20 sierpnia 2018, 15:57
1
Gra i jeśliby przeszedł do Barcy, to też by mógł ;)
20 sierpnia 2018, 15:28
0
Będzie mógł ;)
20 sierpnia 2018, 13:15
W tamtym sezonie były 12 września, więc o co chodzi?
20 sierpnia 2018, 12:52
2
O tak. Grzyby fuj. Jedynie na pizzy jakoś je przeżyję
20 sierpnia 2018, 12:40
Pomidorowej z lanymi nigdy nie jadłem. Kiedyś wolałem pomidorową z ryżem, ale teraz tylko z makaronem
20 sierpnia 2018, 12:36
sernik i szarlotka
20 sierpnia 2018, 12:24
Nie no show nie było wcale takie złe. Jeśli chodzi o najlepsze walki, to jak dla mnie wszystkie walki SD były lepsze od walk RAW. Rollins vs Ziggler tylko jakiś poziom trzymało, a reszta to bardziej squashe
20 sierpnia 2018, 12:20
5
Najgorzej jak sapie nad tobą, mimo że cały autobus jest wolny, ale nie. Ona musi usiąść na twoim miejscu
20 sierpnia 2018, 12:00
Takie ujdzie. Kilka spoko momentów, kilka WTFów
19 sierpnia 2018, 17:49
Chciałeś masz. Zaciągnęli 2 loszki :D
19 sierpnia 2018, 17:46
Faficzku, zobaczyłbyś tych. Zmienisz zdanie :D
19 sierpnia 2018, 17:42
Żule tańczące pod sceną na dożynkach. Genialny widok :D
19 sierpnia 2018, 17:30
Niech do mnie zagadają :D
19 sierpnia 2018, 17:28
Chu*owo, ale stabilnie XD
19 sierpnia 2018, 17:22
10
Pozdrowionka z Dożynek Gminy Niedrzwica Duża! :D
19 sierpnia 2018, 17:16
Idealny? Chłop zupełnie nie pasuje do Barcy
19 sierpnia 2018, 15:47
No, bo to jest "Andres Iniesta, Nanannanan" :D
19 sierpnia 2018, 14:28
19 sierpnia 2018, 14:22
Ja na wesele trzydniowe 1 września ;)
19 sierpnia 2018, 13:50
Jaka pozycja Ilaix?
19 sierpnia 2018, 13:36
https://www.fullmatchesandshows.com/2018/08/18/barcelona-vs-deportivo-alaves-highlights-full-match/
19 sierpnia 2018, 13:14
4
A to już nie można na chwilkę do internetu spojrzeć? Może żona w łazience? Skąd od razu takie wnioski?
19 sierpnia 2018, 10:48
https://www.fullmatchesandshows.com/ polecam ;)
19 sierpnia 2018, 10:29
Mecz się bardzo podobał. Taką grę chcę widzieć cały sezon. Jedyny minus to słaba skuteczność
19 sierpnia 2018, 10:28
Malcom nie grał. Arthur i Vidal dość pozytywne zmiany. Arturo miał od razu po wejściu odbiór na połowie przeciwnika, otwierający świetną okazję
19 sierpnia 2018, 10:14
Hehhehe. Mecz już obejrzany z komentarzem Hudsona ;)
19 sierpnia 2018, 10:11
Jestem z siebie dumny. Drugi mecz w tym sezonie, którego nie mogłem oglądać, ale wytrzymałem do rana bez żadnych spoilerów :)
18 sierpnia 2018, 15:25
3
Jak ustawisz Messiego i Suareza w 4-3-3?
18 sierpnia 2018, 15:09
6
Dziwne , żeby Gomes był skoro jest kontuzjowany
Ja szczerze nie rozumiem fenomenu Szroeder. Rzeczywiście ładna jest, ale jak dla mnie dupy nie urywa
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Gra i jeśliby przeszedł do Barcy, to też by mógł ;)
0
Będzie mógł ;)
0
W tamtym sezonie były 12 września, więc o co chodzi?
2
O tak. Grzyby fuj. Jedynie na pizzy jakoś je przeżyję
1
Pomidorowej z lanymi nigdy nie jadłem. Kiedyś wolałem pomidorową z ryżem, ale teraz tylko z makaronem
0
sernik i szarlotka
0
Nie no show nie było wcale takie złe. Jeśli chodzi o najlepsze walki, to jak dla mnie wszystkie walki SD były lepsze od walk RAW. Rollins vs Ziggler tylko jakiś poziom trzymało, a reszta to bardziej squashe
5
Najgorzej jak sapie nad tobą, mimo że cały autobus jest wolny, ale nie. Ona musi usiąść na twoim miejscu
0
Takie ujdzie. Kilka spoko momentów, kilka WTFów
0
Chciałeś masz. Zaciągnęli 2 loszki :D
0
Faficzku, zobaczyłbyś tych. Zmienisz zdanie :D
0
Żule tańczące pod sceną na dożynkach. Genialny widok :D
0
Niech do mnie zagadają :D
0
Chu*owo, ale stabilnie XD
10
Pozdrowionka z Dożynek Gminy Niedrzwica Duża! :D
0
Idealny? Chłop zupełnie nie pasuje do Barcy
0
No, bo to jest "Andres Iniesta, Nanannanan" :D
0
Wbił wywiad z Arturo ;)
0
Ja na wesele trzydniowe 1 września ;)
0
Jaka pozycja Ilaix?
0
https://www.fullmatchesandshows.com/2018/08/18/barcelona-vs-deportivo-alaves-highlights-full-match/
4
A to już nie można na chwilkę do internetu spojrzeć? Może żona w łazience? Skąd od razu takie wnioski?
1
https://www.fullmatchesandshows.com/
polecam ;)
0
Mecz się bardzo podobał. Taką grę chcę widzieć cały sezon. Jedyny minus to słaba skuteczność
0
Malcom nie grał. Arthur i Vidal dość pozytywne zmiany. Arturo miał od razu po wejściu odbiór na połowie przeciwnika, otwierający świetną okazję
0
Hehhehe. Mecz już obejrzany z komentarzem Hudsona ;)
1
Jestem z siebie dumny. Drugi mecz w tym sezonie, którego nie mogłem oglądać, ale wytrzymałem do rana bez żadnych spoilerów :)
3
Jak ustawisz Messiego i Suareza w 4-3-3?
6
Dziwne , żeby Gomes był skoro jest kontuzjowany
1
Ja szczerze nie rozumiem fenomenu Szroeder. Rzeczywiście ładna jest, ale jak dla mnie dupy nie urywa