3

@Criss18Barca przecież na tym stadionie jest murawa wysuwana, co widać na filmie
@Bernard777 dlatego na stadionie Spurs murawa jest wysuwana

0

@Criss18Barca bydła?

6

Już dzisiaj o 19 pierwszy w historii NFL mecz na nowym stadionie Tottenhamu. Oakland Raiders zmierzą się z Chicago Bears ♥

0

100 lat NFL w 3 i pół minuty ♥


0

Los Angeles Dodgers pokonali Washington Nationals, a St Louis Cardinals byli lepsi od Atlanta Braves w pierwszych meczach NLDS!

0

@karci0 już od dobrych kilku lat jest rozgrywanych kilka meczów w Anglii. Są drużyny, jak np. Jaguars czy Rams, których właścicielami są Khan czy Kroenke, i to są drużyny, które np co roku grają w Anglii

0

@Buba13 niestety żadna stacja w Polsce nie pokazuje NFL

32

Jako, że od tego sezonu na stadionie Tottenhamu będą odbywać się mecze NFL, Bayern postanowił trochę strollować Kogutów :D [Touchdown w NFL to zazwyczaj 7 pkt (6+ 1 za podwyższenie )]



0

Tampa Bay Rays pokonali Oakland A's 5-1 i awansowali do ALDS gdzie zmierzą się z Houston Astros!

1

Washington Nationals pokonali Milwaukee Brewers po świetnym meczu i zmierzą się z Los Angeles Dodgers w NLDS!

0

Brazier z Rekordem MŚ na 800 metrów!

0

Tibo Kurła kontuzja czy po prostu beznadziejny był?

7

No i mamy październik. Jedyny miesiąc z NFL, NHL, MLB i NBA ♥

1

0

Juz dziś w nocy rozpoczynają się play-offy MLB! Na początek NL Wild Card Game pomiędzy Washington Nationals i Milwaukee Brewers :)

81

Koniec pewnej epoki!


0

Kubica Out po raz pierwszy w sezonie

1

Dobry ten Tomek Impreza

4

Srebro Joanny Fiodorow!

1

@dawka86 no i gdzie Messi wtedy?

1

@dawka86 to miał u nas grać za Messiego?

3

Takie wystawia, a przodem do Leona nie umie...

0

A ze Słowenią tak nie mógł w ostatniej...

22

Pierwszy mecz bez Semedo w podstawie i od razu czyste konto :D

0

@kemyt1995 "puta Barca" śpiewali

0

@07Lachim myślę, że bardziej zmiana pozycji

3

Getafe... Jak ja ich nienawidzę

0

@Grubson06 no u nas na jego pozycji gra Messi, więc nie wiem jak miałby u nas grać na 100 procent możliwości

0

@Azi Dembele z kontuzją

3

Dembele odczuwa dyskomfort w lewym udzie [Romero]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?