0

No faworytami nie są. Będzie bardzo ciężko, większość stawia na Chiefs, nie dziwię się, ale póki gra GOAT, nigdy nie stawiam przeciwko Pats :D

0

Gdy Messi miał kontuzję to kolegi nie było, rozumiem?

0

Tymczasem New Orleans Saints prowadzą z Los Angeles Rams 13-0 w pierwszej kwarcie NFC Championship Game!

0

Wiem, że za niecałe dwie godzinki mecz Barcy, ale może ktoś będzie chętny sobie w przerwie albo później spojrzeć
O 21 rozpocznie się mecz New Orleans Saints vs Los Angeles Rams
A o 00.40 Kansas City Chiefs podejmą New England Patriots
Zwycięzcy tych meczów zagrają za 2 tygodnie w Super Bowl LIII w Atlancie!

2

Nosz.....

0

Jakby Tottenhamowi było mało. Dele Alli kontuzja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Tak jest Fulham! Ciśniemy!

0

Wstyd, kompromitacja....

0

161 cm.

0

Kolega też prosi :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Już dzisiaj NFC i AFC Championship Games! Zwycięzcy tych pojedynków zmierzą się ze sobą za 2 tygodnie w Super Bowl LIII w Atlancie!
O 21.05 New Orleans Saints podejmą Los Angeles Rams w NFC Championship Game
A o 00.40 w AFC Championship Game Kansas City Chiefs zagrają z New England Patriots!

40

Nie myślałeś może o karierze w kabarecie?

0

Miranda zagra w dwóch meczach na raz?

0

Wiem, że Girona na wyjeździe to ciężki przeciwnik, ale potem czeka nas Valencia i Bilbao, więc jak już to niech się wykartkują jutro

3

Halo Halo
Już 23, a info nie ma :/

0

Pierwszy mecz w środę, więc spodziewam się sporych rotacji z Leganes. Alena, Malcom, Murillo w składzie?

1

Możecie się śmiać, ale naprawdę się nie zdziwię jeśli w niedzielę zobaczymy Alenię czy nawet Malcoma w pierwszym składzie

0

Czyli Girona w ciągu tygodnia zagra następujące mecze:
at Real
vs Barcelona
vs Real
:D

0

Ale farciarze....

6

Ale o co oni mają w Realu taki ból, skoro im samym się upiekło chyba 2 sezony temu

22

Podsumował swoją karierę w Barcelonie XD

0

Wague? Czegos nie wiem?

0

Tylko żółta?

0

Chyba, że zaskoczy i z Leganes wyjdzie w pierwszym. W co jednak wątpię

0

Wykluczenie.

2

No i pewnie trzecim zawodnikiem z ławki będzie Denis zamiast Alenii...

2

Sprzedać tego Dembele póki warty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?