8

Chyba lepiej dla Puiga, żeby rozegrał 90 minut w Barcie B, niż może wejście na kilka minut z Villarealem

20

Sevilla na Twitterze XD

0

Arthur, Alena, Busquets, Vidal, Rakitic, Coutinho, Puig, Oriol, Collado to bieda?

0

Dokładnie. Najgorzej to jest właśnie być ligowym średniakiem. Ni tu się bić o mistrzostwo, ani dobrego picka w drafcie nie masz. To już lepiej być jedną z najgorszych drużyn w lidze

0

Ogromna szkoda
Barcelona B traci bramkę w doliczonym czasie 1. połowy :/

0

Nie popadajmy w paranoję :D
I tak kolega chyba by wolał Top Pick w drafcie :D

0

Myślę, że jest na to spora szansa z Totkami ;)

0

Nie ma zmiennika na bramkę, bok i środek obrony. Nie dziwi, więc obecność i najprawdopodobniej powołanie tej trójki

0

Ale Carles Perez jest cienki...

0

Bardzo dobre informacje. Szczególnie, że w środku tygodnia mecz PK i szkoda byłoby wystawiać zawodników podstawowej 11

1

Dokładnie :D
Aż też się dziś skuszę. W dodatku będę szczególnie uwagę zwracał na Wague, Cuence, Ballou i Abela ;)

0

Bardzo cieszy linia pomocy Oriol-Puig-Collado :)

3

Skład Barcelony B na mecz z Valencią: Carevic, Wague, Araujo, J. Cuenca, Guillem, O. Busquets (c), Collado , Riqui Puig, Abel Ruiz, Carles Pérez i Ballou

71

Polecam czytanie ze zrozumieniem

0

A to bardzo dobra wiadomość akurat, bo tak to nie widzę innej możliwości niż kilku zawodników podstawowej 11 w pierwszym składzie ;)

0

Pomijając żarty, nie wykluczam takiej możliwości. No bo jednak ktoś w pomocy zagrać musi, a jak ze zdrowiem Arthura też nie wiadomo

0

Jestem bardzo ciekaw składu na PK. Niby możnaby postawić na młodzież, ale jednak tylko 4 zawodników z drugiej drużyny może być na boisku jednocześnie. W dodatku multum kontuzji na pewno nie pomaga

0

Do przewidzenia. Cillessen kontuzjowany, Roberto kontuzjowany, więc brak rezerwowego bocznego obrońcy i to samo na środku obrony

3



8 minut przyjemności dla oka ;)

1

Ale co? Toronto? Jeśli tak, to bardzo źle Ci się wydaje

9

Dostał pytanie o Dembele, to na nie odpowiedział. W czym problem?

134

Dzisiaj swoje 119. urodziny obchodzi nasz ukochany klub - FC Barcelona! ♥

W dodatku dokładnie 8 lat temu miało miejsce to wydarzenie:
https://www.fcbarcelonanoticias.com/img2/2016/11/manita-pique-202962.png

3

Według moich obliczeń - 46 minut, Jak dla mnie to wystarczająco. W styczniu Denis kończy 25 lat. Jeśli miałby być ważnym punktem tego zespołu, to by już dawno nim został

8

Ale jednak w ponad 60 meczach wystąpił, a co do pozycji na boisku, to Denis i tak powinien się cieszyć. Mi to strasznie szkoda Gomesa było, gdy był wystawiany na skrzydle czy prawej obronie, bo na pozycji Busquetsa naprawdę nieźle wyglądał

0

Ja rozumiem, że Denis jest bez rytmu meczowego, ale jak on ma grać skoro jest po prostu cienki? Widocznie na te minuty nie zasługuje i w tym sezonie, za każdym razem, gdy był na boisku, to potwierdział

0

Wszedł Denis i od razu bramka dla PSV

0

Denis XD.

0

Ale bym se takiego Alenie i Mirandę zobaczył

0

Mam nadzieję, że zaraz dwójkę z tych 3 zaraz zobaczymy na boisku i nie będzie to Denis :D

0

Przepraszam, że w Ciebie wątpiłem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?