@Encore No tak, bo trener musi odwalać maniane na konferencjach. Polecam konferencje Najlepszego trenera w historii NFL - Billa Belichicka. Tam uwierz mi, nie ujrzysz fajerwerków
Dla zainteresowanych, na Eleven Sports 3 wlasnie zaczela sie 2. Połowa meczu Betis-Barca z zeszlego sezonu, gdzie pada pewna ladna bramka pewnego Argentyńczyka ;)
2
@Fabik87 Przeróbka SAS'a na Messiego to największe złoto XDDD
0
@IronSanHybrid ino za kogo? Mamy tak szeroką kadrę, ze ciężko każdego zadowolić
1
@Encore No tak, bo trener musi odwalać maniane na konferencjach. Polecam konferencje Najlepszego trenera w historii NFL - Billa Belichicka. Tam uwierz mi, nie ujrzysz fajerwerków
2
@BaRcA!FaN no w obronie Semedo asem też nie jest
0
@dawo17 ktoś musi nie pojechać. Jak dla mnie ktoś z dwójki Arthur /Vidal
7
@Transu96 Semedo nie musi zostać
0
Jak myślicie, kto nie zostanie jutro powołany? Jak dla mnie obok Messiego nie pojadą Vidal, Wague, Todibo i Rafinha
0
@kkbarca Coutinho nie nadaje się do pomocy. Już Griezmanna prędzej tam widzę
31
RIP
https://x.com/3liAlra/status/1161374756152762368
2
@toszman ja tu widzę 4-2-1-3, czyli 11
54
Rozmowa Abidala z dziennikarzem :D
1
@Katalonik97 a gdzie ma go wystawić, jak na jego pozycji u nas gra Messi?
7
@Gaucho Przy takim ścisku w pomocy, lepiej żeby grał
0
@Mathew86 2 lata temu sie sam wykupił, bo tak właśnie działają klauzule... Griezmann też sie wykupił, Lenglet też
3
90 second challenge z Griezmannem :D
0
@zodiak_10 do najgorszej drużyny NFL ;P
0
@Seledynowy w Lubelskim pierdyknęło porządnie
34
Pan Stanisław w 1 z 10 wlasnie uzyskał 303 punkty! :O
0
Dla zainteresowanych, na Eleven Sports 3 wlasnie zaczela sie 2. Połowa meczu Betis-Barca z zeszlego sezonu, gdzie pada pewna ladna bramka pewnego Argentyńczyka ;)
2
@fart @Mns21 @Arkon oj tam. Ciśniemy po #18 :D
Tatum w tym sezonie 1. ASG i MiP ;)
0
@mesi8191 ino to calma bylo kilka godzin temu, a od tego czasu pojawiły się już nowe informacje
2
@kapi_lt czasami spacja nie działa
0
@ViscaBarca123 ło panie. Gdyby tu byl VAR to Ney by z 4 karne wywalczył :D
0
Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina! ❤️
1
Majteczki w Kropeczki!
0
Muzyka ponad podziałami :D
Wenta razem z Kurskim się bawią :D
5
All that she wants ❤️❤️❤️
3
Where do you go ♥
0
@Isso89 Wiem. Mama i babcia bez niej żyć nie mogą :D
2
Polecam wszystkim Festiwal Muzyki Tanecznej na TVP 2. Dzisiaj przeboje z lat 80. i 90. ;)