1

Już sędziowie zaczynają cyrk

0

@sebasek99 na jakiego golfa? Jak to stary filmik...

3

@sebasek99 wcale do USA nie zbliża sie Huragan

9

Pani Prezydent Chorwacji zdrowa kobita

0

Macie kochani jakieś dobre własne zwrotki do Cipulenki?

3

Kochany Patostreamer ♥


0

@PatrychoO Arthur lepszy od Rakiticia? Bez przesady

22

Firpo odczuwa dyskomfort w kolanie i nie pojedzie do Pampeluny [Sport]

0

@kuz Nawet jeśli Legia byłaby wylosowana w miejscu Rangers to nie trafiliby do tej grupy. Rangers trafili tu, aby nie kolidować z Celticiem ;)

0

@liberoFCB spróbować można, ale jak widzę jak tu każdy sobie już podróż zaplanował, itd, itp
To mnie trochę zaczyna śmieszyc

14

Już widzę jak kibice Slavii ustępują miejsca wszystkim kibicom z Polski... Stadion ma 20 tys. Szanse na zgarnięcie biletu na ten mecz oceniam na dość cienkie

0

Frenkie najlepszym pomocnikiem!

2

@DaPi Eurosport 1

2

0

@Values Alba cały mecz zawalił, ale tę bramkę akurat Rakitić, co nie zmienia faktu, że i tak był naszym najlepszym pomocnikiem w zeszłym sezonie i nie zmienia to faktu, że i tak jak dla mnie powinien odejść

0

@Values Ja mówię o zeszłym sezonie. Zgadzam się, nie jest on już potrzebny, ale kto w zeszłym sezonie grał od niego lepiej?

1

@Values czy ja wiem czy dawno, skoro w zeszłym sezonie był naszym najlepszym pomocnikiem

18

A niech diabli wezmą osobę, która wymyśliła wełnę szklaną...

0

@selbi Ajax, Salzburg, Lipsk

1

@Striker no tak, ale też nie znaczy, że jest to tylko wina reformy

2

@michaleu u nas w mieście też są szkoły gdzie zawsze były 2. Zmiany i jakoś ludzie je kończyli i nie narzekali

0

@sebasek99 octowe są najlepsze ❤️

2

@IronSanHybrid Messi jako EDP445. Cudo XDDDD
Ogólnie polecam jego kanał na YT. To jest coś pięknego :D

0

@Sabrina_spellman Riqui Puig

1

@SeeleyBooth ciocia co roku jeździ do Niemiec i zawsze przywozi żelki, w tym roku jak przyszła i zobaczyłem, ze ma dla mnie ogromną paczkę to byłem zachwycony. Potem patrzę i widzę to cholerstwo...

45

Mateo ❤️


0

Lepsza bramka niż ta babska nominowana do Puskasa

0

@Kozik1990 tak, serio. Ostatnio nie grał

0

@Wajper otóż to. Roberto nie boi sie grać do przodu

1

@fart Ja jestem naprawdę dobrej myśli. Dobry terminarz, ofensywa powinna być potężna, a defensywa jak dla mnie też potencjał na Top 1 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?