0

No i lipa Messi musi się wziąć za siebie no takiego karnego nie wykorzystać wiedząc że twój zespół przegrywa 1 bramką

0

No i dobrze nie trzeba go wypożyczać on się musi tylko ten sezon ograć w rezerwach a później zacząć powoli przechodzić do pierwszej jedenastki.

0

Mam nadzieję, że wygra Argentyna. Sądzę, że Martino może bardzo pomóc Argentynie ale do tego trzeba też czasu.

0

Chodzi o oficjalny mecz.

2

Czemu przecież to możliwe, to jest żywa legenda i na to zasługuje.

0

Co to miało byc?

0

Proszę macie 15 minut żeby się ogarnąć, strzelić 2 bramki i wygrać ten mecz VEB

0

Piękny mecz!!!!!!!!!

0

To jest właśnie wielki Messi!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zgodzę się z tobą liga brazyliska to zupełnie mniej wymagająca liga, jakby Messi grał w lidze argentyńskiej tu na koniec swojej kariery by i tysiąc brameczek ustrzelił.

1

Nie byłbym taki pewny, ponieważ z nikim silnym jeszcze nie graliśmy.

0

Masip też by ten rekord pobił, ponieważ nasi przeciwnicy nie stwarzali groźnych sytuacji i nie mogli oddać na razie chociaż jednego dobrego strzału, który Claudio mógłby obronić.

1

Jakim zwycięstwie nad Malagą???

0

Masz racje ponieważ PSG bez swoich gwiazdek tak jak real nic nie potrafi ugrać.

0

Gramy dobrze ale to jest tylko granada a nie nadchodzące PSG zobaczymy co będzie w meczu z Paryżanami.

0

Dobrze ale zobacz że w poprzednim sezonie chyba nie miał żadnej celnej wrzutki a teraz one są po prostu o wiele dokładniejsze a aż tak dużo razy nie próbował.

0

Alves co raz lepsze ma te wrzutki :)

0

Roberto tak ale o Douglasie tak nie mów bo on zagrał tylko 1 mecz w barcelonie po sezonie go oceń.

0

No i poco on nic nie pokazuje od bardzo dawna i z pewnością u niego się nic nie zmieni.

0

Ja sądzę że może Mascherano po prostu lepiej gra na treningach

0

Po pierwsze Vermalen a po drugie on nie ma jeszcze zgody na grę.

0

Ale mają problem jak im się nie chce grać to niech wcale nie grają
nikt ich nie zmusza a jak coś to niech wyjdzie tylko część pierwszego składu np: Suarez,Masip,Adriano,Roberto,Bartra,Douglas/Montoya no i reszt piłkarzy.

3

Messi to po prostu chce chyba wygrać piątą złotą piłkę to jest po prostu geniusz legenda futbolu.

0

No po prostu nie ma lepszego niż Messi ale chciałbym żeby jeszcze jakąś brameczke strzelił albo dwie.

0

Niby jak nie został powołany przecież jest na ławce.

0

Szkoda że nie ma Duglasa.Kto to mógł napisać pedrito???

0

Oby Douglas zagrał.

0

Potrzebujemy kogoś typu Iniesta Rakitić żeby tą gre przyspieszyć. Mam nadzieje że na drugą połowe wejdzie Douglas chce zobaczyć jak on gra.

0

Mam pytanie czemu u mnie jest napisane na liście kontuzjowanych, że Masip jest kontuzjowany a jak chce przeczytac o tym to pokazuje mi się kontuzja ter Stegena?

0

Jak narazie nic nie pokazuje może lepiej go gdzies wypożyczyć a jak tam nic nie pokaże to go sprzedać i tyle bo jak narazie Alen Halilowić jest od niego lepszy a gra w rezerwach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?