Indianapolis Colts pokonali Houston Texans 21-7, a Dallas Cowboys pokonali Seattle Seahawks 24-22 i awansowali do Divisional Round NFL play-offs. Dzisiaj o 19 mecz Baltimore Ravens - LA Chargers. O 22.40 Chicago Bears - Philadelphia Eagles
No i znamy już chyba rywala Kansas City Chiefs w Divisional Round. Indianapolis Colts prowadzą w 3. Kwarcie z Houston Texans 21-0. Choć to NFL, tu się wszystko może zdarzyć
Byłbym jak najbardziej za. Kilka razy Inakiego w akcji widziałem i zawsze imponował, ale nie wiem czy rola zmiennika dla rozwoju młodego bramkarza będzie dobra
To jest chyba najbardziej wyrównany sezon jaki pamiętam. Tak naprawdę każda drużyna może powalczyć. Groźni jak zawsze będą Patriots, ale w tym sezonie obniżyli trochę loty. W AFC w dodatku Chargers, Ravens i Chiefs. Za to w NFC głównie świetna defensywa Bears, LA Rams i New Orleans Saints, którzy są raczej faworytami z powodu Home Field Advantage.
Zaczynamy play-offy NFL!
Dzisiaj o 22:35 pierwsze spotkanie Wild Card Round. Indianapolis Colts zagrają w Houston z Texans
O 2:15 Dallas Cowboys zmierzą się z Seattle Seahawks
Jutro także o 19 mecz Los Angeles Chargers - Baltimore Ravens
i na koniec 22:40 Bears zmierzą się w Chicago z obrońcami tytułu - Philadelphia Eagles
Mamy obecnie multum pomocników. W szkółce piłkarzy na tej pozycji nie brakuje, a my chcemy aż 2 nowych kupić. Nie rozumiem. Jeden w zupełności wystarczy, a nawet nie obraziłbym się gdyby nie było żadnych transferów do pomocy
0
No ty przecież głuptasku :*
0
No mnie chyba na osiemnastkę zaprosisz? ;)
1
Bez kolejności
Futbol Amerykański
Piłka Nożna
Baseball
Koszykówka
Lekkoatletyka
24
O proszę. Dzisiaj 25. urodziny młodego talentu, następcy Iniesty - Denisa Suareza
0
Czy jeśli Konkurs skoków się dziś odbędzie to będą skakać według generalki czy rankingu TCS?
0
Indianapolis Colts pokonali Houston Texans 21-7, a Dallas Cowboys pokonali Seattle Seahawks 24-22 i awansowali do Divisional Round NFL play-offs. Dzisiaj o 19 mecz Baltimore Ravens - LA Chargers. O 22.40 Chicago Bears - Philadelphia Eagles
3
No i znamy już chyba rywala Kansas City Chiefs w Divisional Round. Indianapolis Colts prowadzą w 3. Kwarcie z Houston Texans 21-0. Choć to NFL, tu się wszystko może zdarzyć
0
Już za 30 minut pierwszy mecz NFL play-offs! Houston Texans vs Indianapolis Colts ;)
14
No ciężko, żeby trafili
1
Byłbym jak najbardziej za. Kilka razy Inakiego w akcji widziałem i zawsze imponował, ale nie wiem czy rola zmiennika dla rozwoju młodego bramkarza będzie dobra
0
To jest chyba najbardziej wyrównany sezon jaki pamiętam. Tak naprawdę każda drużyna może powalczyć. Groźni jak zawsze będą Patriots, ale w tym sezonie obniżyli trochę loty. W AFC w dodatku Chargers, Ravens i Chiefs. Za to w NFC głównie świetna defensywa Bears, LA Rams i New Orleans Saints, którzy są raczej faworytami z powodu Home Field Advantage.
1
Zaczynamy play-offy NFL!
Dzisiaj o 22:35 pierwsze spotkanie Wild Card Round. Indianapolis Colts zagrają w Houston z Texans
O 2:15 Dallas Cowboys zmierzą się z Seattle Seahawks
Jutro także o 19 mecz Los Angeles Chargers - Baltimore Ravens
i na koniec 22:40 Bears zmierzą się w Chicago z obrońcami tytułu - Philadelphia Eagles
3
No i to jest zima! Miłego dnia wszystkim :)
0
Dlaczego? Chłop wyciąga takie staty, a w dodatku Bucks są pierwsi w konferencji
7
Mamy obecnie multum pomocników. W szkółce piłkarzy na tej pozycji nie brakuje, a my chcemy aż 2 nowych kupić. Nie rozumiem. Jeden w zupełności wystarczy, a nawet nie obraziłbym się gdyby nie było żadnych transferów do pomocy
0
Brak Mookie Bettsa....
4
http://www.politiscales.net/pl_PL/results/?m0=21&m1=10&c0=14&c1=48&s0=5&femi=10&s1=62&e1=33&e0=5&t1=29&t0=26&p1=36&p0=10&j0=10&j1=45&b1=60&prag=67&reli=67
0
Również prosiłbym :D
24
i na ten moment jednocześnie najdłuższy :D
1
No i cyk oglądamy Spurs - Celtics :D
1
Jest i Andre Gomes!
0
Crazy is My Life!
11
Dla pracujących. W przyszłym roku biorąc 6 dni urlopu pomiędzy świętami i weekendem majowym mamy 17 dni wolnego :D
0
No i Młode Tłoki!
6
Natalia Szroeder na Dwójce :D
1
Al Bano i Romina!
1
Jomaha Jomaso na Dwójce!
0
Mi angina członka rodziny gospodarza niestety przeszkodziła :/
1
Już wsiadam w busika :D
2
Nie przyjmie jakaś dobra duszyczka na Sylwka? :D