Wtedy by pewnie każdy od nas astronomicznych kwot żądał, coś jak po transferze Neymara, ale kilku topowych grajkow na pewno by się udało kupić i bym się strasznie nie obraził jeśli by te 400 mln wpłacili
Jedyne czego bym się obawiał przy ewentualnym wplaceniu klauzuli Coutinho, jest to, że PSG wtedy mogłoby po dość dobrej cenie opchnąć Neymara albo Mbappe do Realu
Myślę, że zawodnicy footballu, jeśli jeden mecz byłby na zasadach rugby, a drugi footballu. Głównie z powodu rozgrywającego. Jest kilku zawodników NFL, którzy grali bądź grają w rugby, ale ciężko mi byłoby wyobrazić sobie, że zawodnicy rugby zdobywają jakikolwiek punkt w meczu footballu. Po prostu football jest bardziej skomplikowany i taktyczny
0
Czekamy na to co powie Jarek
1
Złoto XD
1
Ależ atmosfera na meczu Feyenoord - Ajax!
0
Boston Celtics ♥
2
Można też tak jak ja w ogóle sernika nie jeść i po kłopocie :D
1
Vamos Rafa!
35
I to o wiele. Z drużynami z czołówki na wyjazdach w ostatnich 34. meczach zdobyli 4 punkty na 102 możliwych
0
Jak to mówią młodzi ludzie: Masakracja
57
No debil
https://x.com/barstooltweetss/status/1089054159452729345
22
Riqui Puig i Xavi ♥♥♥
https://pbs.twimg.com/media/DxypextWwAEEuXX.jpg
0
Wtedy by pewnie każdy od nas astronomicznych kwot żądał, coś jak po transferze Neymara, ale kilku topowych grajkow na pewno by się udało kupić i bym się strasznie nie obraził jeśli by te 400 mln wpłacili
0
A wiadomo? Zemsta różnie ludźmi kieruje
0
No tak, ale jednak Neymara w Realu szczerze bym bardzo nie chciał widzieć
1
Jedyne czego bym się obawiał przy ewentualnym wplaceniu klauzuli Coutinho, jest to, że PSG wtedy mogłoby po dość dobrej cenie opchnąć Neymara albo Mbappe do Realu
0
Myślę, że zawodnicy footballu, jeśli jeden mecz byłby na zasadach rugby, a drugi footballu. Głównie z powodu rozgrywającego. Jest kilku zawodników NFL, którzy grali bądź grają w rugby, ale ciężko mi byłoby wyobrazić sobie, że zawodnicy rugby zdobywają jakikolwiek punkt w meczu footballu. Po prostu football jest bardziej skomplikowany i taktyczny
0
Nie przychodzi mi do głowy takowy mecz
0
Baseball może rzeczywiście jest popularny, ale wielu Amerykanów też strasznie nudzi. Mnie szczerze nie wiem co w tym rajcuje, ale lubię oglądać :D
0
O amerykańskie sporty. Coś dla mnie :D
5
Nie ma chyba osoby, która by całe wesele w marynarce wytrzymała
0
Ogląda ktoś może Ajax od początku i opowie jak gra De Jong?
8
Jak ja uwielbiam te dzieciaki :D
https://www.instagram.com/p/BtBruWmlCVk/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1q62hy7tmyl6j
1
Najpiękniejszy obrazek :)
1
Oj chyba niepotrzebnie Coutinho brał tę "siódemkę"
1
Może niech Alena czy ktoś weźmie stałe fragmenty. Malcom nie umie piłki podnieść...
2
Jest Var i jak ewidentny skoro Vidal barkiem wybił?
0
Mou res
Ew. Go West
Albo to
0
co tu dużo mówić XD
https://pbs.twimg.com/media/DxnIf8oWoAAS0cn.jpg
0
Tak, 85 milionów za 10 meczów w sezonie...
1
Pensja De Jonga + Pensja Rabiota + Matka Rabiota
średnio to mi się widzi
50
XDD
https://pbs.twimg.com/media/DxjFLH4XQAA6R_v.jpg