Niektórzy mędrcy piszą, że Casemiro był draśnięty korkiem po łydce. To ja z chęcią zobaczę getrę Casemiro, bo po draśnięciu z taką siłą to po prostu musi być rozerwana
Manny Machado podpisał najdroższy kontrakt w historii amerykańskich sportów! Zawodnik MLB związał się z drużyną San Diego Padres 10-letnim kontraktem o wartości 300 mln dolarów!
0
Gdzie ty Vidala widzisz?
4
Niektórzy mędrcy piszą, że Casemiro był draśnięty korkiem po łydce. To ja z chęcią zobaczę getrę Casemiro, bo po draśnięciu z taką siłą to po prostu musi być rozerwana
4
Uwielbiam nowego admina ♥
4
Janka Tomaszewskiego zapytano również o to co należy zrobić z sędzią spotkania Levante-Real
7
Zapytano Janka Tomaszewskiego o to co powinno się zrobić z Kepą
2
Frenkie przeciwko Ado Den Haag:
20
Zepsuliście nam Tłusty Czwartek!
6
Wstyd, kompromitacja, nie wracajcie do domu!
0
Niemcy wygrają z taką przewagą jak my tydzień temu...
0
Dwoch najlepszych bramkarzy na szóstym miejscu XD
5
Ja teraz:
1
Jak on dalej skoczył niż Kraft w pierwszej XD
0
Stambuł.
1
Gdzie on wyląduje? Wylądował!
5
Co ten Babiarz... Mówi, że świetny skok Kobayashiego, a ten nawet się do drugiej serii nie łapie...
0
Czekamy! Strasznie na niego liczę!
57
Ale Legia zaorała Lecha :D
9
Uwielbiam memy z Ukraińcami XD
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/52522635_267043744189121_1094684393772941312_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=fe8c1c0d6aac71e17730360c1fa8a69b&oe=5CF0DA3E
41
Nie wiem czy było, ale genialne XD
https://x.com/LionelM22114404/status/1098638559823577088
6
Gdyby Semedo nie przystosowywał się półtora roku to grałby częściej...
0
Radzi, ale na skrzydle. Na lewej obronie rzadko grywa
0
Najgorszy jest wiatr
0
Bonucci i Chiellini grają w Interze?
1
W końcu stadion NFL :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Manny Machado podpisał najdroższy kontrakt w historii amerykańskich sportów! Zawodnik MLB związał się z drużyną San Diego Padres 10-letnim kontraktem o wartości 300 mln dolarów!
2
A może damy Suareza na obronę? Dobrze zatrzymuje ataki przynajmniej
24
Suarez próbujący nadążyć nad kontrą Messiego i Dembele XD
https://x.com/MessiLob/status/1097957450681118723
1
Ja zawsze mówiłem, że jest niedoceniany wręcz
0
Niech się przyzwyczaja do Luisa :D