1

Naprawdę. Hiszpańscy sędziowie na żywo są jeszcze gorsi... 

21

Jestem właśnie na meczu, który sedziuje Gil Manzano i jak patrzę jak się ustawia jego liniowy to się nie dziwie, że oni nigdy nic nie widzą 

0

@ViscaBarca123 A się człowiek nastawił :/
dzięki za info

0

Dzisiaj będę miał możliwość zobaczyć go na żywo. Oby się dobrze spisał :) 

0

@Pablo83lbn Mam Huawei P20 Lite i szczerze polecam ;) 

22

Kompletnie mnie nie dziwi wynik KE. Startowały tam głównie polityczne dinozaury chcące zarobić sobie w PE, a ich całym programem wyborczym było to, że nie są PiSem

1

Jeszcze większy powód, żeby Muniaka nie lubić. Na Wiosnę głosował...

0

@Lares Środek Obrony

10

Czy ktoś w ogóle głosował na Koalicję ze względu na ich program? Bo tak czytam i argumentem, którym głównie ludzie się kierują to "byle nie PiS"

0

Powiem wam, że Kolumbijki takie nawet nawet :D

3

Trwają MŚ w Polsce i zawodnik, który naprawdę przykuł moją uwagę to Lopy z Senegalu. Stylem gry i wykonywaniem karnych naprawdę przypomina Pogbę

1

@ViscaBarca123 w poniedziałek zobaczę go na żywo. Oby dobrze się zaprezentował :) 

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

St. Louis Blues awansowali do Finałów Pucharu Stanleya, gdzie zmierzą się z Boston Bruins!

0

Motor Lublin

13

Nie żyje Niki Lauda :(

1

Ja to dopiero teraz ogarnąłem, że w Udinese gra XD

15

Czemu tego nigdy nie widziałem? XDD

11

Przed półfinałami LM pisałem, żeby tylko Ajax i Barca nie zesrały się metr przed kiblem. No i doszedłem do wniosku, że rzeczywiście tak nie było. Oni obsrali deskę...

3

Tak jest! Vamos Rafa! ♥

1

Poziom oczywiście nie ten sam co w USA, ale fajnie widzieć, jak ten sport się w Polsce rozwija

1

Dla zainteresowanych : na nsport mecz Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego, Warsaw Eagles - Bydgoszcz Archers ;)

0

A to dlaczego niby?

2

Wczoraj pisałem o tym, że kobiety w TzG mają łatwiej. No i spojrzałem dziś na historię zwycięzców i rzeczywiście przewaga jest ogromna. 16 na 22 zwycięzców to kobiety z profesjonalnymi tancerzami

7

No i co by nie mówić. Kobiety mają w TzG łatwiej. Jednak to facet prowadzi, dlatego też nie dziwi, że Kliment 3. Rok z rzędu wygrywa

6

Zadecydowało to ostatnie płakanie

7

No mieli nie lecieć na emocjach i oceniać na postawie niepełnosprawności, no ale cóż. Piękny taniec

4

Już naprawdę trochę jurorzy przesadzają z tym dissem na Gimpera

0

To nie wygra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?