0

Zapomniał Wół jak Cielęciem był

5

Skończył się sezon zasadniczy NFL!
Rozstawienie w Play-Off wygląda następująco:
AFC:
1. Kansas City Chiefs
2. New England Patriots
3. Houston Texans
4. Baltimore Ravens
5. Los Angeles Chargers
6. Indianapolis Colts

NFC:
1. New Orleans Saints
2. Los Angeles Rams
3. Chicago Bears
4. Dallas Cowboys
5. Seattle Seahawks
6. Philadelphia Eagles

Mecze Wild Card Round w sobotę i niedzielę:
Colts at Texans
Seahawks at Cowboys
Eagles at Bears
Chargers at Ravens

7

Dzisiaj swoje 34. urodziny obchodzi Lebron James!

0

W finale ligi akademickiej NCAA futbolu amerykańskiego zmierzą się Alabama i Clemson!

3

Jeśli ktoś nie był na "Bohemian Rhapsody" to naprawdę, naprawdę polecam. Arcydzieło :)

0

Właśnie początek sezonu, a ty napisałeś ostatnio, a ostatnio to Pique gra jak profesor

0

Gdzie tak niby pisze?

1

No pannica prima sort

3

Polecam wam kolędowanie. Nie dość że ludzie zadowoleni, to zawsze jakiś grosz do kieszeni wpadnie i czymś się zostanie poczęstowanym :D

1

Ja się dziś wybieram ;)

7

Nie narzekam, ba wręcz zadowolony jestem. Mi śnieg w te 2 dni w roku wystarczy

2

No i śnieg przez noc poszedł... Ale przynajmniej w Wigilię i Boże Narodzenie biało było

5

Napiszę to jeszcze raz. Kyrie jest NIESAMOWITY

0

Kyrie jest niesamowity! :O

0

Ty widzisz, a u mnie odwrotnie. Zazwyczaj tuż po świętach zaczynały się kolędy, a teraz od nowego roku

15

U mnie to ten moment przy stole na rozmowę o całej rodzinie do 14. pokolenia :D
No i oczywiście babcia zna wszystkich we wsi od początku XX wieku :D

1

Lubelskie pozdrawia ;)

10

Ależ pięknie śniegu nasypało. Idealnie :)

1

To i to średnie, ale jak już to makowiec

3

Mój nauczyciel angielskiego mówi, że to najbrzydsze miasto jakie istnieje. Szare, ponure i że ludzie tacy dziwni :D

0

Dobrze słyszałeś :D.

85

Kevin Sam w Domu ;)

0

Spokojnie. Do pasterki będzie ;)

1

Kurcze a obok Lublina jest :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?