0

*punkty. Zabrakło "y" ;)

0

A przeciez na początku sezonu nie grał :)

0

Wiesz co ci powiem? Mi ani trochę nie jest szkoda Cordoby! Świętuję zwycięstwo naszych :)

0

8:0, dziękuję i czekam na Sevillę.

1

Dokładnie :)

1

Chciałbym...

2

Barcelona i Legia wygrywają! :)

0

Laboga?

0

Lech strzela :(

1

Szkoda, że finał PP też o tej samej porze :/

5

Dwie ostatnie odpowiedzi - padłem na podłogę i nie mogę wstać :DDD

0

Uda się na pewno :D

1

Teraz już ma 12 684 like :D

0

Komentarz usunięty

1

Skrót z meczu z komentarzem znanego nam pana :)

0

Dziękuję :)

2

Dla mnie nie strata. Lubię te gazety i uczę się języka hiszpańskiego i chciałbym poczytać o Barcelonie :D Czytam w internecie, jednak chciałbym też w gazecie. Jak w Barcelonie sobie kupiłem to naprawdę fajna :)

1

Chciałbym się dowiedzieć czy można gdzieś zamawiać katalońskie gazety Sport i MD, żeby czytać je w Polsce?

0

Super okładki katalońskich gazet :) Wie ktoś może czy można zamówić, żeby w Polsce czytać?

0

I teraz czekamy na dogrywkę :)

3

Idę w zakład, że ten ktoś zgubił mózg podczas meczu.

9

Jak to mówią młodzi ludzie: masakracja :D Tytuł mówi sam za siebie :D

1

Nie

5

Czemu Pan Leszek cały czas gada o Realu i porównuje ten mecz do meczów Realu?

0

A ktoś pisał przed meczem, że Adriano będzie grał piach...

1

To samo planowałem, ale zapomniałem popcornu kupić :D

2

Ktoś na wiadomo jakiej stronie napisał, że "A niech sobie Barça wygrywa nawet 100 do zera i tak im to da tylko 3 pkt.
Real ma walczyc do ostatniego meczu bez wzgledu na wyniki barcy bo Real nie moze odpuszczac."

Mi nawet pasuje 100 do zera :D

0

Tjaa fan Barcy :D Bez żartów,

0

Spoko, jeszcze jedną Suarez dorzucił i 5:0 do przerwy ;)

0

Dawać tą drugą połowę, ale już! XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?