0

mam pytanie czy GolTV odpala dopiero sie w momencie meczu?

0

to widocznie marca podala tylko proponowane sklady;] mecz jest o 20!!!

0

Marca podala sklady : valdes alves marquez puyol abidal xavi toure basquets henry bojan iniesta :)

0

golabka: wlasnie tak myslalem ale nie bylem pewien dzieki za info. :)

0

wiadomo cos o powolaniach na mecz?

0

Ludzie trudno zdarza się w tym momencie nie ma pewniaka w Barcelonie do strzelania karnych teraz możemy gdybać czemu nie henry , messi czy alves. Najważniejsze są 3pkt. Dla mnie najpewniejsi wykonawcu rzutów karnych jak narazię to del piero i kanoute alex swienie mierzy po okienkach a kanoute czeka na bramkarza ;)

0

mi nie dziala ten kanal 68444

0

damian7834

Nie ma takiego kanalu na sopcascie:)

0

Kto został ukarany?

0

Powinni jak najszybciej przedłużyć z nim kontrakt żeby nie było żadnych wątpliwości co do jego miejsca na camp nou ;)

0

A gdzie ocena dla Toure :) dla mnie zagral na 7-8 :D

0

Brawo Barca !!! Tylko szkoda że z tyłu nie było na zero ;/ ale widać że jest lepiej :D Visca :D

0

Najgorsze jest to ze Barca nie grala zle. Racing nic nie pokazal oddal jeden strzal na bramke i to wystarczylo do remisu .parodia

0

Stawiam 3:1 dla Barcy ;) Eto'o , Henry , Xavi , - - > Brożek ;p

0

Hleb za Pedro a co do Keity zobaczymy rywalizacja trwa :)

0

Brawo Barca !!! Brawo Eto'o ten chlopak musi zostac :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?