@VenoM Coutinho gra najlepiej na pozycji Messiego, nie jest to 8 jak Iniesta. Nie ma tu dla niego miejsca, a poza tym, nie wymagam od niego nie wiadomo jakiej gry w defensywie, ino chlop sie w ogóle nie stara. Juz prędzej widzę Griezmanna w pomocy
@BlAugrAnAPolAnd myślę, że dzis zagrają głównie Ci zawodnicy, którzy nie grali w 1. Meczu. Czyli w pomocy spodziewam się Roberto/Vidala zamiast Puiga, a w obronie Semedo, Pique, Lengleta i Albe
Dzisiaj swoje 42. urodziny obchodzi GOAT, najlepszy zawodnik w historii Futbolu Amerykańskiego, 6-krotny zwycięzca Super Bowl - Tom Brady! 42 lata, a nadal gra na najwyższym poziomie! :)
0
@VenoM Coutinho gra najlepiej na pozycji Messiego, nie jest to 8 jak Iniesta. Nie ma tu dla niego miejsca, a poza tym, nie wymagam od niego nie wiadomo jakiej gry w defensywie, ino chlop sie w ogóle nie stara. Juz prędzej widzę Griezmanna w pomocy
1
I ludzie chcą Coutinho w pomocy z taką grą w defensywie...
0
@SinMistico przecież nie będzie zdradzal nowej cieszynki w towarzyskim...
3
No i Dembele musi wracac, bo oczywiście Semedo ni ma
0
@robert12181 to albo ja mam sokoli wzrok albo nie wiem, bo ja widze bardzo dobrze
4
Czemu ludzie narzekają na kamerę? Przecież ta jest genialna. Idealnie widać poruszanir wszystkich zawodników
1
O brak Semedo w defensywie. Co za zaskoczenie
0
Najpierw komentator mówi, ze Alena ma 19 lat, teraz że Messi ma 33...
0
Alena 19 lat? Jak on 21 ma...
3
Niech Żyje Wolność!
0
@PitekPL88 to znaczy, ze mecz odbędzie sie 14. No chyba, ze problem jest z biletami lotniczymi
3
Swoboda to taką pupę ma nawet nawet :D
0
Griezmann odpowiada Wide Receiverowi Lions - Marvinowi Jones'owi, jaką drużynę było mu najtrudniej pokonać :D
6
@BlAugrAnAPolAnd myślę, że dzis zagrają głównie Ci zawodnicy, którzy nie grali w 1. Meczu. Czyli w pomocy spodziewam się Roberto/Vidala zamiast Puiga, a w obronie Semedo, Pique, Lengleta i Albe
0
@FcBarcaVamosMyClub Andre Gomes na pewno nie jest najgorszym piłkarzem w historii Barcelony
0
@Fabik87 nie wprowadzaj ludzi e błąd...
10
Heynen jest cudowny ❤️
0
@Naturopata to i tak stadion uniwersytecki. Wiekszosc kibiców to uczniowie, a i tak zawsze ma ponad 100 tys frekwencji
3
To teraz zacznij grać
1
@NeroTFP Jeśli Ranczo się do komediowych zalicza to bezapelacyjnie Top 1
0
@Szreko tylko, że to druzyna ostatniej dekady, wiec równie dobrze mogloby to Kobe'go w ogole nie być
0
@krzychu1526 ach Tatary. Razem z Bronowicami najpiękniejsze dzielnice Lublina ♥
5
@Rewolucja123 śpiewa Imagine Dragons - Natural :D
13
Mateo jest genialny :D
https://x.com/albert_roge/status/1157961486045761536
0
@Janiama Widzę, że pierwsza dwójka to Dani Alves i Cafu i tak powinno być ;)
0
@Progressive Priv
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@klemens100 muszę się niestety nie zgodzić z tym stwierdzeniem
6
Dzisiaj swoje 42. urodziny obchodzi GOAT, najlepszy zawodnik w historii Futbolu Amerykańskiego, 6-krotny zwycięzca Super Bowl - Tom Brady! 42 lata, a nadal gra na najwyższym poziomie! :)
2
Oj widzę mnie coś ominęło :D