zcmz
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobrze że następny mecz za 2 tygodnie i Messi wróci ale szkoda że nie zagra z Niemcami.
0
Teraz by się taki Xavi przydał może za rakitića.
0
Chodzi mi o to że pewnie nie zagra, a tak to wiem że jest na ławce.
0
coś czuje że Xavi nie zagra tylko, później wejdą Sergi Roberto,Neymar i Sandro(szkoda że nie ma Xaviego).
0
A po co nam reus jak i tak mamy genialny atak i to nie na jeden sezon.
0
Nawet nie widziałeś jak on gra a od razu chcesz go wypożyczyc.
0
Cuardado jest zbyt ofensywny a my potrzebujemy kogoś kto umie grac w defensywie jako prawy obrońca.
0
Wypożyczenie może byc tylko do innej drużyny w La Liga bo Cordoba to trochę słaby klub.
0
Najlepiej by było gdyby była jedna bardzo silna drużyna a potem dwie słabsze.
0
A ja wolę żeby ten narodowy powiększyli i żeby tam się odbył finał ligi mistrzów na przkyład w 2018 roku.
3
Bardzo dobrze świetny piłkarz ale moim zdaniem mogliby dać 50 milionów odstępnego.
0
Ja bym chciał żeby został ale sam LE powiedział ,że nie zagra ani minuty więc poco go tu trzymac na siłę. A tak poza tym Liverpool to dla niego bardzo dobra opcja.
0
Song to fajny zawodnik ale u nas się zmarnował i mam nadzieje że odejdzie bo na przykład w lidze angielskiej mógłby błyszczeć a Liverpool to dla niego bardzo dobra opcja.
0
Moim zdaniem cięższe by była PSG,Liverpool,BVB,FC Barcelona
0
To napisz to na stronie Liverpoolu bo to jest strona dla fanów barcy.
0
Monaco,Olympiakos,Arsenal a ja bym chciał taką grupę dla Barcy
0
Nie spodziewałem się że Alonso odejdzie ciekawe kogo real kupi teraz.
0
Nie znam go ale mam nadzieje że dużo wniesie do klubu.