Nie ma szans, że nie będą klasyfikowani. U nas w szkole maturzystom są już wystawione oceny, w dodatku nauczyciele u nas w szkole też mówili, że nie ma możliwości braku klasyfikacji, a Broniarz gada głupoty. Aby uczeń nie był klasyfikowany musi albo mieć poniżej 50% frekwencji, albo mieć ocenę niedostateczną z możliwością poprawy, a skoro jest strajk, to takiej możliwości nie ma, więc nie może mu zostać taka ocena wystawiona
2
Ekran podzielony na 2 i można oglądać :)
Go Celtics i Go Red Sox!
1
Nie wyczymie, jaki dobry schabowy :D
A u was co na obiad?
0
Ależ mam nadzieję, że do nas wróci :)
2
W lipcu jest losowanie terminarza La Liga, a losowanie LM jest pod koniec sierpnia
0
Słyszałem, że dziś Wague i Todibo bardzo dobrze. A jak Riqui się spisał?
0
Nie ma szans, że nie będą klasyfikowani. U nas w szkole maturzystom są już wystawione oceny, w dodatku nauczyciele u nas w szkole też mówili, że nie ma możliwości braku klasyfikacji, a Broniarz gada głupoty. Aby uczeń nie był klasyfikowany musi albo mieć poniżej 50% frekwencji, albo mieć ocenę niedostateczną z możliwością poprawy, a skoro jest strajk, to takiej możliwości nie ma, więc nie może mu zostać taka ocena wystawiona
1
No chyba oczywiste, że taka geografia czy fizyka będą miały mniej godzin, skoro najpierw uczy się ich jednocześnie w ramach przyrody
0
To powiedz kto na ten moment w LM gra lepiej od nas?
6
Skład La Ramblii się podoba, czyli będzie ciężko :D
0
Ja zdrowy to chociaż na boisko wyjdę :D
0
Zapraszam do Niedrzwicy ;)
1
Przy Todibo, że nie jest zgłoszony do LM
A przy Dembele, że nie dostał zielonego światła od lekarzy
2
Mogło zaboleć...
1
Pomijając ten dziwny finish to najlepsza WMka ostatnich lat :)
0
Na YouTube nie ma bata. Polecam stronę watchwrestling
2
Tak jest! KofiMania! ❤️
3
Tak jest! Wrestlemania is ICONIC ♥
Teraz czas na Bryan vs Kofi!
1
Świetny początek Wrestlemanii! Oby nie było jak w tamtym roku, gdzie po bardzo dobrym początku było coraz gorzej
1
Watchwrestling.in
4
Rollins vs Lesnar
Orton vs Styles
Kofi vs Bryan
Batista vs Triple H
Main Event Kobiet
0
Holy Shit. Lesnar vs Rollins na sam początek!
0
Mój bratanek mniej więcej na drugie urodziny zaczął więcej mówić. Teraz ma 2.5 i zasuwa elegancko
0
Całkiem normalne. Nie ma czym się przejmować
0
A po co oglądać filmy, seriale? Przecież to wszystko reżyserowane...
1
Murphy na SmackDown! ♥
1
Będą jak najbardziej. Podczas Pre-Show - 4 ( 1 już się odbył), podczas głównej gali - 12
4
O kurcze. Wrestling jest reżyserowany i udawany. Dzisiaj jeszcze nie słyszałem
2
Za chwilę zaczynamy Pre-Show Wrestlemanii! ;)
0
Też tak liczyłem, ale z Alaves gramy o dzień wcześniej niż Atletico-Valencia
0
Ogląda ktoś TakeOver? Na razie cudeńko ❤️