Kompletnie mnie nie dziwi wynik KE. Startowały tam głównie polityczne dinozaury chcące zarobić sobie w PE, a ich całym programem wyborczym było to, że nie są PiSem
LMAOO never forget when Spanish players were teasing Schweinsteiger after winning the 2008 Euro Cup Final against Germany 😂😂 https://t.co/qemDvZRVQ3">pic.twitter.com/qemDvZRVQ3
— Barca News Network (@BarcaNewsNetwrk) May 19, 2019
Przed półfinałami LM pisałem, żeby tylko Ajax i Barca nie zesrały się metr przed kiblem. No i doszedłem do wniosku, że rzeczywiście tak nie było. Oni obsrali deskę...
Wczoraj pisałem o tym, że kobiety w TzG mają łatwiej. No i spojrzałem dziś na historię zwycięzców i rzeczywiście przewaga jest ogromna. 16 na 22 zwycięzców to kobiety z profesjonalnymi tancerzami
1
Naprawdę. Hiszpańscy sędziowie na żywo są jeszcze gorsi...
21
Jestem właśnie na meczu, który sedziuje Gil Manzano i jak patrzę jak się ustawia jego liniowy to się nie dziwie, że oni nigdy nic nie widzą
0
@ViscaBarca123 A się człowiek nastawił :/
dzięki za info
0
Dzisiaj będę miał możliwość zobaczyć go na żywo. Oby się dobrze spisał :)
0
@Pablo83lbn Mam Huawei P20 Lite i szczerze polecam ;)
22
Kompletnie mnie nie dziwi wynik KE. Startowały tam głównie polityczne dinozaury chcące zarobić sobie w PE, a ich całym programem wyborczym było to, że nie są PiSem
1
Jeszcze większy powód, żeby Muniaka nie lubić. Na Wiosnę głosował...
0
@Lares Środek Obrony
10
Czy ktoś w ogóle głosował na Koalicję ze względu na ich program? Bo tak czytam i argumentem, którym głównie ludzie się kierują to "byle nie PiS"
0
Powiem wam, że Kolumbijki takie nawet nawet :D
3
Trwają MŚ w Polsce i zawodnik, który naprawdę przykuł moją uwagę to Lopy z Senegalu. Stylem gry i wykonywaniem karnych naprawdę przypomina Pogbę
1
@ViscaBarca123 w poniedziałek zobaczę go na żywo. Oby dobrze się zaprezentował :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
St. Louis Blues awansowali do Finałów Pucharu Stanleya, gdzie zmierzą się z Boston Bruins!
0
Motor Lublin
13
Nie żyje Niki Lauda :(
1
Ja to dopiero teraz ogarnąłem, że w Udinese gra XD
15
Czemu tego nigdy nie widziałem? XDD
11
Przed półfinałami LM pisałem, żeby tylko Ajax i Barca nie zesrały się metr przed kiblem. No i doszedłem do wniosku, że rzeczywiście tak nie było. Oni obsrali deskę...
3
Tak jest! Vamos Rafa! ♥
1
Poziom oczywiście nie ten sam co w USA, ale fajnie widzieć, jak ten sport się w Polsce rozwija
1
Dla zainteresowanych : na nsport mecz Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego, Warsaw Eagles - Bydgoszcz Archers ;)
0
A to dlaczego niby?
2
Wczoraj pisałem o tym, że kobiety w TzG mają łatwiej. No i spojrzałem dziś na historię zwycięzców i rzeczywiście przewaga jest ogromna. 16 na 22 zwycięzców to kobiety z profesjonalnymi tancerzami
7
No i co by nie mówić. Kobiety mają w TzG łatwiej. Jednak to facet prowadzi, dlatego też nie dziwi, że Kliment 3. Rok z rzędu wygrywa
6
Zadecydowało to ostatnie płakanie
7
No mieli nie lecieć na emocjach i oceniać na postawie niepełnosprawności, no ale cóż. Piękny taniec
4
Już naprawdę trochę jurorzy przesadzają z tym dissem na Gimpera
0
To nie wygra.
1
Kolejne spojrzenie na koszulki Barcy
https://pbs.twimg.com/media/D6yIDP1XkAAvsII.jpg
https://pbs.twimg.com/media/D6yJA9sW4AI9A0I.jpg