Skończył się sezon zasadniczy NFL!
Rozstawienie w Play-Off wygląda następująco:
AFC:
1. Kansas City Chiefs
2. New England Patriots
3. Houston Texans
4. Baltimore Ravens
5. Los Angeles Chargers
6. Indianapolis Colts
NFC:
1. New Orleans Saints
2. Los Angeles Rams
3. Chicago Bears
4. Dallas Cowboys
5. Seattle Seahawks
6. Philadelphia Eagles
Mecze Wild Card Round w sobotę i niedzielę:
Colts at Texans
Seahawks at Cowboys
Eagles at Bears
Chargers at Ravens
26
Niech się wam darzy w Nowym Roku!
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/49599649_237520007141495_6092824620237324288_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=5c9f66fd64940f2e324fc4b96c3d6f03&oe=5CD62236
0
Zapomniał Wół jak Cielęciem był
28
Zdrowie Solenizanta! :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29513012_1632170836864052_4792670390372915482_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=d7377c56fb5efdf0cb42a85ab89d023d&oe=5C93F0BC
5
Skończył się sezon zasadniczy NFL!
Rozstawienie w Play-Off wygląda następująco:
AFC:
1. Kansas City Chiefs
2. New England Patriots
3. Houston Texans
4. Baltimore Ravens
5. Los Angeles Chargers
6. Indianapolis Colts
NFC:
1. New Orleans Saints
2. Los Angeles Rams
3. Chicago Bears
4. Dallas Cowboys
5. Seattle Seahawks
6. Philadelphia Eagles
Mecze Wild Card Round w sobotę i niedzielę:
Colts at Texans
Seahawks at Cowboys
Eagles at Bears
Chargers at Ravens
7
Dzisiaj swoje 34. urodziny obchodzi Lebron James!
6
Szczemśliwego Nowego Roku! :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/49310509_596494517460404_7909059357914955776_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=6e80f769e66dad1efb1f8dafcd62d75b&oe=5CCA9B8D
0
W finale ligi akademickiej NCAA futbolu amerykańskiego zmierzą się Alabama i Clemson!
3
Jeśli ktoś nie był na "Bohemian Rhapsody" to naprawdę, naprawdę polecam. Arcydzieło :)
33
No nie powiem, śmiechłem :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/48957978_969910429865012_9085189697558282240_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=3905fda1622300ac8b98de700193736d&oe=5CCEC07F
32
Tradycyjnie po Świętach :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/49172740_235640453996117_5713490913926316032_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=e194d381b7713d2d9e5796d3dce02823&oe=5C9B474F
0
Właśnie początek sezonu, a ty napisałeś ostatnio, a ostatnio to Pique gra jak profesor
0
Gdzie tak niby pisze?
1
No pannica prima sort
3
Polecam wam kolędowanie. Nie dość że ludzie zadowoleni, to zawsze jakiś grosz do kieszeni wpadnie i czymś się zostanie poczęstowanym :D
1
Ja się dziś wybieram ;)
7
Nie narzekam, ba wręcz zadowolony jestem. Mi śnieg w te 2 dni w roku wystarczy
2
No i śnieg przez noc poszedł... Ale przynajmniej w Wigilię i Boże Narodzenie biało było
5
Napiszę to jeszcze raz. Kyrie jest NIESAMOWITY
0
Kyrie jest niesamowity! :O
0
Ty widzisz, a u mnie odwrotnie. Zazwyczaj tuż po świętach zaczynały się kolędy, a teraz od nowego roku
15
U mnie to ten moment przy stole na rozmowę o całej rodzinie do 14. pokolenia :D
No i oczywiście babcia zna wszystkich we wsi od początku XX wieku :D
1
Lubelskie pozdrawia ;)
10
Ależ pięknie śniegu nasypało. Idealnie :)
1
To i to średnie, ale jak już to makowiec
3
Mój nauczyciel angielskiego mówi, że to najbrzydsze miasto jakie istnieje. Szare, ponure i że ludzie tacy dziwni :D
0
Dobrze słyszałeś :D.
74
Troszkę śmiechłem XD
https://ocdn.eu/images/zapytaj/MzI7MDMsMCwxMmMsMCwxOzAzLDEyYywwLDAsMQ__/53cff721bd8819379a96fa32f03759ad.jpg
85
Kevin Sam w Domu ;)
0
Spokojnie. Do pasterki będzie ;)
1
Kurcze a obok Lublina jest :D