4

Najlepszy możliwy skład nie uwzględnia nawet Arthura na ławce?

22

Dla zainteresowanych: nie było tu faulu
https://x.com/albert_ribas/status/1097259473993953280

10

Takie rzeczy to chyba tylko w Ekstraklasie
Cracovia ma w tym sezonie 20% skuteczności z rzutów karnych :D

2

Pozdrowienia z Ryanaira ;)

2

Coś na poprawę humoru :D

0

Moja wina. Niepotrzebnie włączyłem

1

Gol Barca B! Gol samobójczy zawodnika gości :)

0

No jednemu koledze 300 zł

3

A tak coś czułem, że Celtics mogą to wyciągnąć. Na lepszych przeciwników umieją się zmotywować :)

1

Ale będę się śmiał jak United nie strzeli. Kolega postawił 300 zł i tylko tego mu brakuje :D

0

Przecież PSG nawet bez Neymara i Cavaniego ma lepszy skład niż United. Nie wiem czego ludzie się spodziewali

1

O nie. Nie ma nic gorszego niż Żewłakow

0

Arthur może i wchodził w obu tych meczach, ale za Dembele i Sergio

0

W obu tych meczach grał Rakitic zamiast Arthura

0

Cou miał wtedy kontuzje

0

"Jedna z Gwiazd"
"Zabiorę Cię Właśnie Tam"
" Nie liczę godzin i lat"
" Kołysanka dla nieznajomej"
" Przetańczyć z Tobą Chce całą noc"
"Och jak bardzo Cię kocham"

0

Nie żyje legendarny Gordon Banks. Zmarł w wieku 81 lat :(

1

Barszcz Czerwony. Ewentualnie ogórkowa. No i flaki też są Prima Sort

3

A jak już tak ze zmianami to może niech Miranda wejdzie za Albę?

1

Oj już nie zwalaj fatalnej gry Cou na Valverde. Koleś od 3 miesięcy gra kaszanę i tu wina nie leży po stronie Valverde

0

Strasznie. Co do szkoły jadę, to w radiu leci...

1

A ja akurat bardzo lubię Baseball. Wciągnął mnie tak jak Futbol Amerykański ;)

0

Liczę na Mirandę w pierwszym. Wiem, że ostatnio zagrał bardzo słabo, ale był wystawiony obok Chumiego. Jeśli zagra obok zawodnika typu Lenglet to powinno być przyzwoicie. Tak jak z Spursami

7

Może meliski troszkę?

1

0

Nie lubiłem Denisa. Teraz to nie ma takiego piłkarza

6

Śmiechłem XD

1

Ostatnie godziny? Już po deadline

0

Ale się dzieje w NBA! :O

4

WTF XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?