24 grudnia 2018, 14:49
1
Mówiłem, że się rozkręci ;)
24 grudnia 2018, 14:31
0
Myślę, że spokojnie ok. 20
24 grudnia 2018, 14:30
"Barbórka po wodzie, święta po lodzie". U mnie chyba na szczęście się spełniło :)
24 grudnia 2018, 12:36
W Łęcznej kolega mówi, że sypnęło porządnie No i bardziej to chyba ma bliżej wieczora zacząć
24 grudnia 2018, 12:11
Lubelszczyzna.
24 grudnia 2018, 11:44
Przed chwilą pisałem, że zapowiada się na śnieg i proszę. Jak na zawołanie :)
24 grudnia 2018, 11:26
Oj chyba zapowiada się, że śnieg akurat po południu spadnie :)
24 grudnia 2018, 09:51
8
Zdrowia, Szczęścia i Słodyczy, Bartuś całej Ramblii życzy ;)
24 grudnia 2018, 07:41
3
Dokładnie. Przesyt w pomocy jest ogromny. Dlatego nie obrażę się jeśli nikogo na tę pozycję nie kupimy. Szczególnie, że w La Masii jest to też najlepiej obsadzona pozycja
23 grudnia 2018, 15:29
14
Czemu zamiast Madonna przeczytałem Maradona? :D
23 grudnia 2018, 13:23
49
https://x.com/navidjaaan/status/1076804835486429184 Riqui :O
22 grudnia 2018, 20:26
23
Ray Hudson: "Obstawiam, że Messi zawiesza światełka na choince swoimi stopami" :D
22 grudnia 2018, 19:18
Co za piła! :O.
22 grudnia 2018, 19:12
Messi trochę zdenisił
22 grudnia 2018, 13:11
Dlatego jeśli nie będzie żadnych transferów do środka pola to nie będę ubolewał. Pomoc to chyba nasza najlepiej osadzona pozycja w La Masii
22 grudnia 2018, 10:37
Roberto dostał powołanie? Are you sure about that?
21 grudnia 2018, 12:29
Ło Cię Panie. Jaka kolejka po darmową choinkę w Lublinie :D
20 grudnia 2018, 22:14
Błyszczał na mundialu? Strzelił 3 bramki i tyle. Poza tym niczym nie imponowal, a w dodatku nie ma paszportu UE
20 grudnia 2018, 22:13
Ta gwiazda Mundialu to poza golami nic nie pokazuje, jest po prostu średni. No i w dodatku nie ma paszportu UE
19 grudnia 2018, 20:29
Murillo jest lepszy i ma paszport UE
19 grudnia 2018, 18:50
15
Coutinho? Mocne zdziwienie
19 grudnia 2018, 13:03
4
Po takiego, że nie ma paszportu UE?
17 grudnia 2018, 22:11
Dziękuję za pamięć. Możesz teraz mi kupić jako prezent pod choinkę :D
17 grudnia 2018, 22:04
Czy ktoś mnie wołał? :D
17 grudnia 2018, 12:20
2
No to koledzy z Holandii, wiecie co robić ;)
17 grudnia 2018, 01:53
Autostrady? Autostrady to masz w Premier League. W La Lidze większość drużyn z drugiej części tabeli (poza kilkoma wyjątkami) to piętrowe autobusy
17 grudnia 2018, 00:09
16 grudnia 2018, 22:37
No, ale jednak jakiś boczny obrońca na ławce musi być
16 grudnia 2018, 22:28
DENIS XDDD.
16 grudnia 2018, 22:25
O ile się nie mylę to 69. Mecz Denisa w Barcelonie. Oby ostatni
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Mówiłem, że się rozkręci ;)
0
Myślę, że spokojnie ok. 20
1
"Barbórka po wodzie, święta po lodzie". U mnie chyba na szczęście się spełniło :)
1
W Łęcznej kolega mówi, że sypnęło porządnie
No i bardziej to chyba ma bliżej wieczora zacząć
1
Lubelszczyzna.
0
Przed chwilą pisałem, że zapowiada się na śnieg i proszę. Jak na zawołanie :)
0
Oj chyba zapowiada się, że śnieg akurat po południu spadnie :)
8
Zdrowia, Szczęścia i Słodyczy, Bartuś całej Ramblii życzy ;)
3
Dokładnie. Przesyt w pomocy jest ogromny. Dlatego nie obrażę się jeśli nikogo na tę pozycję nie kupimy. Szczególnie, że w La Masii jest to też najlepiej obsadzona pozycja
14
Czemu zamiast Madonna przeczytałem Maradona? :D
49
https://x.com/navidjaaan/status/1076804835486429184
Riqui :O
23
Ray Hudson: "Obstawiam, że Messi zawiesza światełka na choince swoimi stopami" :D
1
Co za piła! :O.
14
Messi trochę zdenisił
0
Dlatego jeśli nie będzie żadnych transferów do środka pola to nie będę ubolewał. Pomoc to chyba nasza najlepiej osadzona pozycja w La Masii
0
Roberto dostał powołanie? Are you sure about that?
0
Ło Cię Panie. Jaka kolejka po darmową choinkę w Lublinie :D
1
Błyszczał na mundialu? Strzelił 3 bramki i tyle. Poza tym niczym nie imponowal, a w dodatku nie ma paszportu UE
3
Ta gwiazda Mundialu to poza golami nic nie pokazuje, jest po prostu średni. No i w dodatku nie ma paszportu UE
1
Murillo jest lepszy i ma paszport UE
15
Coutinho? Mocne zdziwienie
4
Po takiego, że nie ma paszportu UE?
1
Dziękuję za pamięć. Możesz teraz mi kupić jako prezent pod choinkę :D
1
Czy ktoś mnie wołał? :D
2
No to koledzy z Holandii, wiecie co robić ;)
23
Autostrady? Autostrady to masz w Premier League. W La Lidze większość drużyn z drugiej części tabeli (poza kilkoma wyjątkami) to piętrowe autobusy
1
Wspaniała akcja w wykonaniu Special Teams Patriots :O
0
No, ale jednak jakiś boczny obrońca na ławce musi być
0
DENIS XDDD.
0
O ile się nie mylę to 69. Mecz Denisa w Barcelonie. Oby ostatni