zarowa91
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oo nie wiedziałem że wyjdziemy grać w 10 :P
0
do damian veb ;)
0
damian VeB: slyszysz co mowisz eto'o sie wypalil? ahahhaha smieszne jak chlopak moze sie wypalic jezeli strzela 29 bramek w lidze + 4 w trafienia w lidze mistrzów ?? lacznie jest 33 bramki!! malo?? nie sadze jest to najlepszy sezon samuela w karierze wiec moim zdaniem zasluzyl na to by pozostac w klubie jeszcze przez kilka ladnych lat ;)
0
czemu minął? jest to najlepszy sezon Eto'o w karierze więc nie rozumiem ciebie koleś
0
nie ma co sie martwic o rewanz ze nie ma marqueza czy puyola bo i tak chelsea nie wychodzi powyzej 50 metra wiec luz ;] nawet ja bym mogl tam grac
0
Bedzie mecz na public sport ??
0
ja polecam Sopcast i jest tam canal + polski :P
0
Ławka: jorquera puyol xavi hleb abidal eto'o keita
0
valdes - alves marquez caceres sylvinho - sergio.b iniesta gudjohnsen - henry bojan messi . oficjalna jedenastka ;)
0
a na sopcast na kanele public sport bedzie?
0
wiem ze jak sie przegrywa to zawsze sie mowi wina sedziego. ale teraz to przesadzil juz pomijajac czerwona kartke dla keity ktorej nie bylo!!!! to jak mozna doliczyc 3min meczu jak espanyol lezal na boisku 10min!!! to juz jest przesada
0
19:55 juz powinno byc
0
żeby odtworzyć public sport trzeba miec program sopcast:]
0
nie powinno;]
0
no to tak. wchodisz na stronke po prawej stronie klikasz na sobote szukasz meczy Barcy i odpalasz public sport. ale wczesniej oczywiscie musisz miec program sopcast:)
0
no na szczęście soccer-live.pl już działa i jest transmisja z Canal+ :D
0
no wiem dzisiaj rano patrzałem na tej stronce to byla relacja public sport ale teraz ta stronka coś nie chodzi;/
0
Wiecie z na jaka stronke trzeba wejsc zeby byl public sport??
0
na soccerlive jest jest ten kanal :)
0
kalosz19992: Dobra robota :D już myślałem że w ogóle nie będzie już tego public sport:)
0
Eto'o niei musi wracac bo wciaz jest to ze nie strzelil bramki w ostatnim spotkaniu to nie znaczy ze jest bez formy fakt ze ostatnie dni mial problem ze skutecznoscia ale strzela regularnie bramki. Nie moze strzelac co mecz bo to by bylo nie ludzkie:P poczekajcie do meczu z gijon i eto'o ponownie wpisze sie na liste strzelcow.
0
a ten canal+ na sopcast to włancza sie dopiero w trakcie meczu?? bo narazie jest nie dostepny.
0
nie ma dlatego sie pytam i upewniam
0
jest cos na sopcast??
0
Wielkie trio :D
0
atdhe.net szukasz barca-depor klikasz i jest meczyk ;d
0
na sopcast canal+ pisze ze jest wylaczony
0
mihal21 - dzieki ;)
0
zna ktoś może jaki jest kanał na sopcast canal +??
0
Też myślę że dzisiaj strzeli bo jak dotychczas w tym sezonie Samuel jak miał przerwę od strzelania to tylko 2 mecze z rzędu nie strzelił z Villarreal i Mallorca to wychodzi na to że dzisiaj strzeli bo inaczej już będą 3 mecze bez strzelonej bramki ;]