Alena został zarejestrowany, dzięki zasadzie, zarejestrowania 1 zawodnika z powodu kontuzji (Rafinha w tym przypadku). Dlatego mógł być zarejestrowany już teraz, a nie w styczniu
Może mi ktoś wytłumaczyć czemu kibice z Krajów Słabo Rozwiniętych tak bardzo kochają Denisa? Nie widzę u nich narzekań na brak Aleni czy Malcoma, ale ilez to głosów jaki to Denis młody, wspaniały i w dodatku jedyny godny następca Iniesty
📰 [Goal] | Denis Suarez wants to fight for his place at Barça
🔶 Denis is determined to stay and fight for his place at Barcelona despite interest from other clubs
🔷 Goal understands that he had been promised a bigger role in the team for this season by Ernesto Valverde https://t.co/EZNznTIDEB">pic.twitter.com/EZNznTIDEB
0
Ivan w pierwszym jak dla mnie tylko z powodu gorączki Vidala.
4
Arturo Vidal ma gorączkę i jego miejsce w kadrze zajął Sergio Busquets [FCB]
2
A na koniec manita w finale z Sevillą :D
6
No 5:0 u siebie, 8:0 w dwumeczu to chyba nie jest najgorszy wynik?
2
Minimalizm? Od kiedy pamiętam to na CN z trzecioligowcami zawsze Barca wygrywa wysoko
0
Cuenca nie jest powołany
2
Zważając na masę kontuzji zrozumiałe jak dla mnie powołanie Rakitcia. Jednak szansę na występ jutro są bardzo małe, więc spokojnie
0
Na pewno w przeciągu godziny
0
i?
Ale odpoczną jutro
3
A jak dla mnie wcale niedziwne. Też według mnie Pique MVP
3
Czyli zabrakło mu z pół roku tak naprawdę do takiego przepisowego miana wychowanka
1
Barcelona B to już sekcja seniorska. To równie dobrze jako wychowanka możnaby wtedy zaliczyć było np. Wague
4
Ale wychowankiem jest. To samo Alba. Albo liczymy obu, albo żadnego
21
Skąd się ludziom wzięło, że Denis to wychowanek?
2
Alena został zarejestrowany, dzięki zasadzie, zarejestrowania 1 zawodnika z powodu kontuzji (Rafinha w tym przypadku). Dlatego mógł być zarejestrowany już teraz, a nie w styczniu
2
Czyli to oznacza, że jakby zwalnia się jedno miejsce w składzie na PK? :)
1
Żaden błąd. Brane pod uwagę są wszystkie rozgrywki
1
Gdy wypomniałem Jarusiowi ostatni sezon ligowy Modricia czy Cristiano to ten wyleciał z tekstem o Hernandezie Hernandezie. Surprise, Surprise :D
2
Alena też się zalicza do graczy rezerw i powinien wystąpić w 1. Składzie
12
Bo jest taka liczba drużyn, że inaczej by nie podzielili. Wychodzą z każdej 2
3
Alena na rozgrzewce!
2
Pena i Chumi nieodblokowani :D
0
Może mi ktoś wytłumaczyć czemu kibice z Krajów Słabo Rozwiniętych tak bardzo kochają Denisa? Nie widzę u nich narzekań na brak Aleni czy Malcoma, ale ilez to głosów jaki to Denis młody, wspaniały i w dodatku jedyny godny następca Iniesty
9
De Ligt umie uderzyć z dystansu :O
0
No tak średnio mogła ;)
5
W grupie "ge" XDD
7
Już za 30 minut losowanie grup el. do Euro 2020! ;)
0
Że się mu jeszcze nie znudziło :D
1
Cieszy złapanie formy przez Celtics :)
W dodatku chyba znaleźli idealną pierwszą 5-tkę: Irving, Smart, Tatum, Morris, Horford :)
2
Ale dzisiaj sportowy dzień!
Skoki, potem Barca, a na deser Patriots - Vikings :)