"Jedna z Gwiazd"
"Zabiorę Cię Właśnie Tam"
" Nie liczę godzin i lat"
" Kołysanka dla nieznajomej"
" Przetańczyć z Tobą Chce całą noc"
"Och jak bardzo Cię kocham"
Liczę na Mirandę w pierwszym. Wiem, że ostatnio zagrał bardzo słabo, ale był wystawiony obok Chumiego. Jeśli zagra obok zawodnika typu Lenglet to powinno być przyzwoicie. Tak jak z Spursami
4
Najlepszy możliwy skład nie uwzględnia nawet Arthura na ławce?
22
Dla zainteresowanych: nie było tu faulu
https://x.com/albert_ribas/status/1097259473993953280
10
Takie rzeczy to chyba tylko w Ekstraklasie
Cracovia ma w tym sezonie 20% skuteczności z rzutów karnych :D
2
Pozdrowienia z Ryanaira ;)
2
Coś na poprawę humoru :D
0
Moja wina. Niepotrzebnie włączyłem
1
Gol Barca B! Gol samobójczy zawodnika gości :)
0
No jednemu koledze 300 zł
3
A tak coś czułem, że Celtics mogą to wyciągnąć. Na lepszych przeciwników umieją się zmotywować :)
1
Ale będę się śmiał jak United nie strzeli. Kolega postawił 300 zł i tylko tego mu brakuje :D
0
Przecież PSG nawet bez Neymara i Cavaniego ma lepszy skład niż United. Nie wiem czego ludzie się spodziewali
1
O nie. Nie ma nic gorszego niż Żewłakow
0
Arthur może i wchodził w obu tych meczach, ale za Dembele i Sergio
0
W obu tych meczach grał Rakitic zamiast Arthura
0
Cou miał wtedy kontuzje
0
"Jedna z Gwiazd"
"Zabiorę Cię Właśnie Tam"
" Nie liczę godzin i lat"
" Kołysanka dla nieznajomej"
" Przetańczyć z Tobą Chce całą noc"
"Och jak bardzo Cię kocham"
0
Nie żyje legendarny Gordon Banks. Zmarł w wieku 81 lat :(
1
Barszcz Czerwony. Ewentualnie ogórkowa. No i flaki też są Prima Sort
3
A jak już tak ze zmianami to może niech Miranda wejdzie za Albę?
1
Oj już nie zwalaj fatalnej gry Cou na Valverde. Koleś od 3 miesięcy gra kaszanę i tu wina nie leży po stronie Valverde
0
Strasznie. Co do szkoły jadę, to w radiu leci...
1
A ja akurat bardzo lubię Baseball. Wciągnął mnie tak jak Futbol Amerykański ;)
0
Liczę na Mirandę w pierwszym. Wiem, że ostatnio zagrał bardzo słabo, ale był wystawiony obok Chumiego. Jeśli zagra obok zawodnika typu Lenglet to powinno być przyzwoicie. Tak jak z Spursami
7
Może meliski troszkę?
1
0
Nie lubiłem Denisa. Teraz to nie ma takiego piłkarza
6
Śmiechłem XD
1
Ostatnie godziny? Już po deadline
0
Ale się dzieje w NBA! :O
4
WTF XD