5 kwietnia 2019, 22:25
6
Bordeaux prowadzi u siebie z Marsylią 2-0 :) Ostatni raz klub z Marsylii wygrał na wyjeździe z Żyrondystami w 1977 roku!
5 kwietnia 2019, 14:50
25
Drama Muniaka i Jarka. Coś pięknego ❤️
Odpowiem w twoim stylu: ok.— Rafał Muniak (@rafal_muniak) April 5, 2019
Odpowiem w twoim stylu: ok.
5 kwietnia 2019, 12:18
87
Oficjalnie: Messi piłkarzem miesiąca La Liga!
5 kwietnia 2019, 07:38
8
Ale mnie ten gość irytuje...
Another legendary dive from Mbappé. This guys is getting pathetic. https://t.co/qCPpl6HWRq">pic.twitter.com/qCPpl6HWRq— De Ara Torres (@dearatorres) April 4, 2019
Another legendary dive from Mbappé. This guys is getting pathetic. https://t.co/qCPpl6HWRq">pic.twitter.com/qCPpl6HWRq
5 kwietnia 2019, 06:41
1
Jak na ŚPD to bardzo bym nawet powiedział
4 kwietnia 2019, 21:59
7
Od zawsze lubiłem Reading :) https://x.com/MessiWorId/status/1113836010687881216
2 kwietnia 2019, 23:34
10
Kurcze, skoro ten Messi taki dobry, to ciekawe co muszą wyczyniać na boisku czterej najlepsi piłkarze na świecie?
2 kwietnia 2019, 23:25
0
I cyk 2 pkt w Lidze typerów na luziku :D
2 kwietnia 2019, 23:21
3 minuty?
2 kwietnia 2019, 22:24
Rakitic i chyba Pique o ile się nie mylę
2 kwietnia 2019, 21:48
Panie Arturze, Piłeczka Prima Sort ❤️
2 kwietnia 2019, 19:24
Czyżby przyszły numer 1 w bramce Barcy?
2 kwietnia 2019, 10:30
Po prostu w kolejkach gdzie C+ ma pierwszy wybór są lepsze mecze
2 kwietnia 2019, 07:32
Ja to się przy kobitkach porządnie uśmiałem :DZa to, żeby kończyć ostatnie RAW przed WM segmentem Kurta i Corbina...
2 kwietnia 2019, 07:13
2
Co by nie mówić dobre RAW. Promo Batisty cudo :D ale końcówka show...
2 kwietnia 2019, 06:14
FIFA 07 bezkonkurencyjnie najlepsza ❤️
1 kwietnia 2019, 21:26
3
Koniec Pewnej Epoki :/
1 kwietnia 2019, 14:26
Ale Alena jest wyzywany od rasistów... https://www.instagram.com/carlesalenya/p/BvrYdYTFjeN/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1xqmfi37oyxyj
31 marca 2019, 14:53
22
Dzisiaj w polskich domach XD https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/pacz-grazka-juz-piata-dochodzi-na-stary-czas-to-by-dopiero-czwarta-dochodzila.jpg
30 marca 2019, 23:22
9
Jakby było mało to jeszcze ma bluzę Realu...
30 marca 2019, 23:14
12
O Mati Borek XD
30 marca 2019, 22:40
#teamLinkiewicz Nie można marnować kaszanki
30 marca 2019, 21:18
Jak dla mnie po prostu mu nie chciał zbytniej krzywdy zrobić
30 marca 2019, 17:47
Jak dla mnie Leo. Lopez i tak by nie sięgnął
30 marca 2019, 17:43
To jest oczywiste czerwo...
30 marca 2019, 17:39
Ten Whu Lei jakiś zaspany
28 marca 2019, 20:50
Głównie NFL, NBA i MLB
28 marca 2019, 16:25
Jak dla mnie najlepsza bramka w historii piłki nożnej
28 marca 2019, 14:05
Na jakiej uczelni studiujesz, jeśli można wiedzieć? ;)
28 marca 2019, 05:27
Już dzisiaj rozpoczęcie sezonu MLB!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
6
Bordeaux prowadzi u siebie z Marsylią 2-0 :)
Ostatni raz klub z Marsylii wygrał na wyjeździe z Żyrondystami w 1977 roku!
25
Drama Muniaka i Jarka. Coś pięknego ❤️
87
Oficjalnie: Messi piłkarzem miesiąca La Liga!
8
Ale mnie ten gość irytuje...
1
Jak na ŚPD to bardzo bym nawet powiedział
7
Od zawsze lubiłem Reading :)
https://x.com/MessiWorId/status/1113836010687881216
10
Kurcze, skoro ten Messi taki dobry, to ciekawe co muszą wyczyniać na boisku czterej najlepsi piłkarze na świecie?
0
I cyk 2 pkt w Lidze typerów na luziku :D
1
3 minuty?
0
Rakitic i chyba Pique o ile się nie mylę
0
Panie Arturze, Piłeczka Prima Sort ❤️
0
Czyżby przyszły numer 1 w bramce Barcy?
1
Po prostu w kolejkach gdzie C+ ma pierwszy wybór są lepsze mecze
0
Ja to się przy kobitkach porządnie uśmiałem :D
Za to, żeby kończyć ostatnie RAW przed WM segmentem Kurta i Corbina...
2
Co by nie mówić dobre RAW. Promo Batisty cudo :D ale końcówka show...
1
FIFA 07 bezkonkurencyjnie najlepsza ❤️
3
Koniec Pewnej Epoki :/
0
Ale Alena jest wyzywany od rasistów...
https://www.instagram.com/carlesalenya/p/BvrYdYTFjeN/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1xqmfi37oyxyj
22
Dzisiaj w polskich domach XD
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/pacz-grazka-juz-piata-dochodzi-na-stary-czas-to-by-dopiero-czwarta-dochodzila.jpg
9
Jakby było mało to jeszcze ma bluzę Realu...
12
O Mati Borek XD
0
#teamLinkiewicz
Nie można marnować kaszanki
0
Jak dla mnie po prostu mu nie chciał zbytniej krzywdy zrobić
0
Jak dla mnie Leo. Lopez i tak by nie sięgnął
0
To jest oczywiste czerwo...
0
Ten Whu Lei jakiś zaspany
1
Głównie NFL, NBA i MLB
1
Jak dla mnie najlepsza bramka w historii piłki nożnej
0
Na jakiej uczelni studiujesz, jeśli można wiedzieć? ;)
1
Już dzisiaj rozpoczęcie sezonu MLB!