16 grudnia 2018, 22:25
0
O ile się nie mylę to 69. Mecz Denisa w Barcelonie. Oby ostatni
16 grudnia 2018, 22:10
Czyżbym zauważył Denisa na rozgrzewce?...
16 grudnia 2018, 21:30
Czyżby brameczka z prawej nogi? :D
16 grudnia 2018, 21:20
1
No tragedia. Piłkarz musi pracować w obronie. Biedny on :/
16 grudnia 2018, 21:18
O Mater Dei...
16 grudnia 2018, 21:17
5
Czy Suarez mógłby ruszyć do podań zamiast czekać, aż się do niego dotoczą? Strasznie to irytujące
16 grudnia 2018, 20:47
Tak to jest jak się patrzy tylko na grafikę meczową
16 grudnia 2018, 20:46
Dembele na prawej, czyli wygląda na 3-5-2 :)
16 grudnia 2018, 19:42
Kontuzja, to raczej oczywiste, a że Roberto wraca + przerwa to poza tym meczem, nie powinno być problemów
16 grudnia 2018, 08:19
12
Prędzej, gdzie ty mieszkasz, że u Ciebie nie leży? :D
16 grudnia 2018, 07:39
28
Ależ pięknie śnieg w nocy nasypał. Miłego dnia wszystkim :)
15 grudnia 2018, 11:00
U mnie spora część klasy na religię nie chodzi, ale nikt problemu z Wigilią nie robi...
14 grudnia 2018, 15:20
Texas albo Florida z powodu braku podatków lub Massachusetts ze względu na moją miłość do Bostonu
13 grudnia 2018, 22:07
3
Pierwsze 45 sekund XDDD
13 grudnia 2018, 21:22
Proszę ją Ciebie :D Drugie ulubione powiedzenie mojej babci :D
13 grudnia 2018, 21:20
Też tak miałem. Wystarczyło, że otworzyłem w nowej karcie
13 grudnia 2018, 14:56
Dobra nie bawię się w te losowania :D Pierwszy raz i od razu Barca - Liverpool i Real - Schalke XD
12 grudnia 2018, 17:26
2
Czytałem, że to podleakowany strój. Jeśli nie, to i tak trzeba przyznać, że przyzwoity
12 grudnia 2018, 17:22
17
Koncepcja trzeciego komplet Barcelony w przyszłym sezonie ♥https://pbs.twimg.com/media/DuOjZYYWkAAj4Wc.jpg
12 grudnia 2018, 00:14
Oby dostali z 10 minut przynajmniej ♥
12 grudnia 2018, 00:03
23
Fotazo ♥ https://pbs.twimg.com/media/DuKl5etXcAAakyd.jpg
11 grudnia 2018, 22:09
No, ale na pewno nie za Rakiticia
11 grudnia 2018, 22:06
Vidal to nie jest defensywny pomocnik. Zbyt ofensywna pomoc by wtedy była
11 grudnia 2018, 22:04
Czemu? Bardzo dobra zmiana. Dla piłkarza takie 45 minut może być nawet lepsza niż przerwa
11 grudnia 2018, 19:56
Dzisiejszy mecz będzie oficjalnym debiutem Mirandy i Aleni w Lidze Mistrzów!
11 grudnia 2018, 19:48
No albo on albo Busi
11 grudnia 2018, 19:47
No i ładnie. Są rotacje
11 grudnia 2018, 06:31
4
Celtics mimo braku pięciu ważnych graczy i tak pokonali Pelicans! :)
10 grudnia 2018, 23:41
No jeśli Socjo zmienił imię na Wojtek, to może i tak :D
10 grudnia 2018, 23:40
Radzę zapoznać się z powołaniami :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
O ile się nie mylę to 69. Mecz Denisa w Barcelonie. Oby ostatni
0
Czyżbym zauważył Denisa na rozgrzewce?...
0
Czyżby brameczka z prawej nogi? :D
1
No tragedia. Piłkarz musi pracować w obronie. Biedny on :/
0
O Mater Dei...
5
Czy Suarez mógłby ruszyć do podań zamiast czekać, aż się do niego dotoczą? Strasznie to irytujące
1
Tak to jest jak się patrzy tylko na grafikę meczową
0
Dembele na prawej, czyli wygląda na 3-5-2 :)
0
Kontuzja, to raczej oczywiste, a że Roberto wraca + przerwa to poza tym meczem, nie powinno być problemów
12
Prędzej, gdzie ty mieszkasz, że u Ciebie nie leży? :D
28
Ależ pięknie śnieg w nocy nasypał. Miłego dnia wszystkim :)
0
U mnie spora część klasy na religię nie chodzi, ale nikt problemu z Wigilią nie robi...
1
Texas albo Florida z powodu braku podatków lub Massachusetts ze względu na moją miłość do Bostonu
3
Pierwsze 45 sekund XDDD
1
Proszę ją Ciebie :D
Drugie ulubione powiedzenie mojej babci :D
1
Też tak miałem. Wystarczyło, że otworzyłem w nowej karcie
1
Dobra nie bawię się w te losowania :D
Pierwszy raz i od razu Barca - Liverpool i Real - Schalke XD
2
Czytałem, że to podleakowany strój. Jeśli nie, to i tak trzeba przyznać, że przyzwoity
17
Koncepcja trzeciego komplet Barcelony w przyszłym sezonie ♥
https://pbs.twimg.com/media/DuOjZYYWkAAj4Wc.jpg
1
Oby dostali z 10 minut przynajmniej ♥
23
Fotazo ♥
https://pbs.twimg.com/media/DuKl5etXcAAakyd.jpg
0
No, ale na pewno nie za Rakiticia
0
Vidal to nie jest defensywny pomocnik. Zbyt ofensywna pomoc by wtedy była
0
Czemu? Bardzo dobra zmiana. Dla piłkarza takie 45 minut może być nawet lepsza niż przerwa
5
Dzisiejszy mecz będzie oficjalnym debiutem Mirandy i Aleni w Lidze Mistrzów!
0
No albo on albo Busi
1
No i ładnie. Są rotacje
4
Celtics mimo braku pięciu ważnych graczy i tak pokonali Pelicans! :)
5
No jeśli Socjo zmienił imię na Wojtek, to może i tak :D
1
Radzę zapoznać się z powołaniami :D