0

JJJJESSSSTTTTT! #HelloBerlin

9

Nie wiem, ale tydzień temu Dani obchodził urodziny

1

Coś mi się wydaje, że bardzo chce się grać Pogbito, a na przykład taki Tevez jakiś taki nie ten tego dzisiaj...

8

I podawacz piłek...

9

O co chodziło temu podawaczowi piłek? Rasista?

0

Forza Juve!

0

0

Nie tutaj komentarz, sorka ;) A odnośnie Twojego komentarza to masz racje - emocji za bardzo nie ma przed dzisiejszym meczem :D

0

Canal+

1

Powiem tak - jeśli walniemy im jedną bramkę to po meczu :) Kiedy ostatnio Barcelona straciła 5 bramek w jednym spotkaniu? A na dodatek Bayern jest w słabej formie.

0

Na Canal+ (też nie wie czemu nie na Sport)

1

Wyjazdowych - pomarańczowych

0

Nie wiem :)

0

Jak strzelimy gola to jestem spokojny :) Nie wierzę, aby Bayern strzelił aż 5 goli, szczególnie, że brakuje im zgrania, dużej chęci do walki i zrozumienia. Ten dwumecz jest już przesądzony, ale nie zmienia to faktu, że przed jutrzejszym meczem będę czuł dreszczyk stracho-emocji ;)

0

"Dopóki nie mamy żadnych oficjalnych wiadomości, nie martwmy się na zapas tą całą CHOLERNĄ polityką oraz walką o wpływy, władze i to, co ludzie ubóstwiają od wieków - pieniądze. Jutro nasza drużyna gra niezwykle ważny mecz w Monachium, po którym może znajdować się już tylko o krok od wymarzonego pucharu Ligi Mistrzów. Nasze oczy kierujemy na Bawarię."

W sumie rzeczywiście lepiej skupić się na jutrzejszym meczu, ale z drugiej strony martwię się o te strajk. Oby te dwie kolejki odbyły się normalnie! Nie chciałbym, aby się nie odbyły i Barcelona mistrzem - czułbym niedosyt...

0

Dzięki! Bo już o tym zapomniałem

1

I tak zawsze po głównym postem masa komentarzy nie na temat :P

0

To z jakiego kraju nie wchodzi wtedy? Bo z jakiegoś musi nie wejść?

0

Mam pytanie. W przypadku triumfu Sevilli w LE i 5. miejscu w lidze (4. Valencia) to Valencia nie wchodzi do LM czy 5 drużyn?

3

Ale tak szczerze... Marzy mi się zwycięstwo z Atleti i z Deportivo zagrać z Vermą i Korwi..... Douglasem w składzie ;)

0

No to jak najszybciej do roboty, bo dalej 1:1 ;)

0

Komentarz usunięty

0

Podsumowując: Musimy wygrać przynajmniej jeden z dwóch meczów, bo Real raczej wygra z Espanyolem i Getafe :)

12

Niedługo użytkowników zabraknie na tej stronie :D

0

Ok, masz racje... :D

0

Ja w szczególności chcę, żeby wygrali LE. Chcę przede wszystkim ich zobaczyć w Warszawie, ale o to raczej nie trzeba się martwić. Pierwszy meczyk gładko wygrali 3-0 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?