zcmz
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i lipa Messi musi się wziąć za siebie no takiego karnego nie wykorzystać wiedząc że twój zespół przegrywa 1 bramką
0
No i dobrze nie trzeba go wypożyczać on się musi tylko ten sezon ograć w rezerwach a później zacząć powoli przechodzić do pierwszej jedenastki.
0
Mam nadzieję, że wygra Argentyna. Sądzę, że Martino może bardzo pomóc Argentynie ale do tego trzeba też czasu.
0
Chodzi o oficjalny mecz.
2
Czemu przecież to możliwe, to jest żywa legenda i na to zasługuje.
0
Co to miało byc?
0
Proszę macie 15 minut żeby się ogarnąć, strzelić 2 bramki i wygrać ten mecz VEB
0
Piękny mecz!!!!!!!!!
0
To jest właśnie wielki Messi!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Zgodzę się z tobą liga brazyliska to zupełnie mniej wymagająca liga, jakby Messi grał w lidze argentyńskiej tu na koniec swojej kariery by i tysiąc brameczek ustrzelił.
1
Nie byłbym taki pewny, ponieważ z nikim silnym jeszcze nie graliśmy.
0
Masip też by ten rekord pobił, ponieważ nasi przeciwnicy nie stwarzali groźnych sytuacji i nie mogli oddać na razie chociaż jednego dobrego strzału, który Claudio mógłby obronić.
1
Jakim zwycięstwie nad Malagą???
0
Masz racje ponieważ PSG bez swoich gwiazdek tak jak real nic nie potrafi ugrać.
0
Gramy dobrze ale to jest tylko granada a nie nadchodzące PSG zobaczymy co będzie w meczu z Paryżanami.
0
Dobrze ale zobacz że w poprzednim sezonie chyba nie miał żadnej celnej wrzutki a teraz one są po prostu o wiele dokładniejsze a aż tak dużo razy nie próbował.
0
Alves co raz lepsze ma te wrzutki :)
0
Roberto tak ale o Douglasie tak nie mów bo on zagrał tylko 1 mecz w barcelonie po sezonie go oceń.
0
No i poco on nic nie pokazuje od bardzo dawna i z pewnością u niego się nic nie zmieni.
0
Ja sądzę że może Mascherano po prostu lepiej gra na treningach
0
Po pierwsze Vermalen a po drugie on nie ma jeszcze zgody na grę.
0
Ale mają problem jak im się nie chce grać to niech wcale nie grają
nikt ich nie zmusza a jak coś to niech wyjdzie tylko część pierwszego składu np: Suarez,Masip,Adriano,Roberto,Bartra,Douglas/Montoya no i reszt piłkarzy.
3
Messi to po prostu chce chyba wygrać piątą złotą piłkę to jest po prostu geniusz legenda futbolu.
0
No po prostu nie ma lepszego niż Messi ale chciałbym żeby jeszcze jakąś brameczke strzelił albo dwie.
0
Niby jak nie został powołany przecież jest na ławce.
0
Szkoda że nie ma Duglasa.Kto to mógł napisać pedrito???
0
Oby Douglas zagrał.
0
Potrzebujemy kogoś typu Iniesta Rakitić żeby tą gre przyspieszyć. Mam nadzieje że na drugą połowe wejdzie Douglas chce zobaczyć jak on gra.
0
Mam pytanie czemu u mnie jest napisane na liście kontuzjowanych, że Masip jest kontuzjowany a jak chce przeczytac o tym to pokazuje mi się kontuzja ter Stegena?
0
Jak narazie nic nie pokazuje może lepiej go gdzies wypożyczyć a jak tam nic nie pokaże to go sprzedać i tyle bo jak narazie Alen Halilowić jest od niego lepszy a gra w rezerwach.