Powiem tak - jeśli walniemy im jedną bramkę to po meczu :) Kiedy ostatnio Barcelona straciła 5 bramek w jednym spotkaniu? A na dodatek Bayern jest w słabej formie.
Jak strzelimy gola to jestem spokojny :) Nie wierzę, aby Bayern strzelił aż 5 goli, szczególnie, że brakuje im zgrania, dużej chęci do walki i zrozumienia. Ten dwumecz jest już przesądzony, ale nie zmienia to faktu, że przed jutrzejszym meczem będę czuł dreszczyk stracho-emocji ;)
"Dopóki nie mamy żadnych oficjalnych wiadomości, nie martwmy się na zapas tą całą CHOLERNĄ polityką oraz walką o wpływy, władze i to, co ludzie ubóstwiają od wieków - pieniądze. Jutro nasza drużyna gra niezwykle ważny mecz w Monachium, po którym może znajdować się już tylko o krok od wymarzonego pucharu Ligi Mistrzów. Nasze oczy kierujemy na Bawarię."
W sumie rzeczywiście lepiej skupić się na jutrzejszym meczu, ale z drugiej strony martwię się o te strajk. Oby te dwie kolejki odbyły się normalnie! Nie chciałbym, aby się nie odbyły i Barcelona mistrzem - czułbym niedosyt...
Ja w szczególności chcę, żeby wygrali LE. Chcę przede wszystkim ich zobaczyć w Warszawie, ale o to raczej nie trzeba się martwić. Pierwszy meczyk gładko wygrali 3-0 :)
1
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10984235_1428000303906848_7913380711313516189_n.jpg?oh=0b03320ae637e331d1edfdf9a7466063&oe=560CEA90
0
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/10647238_1451240425169966_5978576670168085400_n.jpg?oh=c3f46acc9ce3e229dfb4aeeefe81b0f7&oe=55C7267C oł je!
0
JJJJESSSSTTTTT! #HelloBerlin
9
Nie wiem, ale tydzień temu Dani obchodził urodziny
1
Coś mi się wydaje, że bardzo chce się grać Pogbito, a na przykład taki Tevez jakiś taki nie ten tego dzisiaj...
8
I podawacz piłek...
9
O co chodziło temu podawaczowi piłek? Rasista?
0
Forza Juve!
0
0
Nie tutaj komentarz, sorka ;) A odnośnie Twojego komentarza to masz racje - emocji za bardzo nie ma przed dzisiejszym meczem :D
25
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11215088_878785752162761_4929238128978468505_n.jpg?oh=f4ac62a964bc404c77f6268d875b8804&oe=5607F78F
0
Canal+
1
Powiem tak - jeśli walniemy im jedną bramkę to po meczu :) Kiedy ostatnio Barcelona straciła 5 bramek w jednym spotkaniu? A na dodatek Bayern jest w słabej formie.
0
Na Canal+ (też nie wie czemu nie na Sport)
1
Wyjazdowych - pomarańczowych
0
Nie wiem :)
0
Jak strzelimy gola to jestem spokojny :) Nie wierzę, aby Bayern strzelił aż 5 goli, szczególnie, że brakuje im zgrania, dużej chęci do walki i zrozumienia. Ten dwumecz jest już przesądzony, ale nie zmienia to faktu, że przed jutrzejszym meczem będę czuł dreszczyk stracho-emocji ;)
0
"Dopóki nie mamy żadnych oficjalnych wiadomości, nie martwmy się na zapas tą całą CHOLERNĄ polityką oraz walką o wpływy, władze i to, co ludzie ubóstwiają od wieków - pieniądze. Jutro nasza drużyna gra niezwykle ważny mecz w Monachium, po którym może znajdować się już tylko o krok od wymarzonego pucharu Ligi Mistrzów. Nasze oczy kierujemy na Bawarię."
W sumie rzeczywiście lepiej skupić się na jutrzejszym meczu, ale z drugiej strony martwię się o te strajk. Oby te dwie kolejki odbyły się normalnie! Nie chciałbym, aby się nie odbyły i Barcelona mistrzem - czułbym niedosyt...
0
Dzięki! Bo już o tym zapomniałem
1
I tak zawsze po głównym postem masa komentarzy nie na temat :P
0
To z jakiego kraju nie wchodzi wtedy? Bo z jakiegoś musi nie wejść?
0
Mam pytanie. W przypadku triumfu Sevilli w LE i 5. miejscu w lidze (4. Valencia) to Valencia nie wchodzi do LM czy 5 drużyn?
3
Ale tak szczerze... Marzy mi się zwycięstwo z Atleti i z Deportivo zagrać z Vermą i Korwi..... Douglasem w składzie ;)
0
No to jak najszybciej do roboty, bo dalej 1:1 ;)
0
Komentarz usunięty
0
Podsumowując: Musimy wygrać przynajmniej jeden z dwóch meczów, bo Real raczej wygra z Espanyolem i Getafe :)
12
Niedługo użytkowników zabraknie na tej stronie :D
0
Ok, masz racje... :D
0
https://scontent-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/17914_809339149161247_6790726992182646210_n.jpg?oh=5d6ffbfd326e9a333981e8d265c69e94&oe=55DA6E5C - I to są ważne słowa :)
0
Ja w szczególności chcę, żeby wygrali LE. Chcę przede wszystkim ich zobaczyć w Warszawie, ale o to raczej nie trzeba się martwić. Pierwszy meczyk gładko wygrali 3-0 :)