0

Czekamy na to co powie Jarek

1


Złoto XD

1

Ależ atmosfera na meczu Feyenoord - Ajax!

0

Boston Celtics ♥

2

Można też tak jak ja w ogóle sernika nie jeść i po kłopocie :D

1

Vamos Rafa!

35

I to o wiele. Z drużynami z czołówki na wyjazdach w ostatnich 34. meczach zdobyli 4 punkty na 102 możliwych

0

Jak to mówią młodzi ludzie: Masakracja

57

22

0

Wtedy by pewnie każdy od nas astronomicznych kwot żądał, coś jak po transferze Neymara, ale kilku topowych grajkow na pewno by się udało kupić i bym się strasznie nie obraził jeśli by te 400 mln wpłacili

0

A wiadomo? Zemsta różnie ludźmi kieruje

0

No tak, ale jednak Neymara w Realu szczerze bym bardzo nie chciał widzieć

1

Jedyne czego bym się obawiał przy ewentualnym wplaceniu klauzuli Coutinho, jest to, że PSG wtedy mogłoby po dość dobrej cenie opchnąć Neymara albo Mbappe do Realu

0

Myślę, że zawodnicy footballu, jeśli jeden mecz byłby na zasadach rugby, a drugi footballu. Głównie z powodu rozgrywającego. Jest kilku zawodników NFL, którzy grali bądź grają w rugby, ale ciężko mi byłoby wyobrazić sobie, że zawodnicy rugby zdobywają jakikolwiek punkt w meczu footballu. Po prostu football jest bardziej skomplikowany i taktyczny

0

Nie przychodzi mi do głowy takowy mecz

0

Baseball może rzeczywiście jest popularny, ale wielu Amerykanów też strasznie nudzi. Mnie szczerze nie wiem co w tym rajcuje, ale lubię oglądać :D

0

O amerykańskie sporty. Coś dla mnie :D

5

Nie ma chyba osoby, która by całe wesele w marynarce wytrzymała

0

Ogląda ktoś może Ajax od początku i opowie jak gra De Jong?

8

1

Najpiękniejszy obrazek :)

1

Oj chyba niepotrzebnie Coutinho brał tę "siódemkę"

1

Może niech Alena czy ktoś weźmie stałe fragmenty. Malcom nie umie piłki podnieść...

2

Jest Var i jak ewidentny skoro Vidal barkiem wybił?

0

Mou res
Ew. Go West


Albo to

0

0

Tak, 85 milionów za 10 meczów w sezonie...

1

Pensja De Jonga + Pensja Rabiota + Matka Rabiota
średnio to mi się widzi

50

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?