28

Czy tylko ja tak mam, że co chwila wchodzę na FCBarca.com, patrzę ile jeszcze do meczu i czy są nowe posty?

2

Ciekawy artykuł. Nigdy bym się nie spodziewał :D

3

Luis Suarez lubi to.

0

No wiem wiem, z jednej strony go rozumiem... Ale wiesz, to chyba normalne, że każdy kibic Barcelony może być smutny, że odchodzi...

1

Super. Zazdroszczę wszystkim, co tam będą:D

0

To czemu nie może grać tu do końca kariery? :(

0

Hehe pod tym postem 120 komentarzy, a pod tym wyżej na stronie (o koszykówce) 0 komentów :D

0

Dupsko to ty masz na awatarze :D

0

Albo ci co mu hajsy dają ;_;

0

Zdjęcie robi wrażenie :)

0

Heh mógłbym dopisać, ale ankieta zakończona, poza tym równie dobrze jakbym ją przeprowadził na tej stronie to wiadomo co by było XD

0

Czyli w polu karnym jest karny za wysokie podniesienie nogi?

0

Chciałem się upewnić jeszcze odnośnie jednej zasady. Gdy jest za wysoko podniesiona noga, to jest rzut wolny pośredni?

0

Dzięki wielkie! :)

0

Te 1. spoko, ale przy drugim pytaniu koledzy wyżej pisali, że moga być w polu karnym z drużyny i przypomnieli mi, że przecież zawodnik z pola może wykonać rzut bramkowy.

0

Dzięki wielkie! :)

0

Ok dzięki :)

1

Ok dzięki wielkie! :)

0

Ok dzięki, a wiesz może czy jeden z nich może być z tyłu? Czy muszą być na pewno na równi, tak jak jest to podczas meczów?

0

Mam kilka pytań niedotyczących Barcelony.

Dla tych lepszych znawców zasad.

- Czy przy wykonywaniu autu nie można nawet małym kawałkiem stopy nadepnąć na linię?
- Czy podczas rzutu bramkowego obrońcy z tej drużyny, która wykonuje rzut moga być w polu karnym? Jeśli tak, to czy bramkarz może im podać, czy musi z pola karnego wykopać piłkę?
- Podczas wznawiania piłki od środka (po straconym golu) ilu zawodników może być w tym kole? I czy można podać do tyłu?

Te dwa ostatnie pytania potrzebuje na wf, a nie wiem jak jest, bo w meczach profesjonalnych się tak raczej nie zdarza ;) Z góry dzięki za odp. jeśli ktoś mi odpowie dobrze, dam polecenie :)

0

Dziękuję :)

0

Czym się różni Campions od Campeones?

1

Laryngolog lubi to.

4

Brakiem szacunku to jest tutaj dla nas - kibiców Barcelony - wystawianie do komentowania meczów naszej ukochanej drużyny takich ludzi jak Żewłakow lub Iwański.

Nie pozdrawiam tych panów serdecznie.

0

Wiem, wiem xD

0

Po prostu zauważyłem, że dużo

0

A czy ktoś powiedział, że w następnym sezonie nie będziemy grać równie dobrze? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?