnie wszystkie walki SD były lepsze od walk RAW. Rollins vs Ziggler tylko jakiś poziom trzymało, a reszta to bardziej squashe

5

Najgorzej jak sapie nad tobą, mimo że cały autobus jest wolny, ale nie. Ona musi usiąść na twoim miejscu

0

Takie ujdzie. Kilka spoko momentów, kilka WTFów

0

Chciałeś masz. Zaciągnęli 2 loszki :D

0

Faficzku, zobaczyłbyś tych. Zmienisz zdanie :D

0

Żule tańczące pod sceną na dożynkach. Genialny widok :D

0

Niech do mnie zagadają :D

0

Chu*owo, ale stabilnie XD

10

Pozdrowionka z Dożynek Gminy Niedrzwica Duża! :D

0

Idealny? Chłop zupełnie nie pasuje do Barcy

0

No, bo to jest "Andres Iniesta, Nanannanan" :D

0


Wbił wywiad z Arturo ;)

0

Ja na wesele trzydniowe 1 września ;)

0

Jaka pozycja Ilaix?

4

A to już nie można na chwilkę do internetu spojrzeć? Może żona w łazience? Skąd od razu takie wnioski?

1

0

Mecz się bardzo podobał. Taką grę chcę widzieć cały sezon. Jedyny minus to słaba skuteczność

0

Malcom nie grał. Arthur i Vidal dość pozytywne zmiany. Arturo miał od razu po wejściu odbiór na połowie przeciwnika, otwierający świetną okazję

0

Hehhehe. Mecz już obejrzany z komentarzem Hudsona ;)

1

Jestem z siebie dumny. Drugi mecz w tym sezonie, którego nie mogłem oglądać, ale wytrzymałem do rana bez żadnych spoilerów :)

3

Jak ustawisz Messiego i Suareza w 4-3-3?

6

Dziwne , żeby Gomes był skoro jest kontuzjowany

1

Ja szczerze nie rozumiem fenomenu Szroeder. Rzeczywiście ładna jest, ale jak dla mnie dupy nie urywa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?