2

Ekran podzielony na 2 i można oglądać :)
Go Celtics i Go Red Sox!

1

Nie wyczymie, jaki dobry schabowy :D
A u was co na obiad?

0

Ależ mam nadzieję, że do nas wróci :)

2

W lipcu jest losowanie terminarza La Liga, a losowanie LM jest pod koniec sierpnia

0

Słyszałem, że dziś Wague i Todibo bardzo dobrze. A jak Riqui się spisał?

0

Nie ma szans, że nie będą klasyfikowani. U nas w szkole maturzystom są już wystawione oceny, w dodatku nauczyciele u nas w szkole też mówili, że nie ma możliwości braku klasyfikacji, a Broniarz gada głupoty. Aby uczeń nie był klasyfikowany musi albo mieć poniżej 50% frekwencji, albo mieć ocenę niedostateczną z możliwością poprawy, a skoro jest strajk, to takiej możliwości nie ma, więc nie może mu zostać taka ocena wystawiona

1

No chyba oczywiste, że taka geografia czy fizyka będą miały mniej godzin, skoro najpierw uczy się ich jednocześnie w ramach przyrody

0

To powiedz kto na ten moment w LM gra lepiej od nas?

6

Skład La Ramblii się podoba, czyli będzie ciężko :D

0

Ja zdrowy to chociaż na boisko wyjdę :D

0

Zapraszam do Niedrzwicy ;)

1

Przy Todibo, że nie jest zgłoszony do LM
A przy Dembele, że nie dostał zielonego światła od lekarzy

2

Mogło zaboleć...


1

Pomijając ten dziwny finish to najlepsza WMka ostatnich lat :)

0

Na YouTube nie ma bata. Polecam stronę watchwrestling

2

Tak jest! KofiMania! ❤️

3

Tak jest! Wrestlemania is ICONIC ♥
Teraz czas na Bryan vs Kofi!

1

Świetny początek Wrestlemanii! Oby nie było jak w tamtym roku, gdzie po bardzo dobrym początku było coraz gorzej

1

Watchwrestling.in

4

Rollins vs Lesnar
Orton vs Styles
Kofi vs Bryan
Batista vs Triple H
Main Event Kobiet

0

Holy Shit. Lesnar vs Rollins na sam początek!

0

Mój bratanek mniej więcej na drugie urodziny zaczął więcej mówić. Teraz ma 2.5 i zasuwa elegancko

0

Całkiem normalne. Nie ma czym się przejmować

0

A po co oglądać filmy, seriale? Przecież to wszystko reżyserowane...

1

Murphy na SmackDown! ♥

1

Będą jak najbardziej. Podczas Pre-Show - 4 ( 1 już się odbył), podczas głównej gali - 12

4

O kurcze. Wrestling jest reżyserowany i udawany. Dzisiaj jeszcze nie słyszałem

2

Za chwilę zaczynamy Pre-Show Wrestlemanii! ;)

0

Też tak liczyłem, ale z Alaves gramy o dzień wcześniej niż Atletico-Valencia

0

Ogląda ktoś TakeOver? Na razie cudeńko ❤️

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?