0

O ile się nie mylę to 69. Mecz Denisa w Barcelonie. Oby ostatni

0

Czyżbym zauważył Denisa na rozgrzewce?...

0

Czyżby brameczka z prawej nogi? :D

1

No tragedia. Piłkarz musi pracować w obronie. Biedny on :/

0

O Mater Dei...

5

Czy Suarez mógłby ruszyć do podań zamiast czekać, aż się do niego dotoczą? Strasznie to irytujące

1

Tak to jest jak się patrzy tylko na grafikę meczową

0

Dembele na prawej, czyli wygląda na 3-5-2 :)

0

Kontuzja, to raczej oczywiste, a że Roberto wraca + przerwa to poza tym meczem, nie powinno być problemów

12

Prędzej, gdzie ty mieszkasz, że u Ciebie nie leży? :D

28

Ależ pięknie śnieg w nocy nasypał. Miłego dnia wszystkim :)

0

U mnie spora część klasy na religię nie chodzi, ale nikt problemu z Wigilią nie robi...

1

Texas albo Florida z powodu braku podatków lub Massachusetts ze względu na moją miłość do Bostonu

3

Pierwsze 45 sekund XDDD

1

Proszę ją Ciebie :D
Drugie ulubione powiedzenie mojej babci :D

1

Też tak miałem. Wystarczyło, że otworzyłem w nowej karcie

1

Dobra nie bawię się w te losowania :D
Pierwszy raz i od razu Barca - Liverpool i Real - Schalke XD

2

Czytałem, że to podleakowany strój. Jeśli nie, to i tak trzeba przyznać, że przyzwoity

17

Koncepcja trzeciego komplet Barcelony w przyszłym sezonie ♥
https://pbs.twimg.com/media/DuOjZYYWkAAj4Wc.jpg

1

Oby dostali z 10 minut przynajmniej ♥

23

0

No, ale na pewno nie za Rakiticia

0

Vidal to nie jest defensywny pomocnik. Zbyt ofensywna pomoc by wtedy była

0

Czemu? Bardzo dobra zmiana. Dla piłkarza takie 45 minut może być nawet lepsza niż przerwa

5

Dzisiejszy mecz będzie oficjalnym debiutem Mirandy i Aleni w Lidze Mistrzów!

0

No albo on albo Busi

1

No i ładnie. Są rotacje

4

Celtics mimo braku pięciu ważnych graczy i tak pokonali Pelicans! :)

5

No jeśli Socjo zmienił imię na Wojtek, to może i tak :D

1

Radzę zapoznać się z powołaniami :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?