1

Mówiłem, że się rozkręci ;)

0

Myślę, że spokojnie ok. 20

1

"Barbórka po wodzie, święta po lodzie". U mnie chyba na szczęście się spełniło :)

1

W Łęcznej kolega mówi, że sypnęło porządnie
No i bardziej to chyba ma bliżej wieczora zacząć

1

Lubelszczyzna.

0

Przed chwilą pisałem, że zapowiada się na śnieg i proszę. Jak na zawołanie :)

0

Oj chyba zapowiada się, że śnieg akurat po południu spadnie :)

8

Zdrowia, Szczęścia i Słodyczy, Bartuś całej Ramblii życzy ;)

3

Dokładnie. Przesyt w pomocy jest ogromny. Dlatego nie obrażę się jeśli nikogo na tę pozycję nie kupimy. Szczególnie, że w La Masii jest to też najlepiej obsadzona pozycja

14

Czemu zamiast Madonna przeczytałem Maradona? :D

49

23

Ray Hudson: "Obstawiam, że Messi zawiesza światełka na choince swoimi stopami" :D

1

Co za piła! :O.

14

Messi trochę zdenisił

0

Dlatego jeśli nie będzie żadnych transferów do środka pola to nie będę ubolewał. Pomoc to chyba nasza najlepiej osadzona pozycja w La Masii

0

Roberto dostał powołanie? Are you sure about that?

0

Ło Cię Panie. Jaka kolejka po darmową choinkę w Lublinie :D

1

Błyszczał na mundialu? Strzelił 3 bramki i tyle. Poza tym niczym nie imponowal, a w dodatku nie ma paszportu UE

3

Ta gwiazda Mundialu to poza golami nic nie pokazuje, jest po prostu średni. No i w dodatku nie ma paszportu UE

1

Murillo jest lepszy i ma paszport UE

15

Coutinho? Mocne zdziwienie

4

Po takiego, że nie ma paszportu UE?

1

Dziękuję za pamięć. Możesz teraz mi kupić jako prezent pod choinkę :D

1

Czy ktoś mnie wołał? :D

2

No to koledzy z Holandii, wiecie co robić ;)

23

Autostrady? Autostrady to masz w Premier League. W La Lidze większość drużyn z drugiej części tabeli (poza kilkoma wyjątkami) to piętrowe autobusy

1


Wspaniała akcja w wykonaniu Special Teams Patriots :O

0

No, ale jednak jakiś boczny obrońca na ławce musi być

0

DENIS XDDD.

0

O ile się nie mylę to 69. Mecz Denisa w Barcelonie. Oby ostatni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?