Obserwuję ich na mediach społecznościowych. Na meczu ich jeszcze nie byłem, ale czasami mieli po mnie trening na Arenie. Mecze do tej pory rozgrywali na Zygmuntowskich
Do Sacramento nic nie mam. Mają fajną, młodą drużynę. Życzę im jak najlepiej, ale od przyszłego sezonu :D
Po prostu Celtics mają ich wybór w 1 rundzie draftu :D
A jak dla mnie odwrotnie. Brak transferu De Jonga bym jeszcze przebolał, ze względu na jak zapchaną mamy pomoc, za to De Ligta po prostu muszę zobaczyć w barwach Barcy
0
Śmiesznie trochę Mats wygląda :D
0
Ponieważ wczoraj odczuł dyskomfort w lewym kolanie
8
Umtiti odczuwa dyskomfort w lewym kolanie [FCB]
3
Ja bym Puiga widział bardziej za Denisa, niż za Cou czy Ivana
3
Przy korzystnym wyniku liczę na Alenie, Mirandę i Malcoma w drugiej połowie ;)
6
Nominuje Fawrf
Młody, przystojny, z Lubelszczyzny. Czego chcieć więcej?
0
A co ma jedno do drugiego?
0
Szacunek dla Messiego za asystę, ale to co robił w doliczonym czasie to tragedia...
14
https://x.com/CF_RonaIdo/status/1065663084835028993
O kurła XDDD
0
No i elegancko. Celtics wygrali, 76ers przegrali. To mi się podoba ;)
0
Dzisiaj zniżka na tych dwóch panów :D
0
Ech... Kolejny pomocnik? Akurat jeśli chodzi o młodych zawodników na tej pozycji nie powinniśmy się martwić
1
W pierwszym meczu NFL w Święto Dziękczynienia, Chicago Bears pokonali Detroit Lions 23-16!
Za chwilę zaczyna się mecz pomiędzy Dallas Cowboys a Washington Redskins ;)
https://www.reddit.com/r/nflstreams/comments/9zh5do/game_thread_washington_redskins_dallas_cowboys/
0
Czasami sobie highlightsy Bruins obejrzę ;)
1
Obserwuję ich na mediach społecznościowych. Na meczu ich jeszcze nie byłem, ale czasami mieli po mnie trening na Arenie. Mecze do tej pory rozgrywali na Zygmuntowskich
1
Jako, że dzisiaj Święto Dziękczynienia to NFL rozgrywa aż 3 mecze! ;)
O 18:30 Detroit Lions vs Chicago Bears
O 22:30 Dallas Cowboys vs Washington Redskins
O 2:30 New Orleans Saints vs Atlanta Falcons
https://www.reddit.com/r/nflstreams/
6
Webber ♥
Mój ulubiony kierowca
81
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/46493248_2155137814735523_5773028643936665600_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=9f496bbd9a19c416bd90ef682dbd42dc&oe=5C6AFE74
XDDD
0
Otóż to. Ja po każdym, nawet najmniejszym upadku mojego Samsunga modliłem się, żeby nie trzeba było wymieniać wyświetlacza
18
https://www.instagram.com/p/BqcpSaUBz9b/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=16kbykcuz6ecn
Patrice Evra XDD
26
"spokojnie, nic z tego nie będzie poza rzutem różnym"
Myślę sobie "czyli będzie gol"
No i proszę ;)
0
Jak najbardziej ;)
0
Do Sacramento nic nie mam. Mają fajną, młodą drużynę. Życzę im jak najlepiej, ale od przyszłego sezonu :D
Po prostu Celtics mają ich wybór w 1 rundzie draftu :D
0
To, że do PO nie wejdą to raczej oczywiste, ale jednak wolałbym, żeby byli jedną z najgorszych drużyn w lidze, a na razie na to się nie zanosi :/
1
Nie dość, że Celtics przegrywają to jeszcze Sacramento dobrze idzie :/
0
Los Angeles Rams pokonali Kansas City Chiefs 54-51! Jest to pierwszy mecz w historii NFL, w którym obie drużyny zdobyły 50 pkt!
1
Pan Andrzej chyba znalazł nowe słowo - "dobry"
0
Po cichu liczę na Omege
0
O Torsten Frings z 14 :O
0
A jak dla mnie odwrotnie. Brak transferu De Jonga bym jeszcze przebolał, ze względu na jak zapchaną mamy pomoc, za to De Ligta po prostu muszę zobaczyć w barwach Barcy