@Striker progi rzeczywiście są podniesione, ale bez przesady, a w dodatku do czasu złożenia papierów i tak się zwalniają miejsca i tak jak np. w Lublinie 600 dzieci się nigdzie nie dostało, to po potwierdzeniu chęci nauki w szkole, w najlepszych 3 liceach było po 20 miejsc wolnych na rocznik
1
@Nano22 tak na poważnie to 12.20
0
@BigShaq o Stephen A ❤️
0
@Encore okolice ;)
2
Ach deszcz. Miło cię widzieć :)
1
A tu taka ciekawostka. Malwina Kopron i Michał Haratyk są razem :)
6
Jak zazwyczaj nie narzekam na upały, to mogłoby Słoneczko trochę przystosować. 8 rano a tu 150 stopni. Na budowie się wytrzymać zupełnie nie da
9
No i Kubica przed Hamiltonem :D
21
Admini twitterów Romy i Bayeru :D
0
@nabial Taka już kultura kibicowania w Japonii. W wrestlingu np. jest tak samo
39
Kocham ❤️ Polecam całą dyskusję
17
Simmons odszedł do PSG i już czytam co z "Mes Que un Club". Ludzie naprawdę już irytują z wsadzaniem wszędzie tego motta
5
@symtoni_sym jednak Nowy Jork to Nowy Jork. Największy Market na świecie
13
@Odesseiron Jerry Jones to jest jednak geniusz. 25 lat bez sukcesów i nadal 1. Miejsce
2
@Lewando Brak Rancza i Dr. House'a. Shame on you
7
Krzysztof Cugowski nadal świetny głos ❤️
9
Ale Kurski wywija przy Boysach :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ViscaBarca123 A co z Oriolem?
0
@ViscaBarca123 mocno liczę na Jandro Orellane :)
0
Ja już nie wiem...
7
I takie osoby głosują na ZP...
0
@Witekk10 a mi właśnie bardzo dobrze
7
Jeśli De Ligt nie trafi nigdy do Barcy to Fulham z chęcią go przyjmie :D
33
Pianista - piękny film ❤️
0
@Krzychuuuu14 ja czytałem o 8
5
@Striker progi rzeczywiście są podniesione, ale bez przesady, a w dodatku do czasu złożenia papierów i tak się zwalniają miejsca i tak jak np. w Lublinie 600 dzieci się nigdzie nie dostało, to po potwierdzeniu chęci nauki w szkole, w najlepszych 3 liceach było po 20 miejsc wolnych na rocznik
0
@Odesseiron a to nie jest zdjęcie z 2017?
3
@SinMistico akurat Rakitić ciasteczka do przodu potrafił chyba najlepiej z naszej pomocy rzucić w zeszłym sezonie
22
@barcanawieki czarna, kobieta, jeszcze niech będzie lesbijką i będzie elegancko...
18
@Mazi kompletnie nie. Nie ma dla niego miejsca, w ataku zbyt wolny, a do pomocy to już bym wolał Antka, który przynajmniej walczy w defensywie