0

Śmiesznie trochę Mats wygląda :D

0

Ponieważ wczoraj odczuł dyskomfort w lewym kolanie

8

Umtiti odczuwa dyskomfort w lewym kolanie [FCB]

3

Ja bym Puiga widział bardziej za Denisa, niż za Cou czy Ivana

3

Przy korzystnym wyniku liczę na Alenie, Mirandę i Malcoma w drugiej połowie ;)

6

Nominuje Fawrf
Młody, przystojny, z Lubelszczyzny. Czego chcieć więcej?

0

A co ma jedno do drugiego?

0

Szacunek dla Messiego za asystę, ale to co robił w doliczonym czasie to tragedia...

14

0

No i elegancko. Celtics wygrali, 76ers przegrali. To mi się podoba ;)

0

Dzisiaj zniżka na tych dwóch panów :D

0

Ech... Kolejny pomocnik? Akurat jeśli chodzi o młodych zawodników na tej pozycji nie powinniśmy się martwić

1

W pierwszym meczu NFL w Święto Dziękczynienia, Chicago Bears pokonali Detroit Lions 23-16!
Za chwilę zaczyna się mecz pomiędzy Dallas Cowboys a Washington Redskins ;)
https://www.reddit.com/r/nflstreams/comments/9zh5do/game_thread_washington_redskins_dallas_cowboys/

0

Czasami sobie highlightsy Bruins obejrzę ;)

1

Obserwuję ich na mediach społecznościowych. Na meczu ich jeszcze nie byłem, ale czasami mieli po mnie trening na Arenie. Mecze do tej pory rozgrywali na Zygmuntowskich

1

Jako, że dzisiaj Święto Dziękczynienia to NFL rozgrywa aż 3 mecze! ;)

O 18:30 Detroit Lions vs Chicago Bears
O 22:30 Dallas Cowboys vs Washington Redskins
O 2:30 New Orleans Saints vs Atlanta Falcons

https://www.reddit.com/r/nflstreams/

6

Webber ♥
Mój ulubiony kierowca

0

Otóż to. Ja po każdym, nawet najmniejszym upadku mojego Samsunga modliłem się, żeby nie trzeba było wymieniać wyświetlacza

26

"spokojnie, nic z tego nie będzie poza rzutem różnym"
Myślę sobie "czyli będzie gol"
No i proszę ;)

0

Jak najbardziej ;)

0

Do Sacramento nic nie mam. Mają fajną, młodą drużynę. Życzę im jak najlepiej, ale od przyszłego sezonu :D
Po prostu Celtics mają ich wybór w 1 rundzie draftu :D

0

To, że do PO nie wejdą to raczej oczywiste, ale jednak wolałbym, żeby byli jedną z najgorszych drużyn w lidze, a na razie na to się nie zanosi :/

1

Nie dość, że Celtics przegrywają to jeszcze Sacramento dobrze idzie :/

0

Los Angeles Rams pokonali Kansas City Chiefs 54-51! Jest to pierwszy mecz w historii NFL, w którym obie drużyny zdobyły 50 pkt!

1

Pan Andrzej chyba znalazł nowe słowo - "dobry"

0

Po cichu liczę na Omege

0

O Torsten Frings z 14 :O

0

A jak dla mnie odwrotnie. Brak transferu De Jonga bym jeszcze przebolał, ze względu na jak zapchaną mamy pomoc, za to De Ligta po prostu muszę zobaczyć w barwach Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?