Dla mnie nie strata. Lubię te gazety i uczę się języka hiszpańskiego i chciałbym poczytać o Barcelonie :D Czytam w internecie, jednak chciałbym też w gazecie. Jak w Barcelonie sobie kupiłem to naprawdę fajna :)
Ktoś na wiadomo jakiej stronie napisał, że "A niech sobie Barça wygrywa nawet 100 do zera i tak im to da tylko 3 pkt.
Real ma walczyc do ostatniego meczu bez wzgledu na wyniki barcy bo Real nie moze odpuszczac."
0
*punkty. Zabrakło "y" ;)
0
A przeciez na początku sezonu nie grał :)
0
Wiesz co ci powiem? Mi ani trochę nie jest szkoda Cordoby! Świętuję zwycięstwo naszych :)
0
8:0, dziękuję i czekam na Sevillę.
1
Dokładnie :)
1
Chciałbym...
2
Barcelona i Legia wygrywają! :)
0
Laboga?
0
Lech strzela :(
1
Szkoda, że finał PP też o tej samej porze :/
5
Dwie ostatnie odpowiedzi - padłem na podłogę i nie mogę wstać :DDD
0
Uda się na pewno :D
1
Teraz już ma 12 684 like :D
0
Komentarz usunięty
1
Skrót z meczu z komentarzem znanego nam pana :)
0
Dziękuję :)
2
Dla mnie nie strata. Lubię te gazety i uczę się języka hiszpańskiego i chciałbym poczytać o Barcelonie :D Czytam w internecie, jednak chciałbym też w gazecie. Jak w Barcelonie sobie kupiłem to naprawdę fajna :)
1
Chciałbym się dowiedzieć czy można gdzieś zamawiać katalońskie gazety Sport i MD, żeby czytać je w Polsce?
0
Super okładki katalońskich gazet :) Wie ktoś może czy można zamówić, żeby w Polsce czytać?
0
I teraz czekamy na dogrywkę :)
3
Idę w zakład, że ten ktoś zgubił mózg podczas meczu.
9
Jak to mówią młodzi ludzie: masakracja :D Tytuł mówi sam za siebie :D
1
Nie
5
Czemu Pan Leszek cały czas gada o Realu i porównuje ten mecz do meczów Realu?
0
A ktoś pisał przed meczem, że Adriano będzie grał piach...
1
To samo planowałem, ale zapomniałem popcornu kupić :D
2
Ktoś na wiadomo jakiej stronie napisał, że "A niech sobie Barça wygrywa nawet 100 do zera i tak im to da tylko 3 pkt.
Real ma walczyc do ostatniego meczu bez wzgledu na wyniki barcy bo Real nie moze odpuszczac."
Mi nawet pasuje 100 do zera :D
0
Tjaa fan Barcy :D Bez żartów,
0
Spoko, jeszcze jedną Suarez dorzucił i 5:0 do przerwy ;)
0
Dawać tą drugą połowę, ale już! XD