2

Dobrze że następny mecz za 2 tygodnie i Messi wróci ale szkoda że nie zagra z Niemcami.

0

Teraz by się taki Xavi przydał może za rakitića.

0

Chodzi mi o to że pewnie nie zagra, a tak to wiem że jest na ławce.

0

coś czuje że Xavi nie zagra tylko, później wejdą Sergi Roberto,Neymar i Sandro(szkoda że nie ma Xaviego).

0

A po co nam reus jak i tak mamy genialny atak i to nie na jeden sezon.

0

Nawet nie widziałeś jak on gra a od razu chcesz go wypożyczyc.

0

Cuardado jest zbyt ofensywny a my potrzebujemy kogoś kto umie grac w defensywie jako prawy obrońca.

0

Wypożyczenie może byc tylko do innej drużyny w La Liga bo Cordoba to trochę słaby klub.

0

Najlepiej by było gdyby była jedna bardzo silna drużyna a potem dwie słabsze.

0

A ja wolę żeby ten narodowy powiększyli i żeby tam się odbył finał ligi mistrzów na przkyład w 2018 roku.

3

Bardzo dobrze świetny piłkarz ale moim zdaniem mogliby dać 50 milionów odstępnego.

0

Ja bym chciał żeby został ale sam LE powiedział ,że nie zagra ani minuty więc poco go tu trzymac na siłę. A tak poza tym Liverpool to dla niego bardzo dobra opcja.

0

Song to fajny zawodnik ale u nas się zmarnował i mam nadzieje że odejdzie bo na przykład w lidze angielskiej mógłby błyszczeć a Liverpool to dla niego bardzo dobra opcja.

0

Moim zdaniem cięższe by była PSG,Liverpool,BVB,FC Barcelona

0

To napisz to na stronie Liverpoolu bo to jest strona dla fanów barcy.

0

Monaco,Olympiakos,Arsenal a ja bym chciał taką grupę dla Barcy

0

Nie spodziewałem się że Alonso odejdzie ciekawe kogo real kupi teraz.

0

Nie znam go ale mam nadzieje że dużo wniesie do klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?