0

Ivan w pierwszym jak dla mnie tylko z powodu gorączki Vidala.

4

Arturo Vidal ma gorączkę i jego miejsce w kadrze zajął Sergio Busquets [FCB]

2

A na koniec manita w finale z Sevillą :D

6

No 5:0 u siebie, 8:0 w dwumeczu to chyba nie jest najgorszy wynik?

2

Minimalizm? Od kiedy pamiętam to na CN z trzecioligowcami zawsze Barca wygrywa wysoko

0

Cuenca nie jest powołany

2

Zważając na masę kontuzji zrozumiałe jak dla mnie powołanie Rakitcia. Jednak szansę na występ jutro są bardzo małe, więc spokojnie

0

Na pewno w przeciągu godziny

0

i?
Ale odpoczną jutro

3

A jak dla mnie wcale niedziwne. Też według mnie Pique MVP

3

Czyli zabrakło mu z pół roku tak naprawdę do takiego przepisowego miana wychowanka

1

Barcelona B to już sekcja seniorska. To równie dobrze jako wychowanka możnaby wtedy zaliczyć było np. Wague

4

Ale wychowankiem jest. To samo Alba. Albo liczymy obu, albo żadnego

21

Skąd się ludziom wzięło, że Denis to wychowanek?

2

Alena został zarejestrowany, dzięki zasadzie, zarejestrowania 1 zawodnika z powodu kontuzji (Rafinha w tym przypadku). Dlatego mógł być zarejestrowany już teraz, a nie w styczniu

2

Czyli to oznacza, że jakby zwalnia się jedno miejsce w składzie na PK? :)

1

Żaden błąd. Brane pod uwagę są wszystkie rozgrywki

1

Gdy wypomniałem Jarusiowi ostatni sezon ligowy Modricia czy Cristiano to ten wyleciał z tekstem o Hernandezie Hernandezie. Surprise, Surprise :D

2

Alena też się zalicza do graczy rezerw i powinien wystąpić w 1. Składzie

12

Bo jest taka liczba drużyn, że inaczej by nie podzielili. Wychodzą z każdej 2

3

Alena na rozgrzewce!

2

Pena i Chumi nieodblokowani :D

0

Może mi ktoś wytłumaczyć czemu kibice z Krajów Słabo Rozwiniętych tak bardzo kochają Denisa? Nie widzę u nich narzekań na brak Aleni czy Malcoma, ale ilez to głosów jaki to Denis młody, wspaniały i w dodatku jedyny godny następca Iniesty

9

De Ligt umie uderzyć z dystansu :O

0

No tak średnio mogła ;)

5

W grupie "ge" XDD

7

Już za 30 minut losowanie grup el. do Euro 2020! ;)

0


Że się mu jeszcze nie znudziło :D

1

Cieszy złapanie formy przez Celtics :)
W dodatku chyba znaleźli idealną pierwszą 5-tkę: Irving, Smart, Tatum, Morris, Horford :)

2

Ale dzisiaj sportowy dzień!
Skoki, potem Barca, a na deser Patriots - Vikings :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?