Dokładnie. Najgorzej to jest właśnie być ligowym średniakiem. Ni tu się bić o mistrzostwo, ani dobrego picka w drafcie nie masz. To już lepiej być jedną z najgorszych drużyn w lidze
Skład Barcelony B na mecz z Valencią: Carevic, Wague, Araujo, J. Cuenca, Guillem, O. Busquets (c), Collado , Riqui Puig, Abel Ruiz, Carles Pérez i Ballou
Jestem bardzo ciekaw składu na PK. Niby możnaby postawić na młodzież, ale jednak tylko 4 zawodników z drugiej drużyny może być na boisku jednocześnie. W dodatku multum kontuzji na pewno nie pomaga
Według moich obliczeń - 46 minut, Jak dla mnie to wystarczająco. W styczniu Denis kończy 25 lat. Jeśli miałby być ważnym punktem tego zespołu, to by już dawno nim został
Ale jednak w ponad 60 meczach wystąpił, a co do pozycji na boisku, to Denis i tak powinien się cieszyć. Mi to strasznie szkoda Gomesa było, gdy był wystawiany na skrzydle czy prawej obronie, bo na pozycji Busquetsa naprawdę nieźle wyglądał
Ja rozumiem, że Denis jest bez rytmu meczowego, ale jak on ma grać skoro jest po prostu cienki? Widocznie na te minuty nie zasługuje i w tym sezonie, za każdym razem, gdy był na boisku, to potwierdział
8
Chyba lepiej dla Puiga, żeby rozegrał 90 minut w Barcie B, niż może wejście na kilka minut z Villarealem
20
Sevilla na Twitterze XD
0
Arthur, Alena, Busquets, Vidal, Rakitic, Coutinho, Puig, Oriol, Collado to bieda?
0
Dokładnie. Najgorzej to jest właśnie być ligowym średniakiem. Ni tu się bić o mistrzostwo, ani dobrego picka w drafcie nie masz. To już lepiej być jedną z najgorszych drużyn w lidze
0
Ogromna szkoda
Barcelona B traci bramkę w doliczonym czasie 1. połowy :/
0
Nie popadajmy w paranoję :D
I tak kolega chyba by wolał Top Pick w drafcie :D
0
Myślę, że jest na to spora szansa z Totkami ;)
0
Nie ma zmiennika na bramkę, bok i środek obrony. Nie dziwi, więc obecność i najprawdopodobniej powołanie tej trójki
0
Ale Carles Perez jest cienki...
0
Bardzo dobre informacje. Szczególnie, że w środku tygodnia mecz PK i szkoda byłoby wystawiać zawodników podstawowej 11
1
Dokładnie :D
Aż też się dziś skuszę. W dodatku będę szczególnie uwagę zwracał na Wague, Cuence, Ballou i Abela ;)
0
Bardzo cieszy linia pomocy Oriol-Puig-Collado :)
3
Skład Barcelony B na mecz z Valencią: Carevic, Wague, Araujo, J. Cuenca, Guillem, O. Busquets (c), Collado , Riqui Puig, Abel Ruiz, Carles Pérez i Ballou
71
Polecam czytanie ze zrozumieniem
0
A to bardzo dobra wiadomość akurat, bo tak to nie widzę innej możliwości niż kilku zawodników podstawowej 11 w pierwszym składzie ;)
0
Pomijając żarty, nie wykluczam takiej możliwości. No bo jednak ktoś w pomocy zagrać musi, a jak ze zdrowiem Arthura też nie wiadomo
0
Jestem bardzo ciekaw składu na PK. Niby możnaby postawić na młodzież, ale jednak tylko 4 zawodników z drugiej drużyny może być na boisku jednocześnie. W dodatku multum kontuzji na pewno nie pomaga
0
Do przewidzenia. Cillessen kontuzjowany, Roberto kontuzjowany, więc brak rezerwowego bocznego obrońcy i to samo na środku obrony
3
8 minut przyjemności dla oka ;)
1
Ale co? Toronto? Jeśli tak, to bardzo źle Ci się wydaje
9
Dostał pytanie o Dembele, to na nie odpowiedział. W czym problem?
134
Dzisiaj swoje 119. urodziny obchodzi nasz ukochany klub - FC Barcelona! ♥
W dodatku dokładnie 8 lat temu miało miejsce to wydarzenie:
https://www.fcbarcelonanoticias.com/img2/2016/11/manita-pique-202962.png
3
Według moich obliczeń - 46 minut, Jak dla mnie to wystarczająco. W styczniu Denis kończy 25 lat. Jeśli miałby być ważnym punktem tego zespołu, to by już dawno nim został
8
Ale jednak w ponad 60 meczach wystąpił, a co do pozycji na boisku, to Denis i tak powinien się cieszyć. Mi to strasznie szkoda Gomesa było, gdy był wystawiany na skrzydle czy prawej obronie, bo na pozycji Busquetsa naprawdę nieźle wyglądał
0
Ja rozumiem, że Denis jest bez rytmu meczowego, ale jak on ma grać skoro jest po prostu cienki? Widocznie na te minuty nie zasługuje i w tym sezonie, za każdym razem, gdy był na boisku, to potwierdział
0
Wszedł Denis i od razu bramka dla PSV
0
Denis XD.
0
Ale bym se takiego Alenie i Mirandę zobaczył
0
Mam nadzieję, że zaraz dwójkę z tych 3 zaraz zobaczymy na boisku i nie będzie to Denis :D
0
Przepraszam, że w Ciebie wątpiłem :D