zarowa91
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mam pytanie czy GolTV odpala dopiero sie w momencie meczu?
0
to widocznie marca podala tylko proponowane sklady;] mecz jest o 20!!!
0
Marca podala sklady : valdes alves marquez puyol abidal xavi toure basquets henry bojan iniesta :)
0
golabka: wlasnie tak myslalem ale nie bylem pewien dzieki za info. :)
0
wiadomo cos o powolaniach na mecz?
0
Ludzie trudno zdarza się w tym momencie nie ma pewniaka w Barcelonie do strzelania karnych teraz możemy gdybać czemu nie henry , messi czy alves. Najważniejsze są 3pkt. Dla mnie najpewniejsi wykonawcu rzutów karnych jak narazię to del piero i kanoute alex swienie mierzy po okienkach a kanoute czeka na bramkarza ;)
0
mi nie dziala ten kanal 68444
0
damian7834
Nie ma takiego kanalu na sopcascie:)
0
Kto został ukarany?
0
Powinni jak najszybciej przedłużyć z nim kontrakt żeby nie było żadnych wątpliwości co do jego miejsca na camp nou ;)
0
A gdzie ocena dla Toure :) dla mnie zagral na 7-8 :D
0
Brawo Barca !!! Tylko szkoda że z tyłu nie było na zero ;/ ale widać że jest lepiej :D Visca :D
0
Najgorsze jest to ze Barca nie grala zle. Racing nic nie pokazal oddal jeden strzal na bramke i to wystarczylo do remisu .parodia
0
Stawiam 3:1 dla Barcy ;) Eto'o , Henry , Xavi , - - > Brożek ;p
0
Hleb za Pedro a co do Keity zobaczymy rywalizacja trwa :)
0
Brawo Barca !!! Brawo Eto'o ten chlopak musi zostac :)