Już widzę jak kibice Slavii ustępują miejsca wszystkim kibicom z Polski... Stadion ma 20 tys. Szanse na zgarnięcie biletu na ten mecz oceniam na dość cienkie
@Values Alba cały mecz zawalił, ale tę bramkę akurat Rakitić, co nie zmienia faktu, że i tak był naszym najlepszym pomocnikiem w zeszłym sezonie i nie zmienia to faktu, że i tak jak dla mnie powinien odejść
@SeeleyBooth ciocia co roku jeździ do Niemiec i zawsze przywozi żelki, w tym roku jak przyszła i zobaczyłem, ze ma dla mnie ogromną paczkę to byłem zachwycony. Potem patrzę i widzę to cholerstwo...
1
Już sędziowie zaczynają cyrk
0
@sebasek99 na jakiego golfa? Jak to stary filmik...
3
@sebasek99 wcale do USA nie zbliża sie Huragan
9
Pani Prezydent Chorwacji zdrowa kobita
0
Macie kochani jakieś dobre własne zwrotki do Cipulenki?
3
Kochany Patostreamer ♥
0
@PatrychoO Arthur lepszy od Rakiticia? Bez przesady
22
Firpo odczuwa dyskomfort w kolanie i nie pojedzie do Pampeluny [Sport]
0
@kuz Nawet jeśli Legia byłaby wylosowana w miejscu Rangers to nie trafiliby do tej grupy. Rangers trafili tu, aby nie kolidować z Celticiem ;)
0
@liberoFCB spróbować można, ale jak widzę jak tu każdy sobie już podróż zaplanował, itd, itp
To mnie trochę zaczyna śmieszyc
14
Już widzę jak kibice Slavii ustępują miejsca wszystkim kibicom z Polski... Stadion ma 20 tys. Szanse na zgarnięcie biletu na ten mecz oceniam na dość cienkie
0
Frenkie najlepszym pomocnikiem!
2
@DaPi Eurosport 1
2
Tradycyjnie ;)
https://draw.inker.one/#/cl/gs
0
@Values Alba cały mecz zawalił, ale tę bramkę akurat Rakitić, co nie zmienia faktu, że i tak był naszym najlepszym pomocnikiem w zeszłym sezonie i nie zmienia to faktu, że i tak jak dla mnie powinien odejść
0
@Values Ja mówię o zeszłym sezonie. Zgadzam się, nie jest on już potrzebny, ale kto w zeszłym sezonie grał od niego lepiej?
1
@Values czy ja wiem czy dawno, skoro w zeszłym sezonie był naszym najlepszym pomocnikiem
18
A niech diabli wezmą osobę, która wymyśliła wełnę szklaną...
0
@selbi Ajax, Salzburg, Lipsk
1
@Striker no tak, ale też nie znaczy, że jest to tylko wina reformy
2
@michaleu u nas w mieście też są szkoły gdzie zawsze były 2. Zmiany i jakoś ludzie je kończyli i nie narzekali
0
@sebasek99 octowe są najlepsze ❤️
2
@IronSanHybrid Messi jako EDP445. Cudo XDDDD
Ogólnie polecam jego kanał na YT. To jest coś pięknego :D
0
@Sabrina_spellman Riqui Puig
1
@SeeleyBooth ciocia co roku jeździ do Niemiec i zawsze przywozi żelki, w tym roku jak przyszła i zobaczyłem, ze ma dla mnie ogromną paczkę to byłem zachwycony. Potem patrzę i widzę to cholerstwo...
45
Mateo ❤️
0
Lepsza bramka niż ta babska nominowana do Puskasa
0
@Kozik1990 tak, serio. Ostatnio nie grał
0
@Wajper otóż to. Roberto nie boi sie grać do przodu
1
@fart Ja jestem naprawdę dobrej myśli. Dobry terminarz, ofensywa powinna być potężna, a defensywa jak dla mnie też potencjał na Top 1 :)