Te 1. spoko, ale przy drugim pytaniu koledzy wyżej pisali, że moga być w polu karnym z drużyny i przypomnieli mi, że przecież zawodnik z pola może wykonać rzut bramkowy.
- Czy przy wykonywaniu autu nie można nawet małym kawałkiem stopy nadepnąć na linię?
- Czy podczas rzutu bramkowego obrońcy z tej drużyny, która wykonuje rzut moga być w polu karnym? Jeśli tak, to czy bramkarz może im podać, czy musi z pola karnego wykopać piłkę?
- Podczas wznawiania piłki od środka (po straconym golu) ilu zawodników może być w tym kole? I czy można podać do tyłu?
Te dwa ostatnie pytania potrzebuje na wf, a nie wiem jak jest, bo w meczach profesjonalnych się tak raczej nie zdarza ;) Z góry dzięki za odp. jeśli ktoś mi odpowie dobrze, dam polecenie :)
Brakiem szacunku to jest tutaj dla nas - kibiców Barcelony - wystawianie do komentowania meczów naszej ukochanej drużyny takich ludzi jak Żewłakow lub Iwański.
28
Czy tylko ja tak mam, że co chwila wchodzę na FCBarca.com, patrzę ile jeszcze do meczu i czy są nowe posty?
2
Ciekawy artykuł. Nigdy bym się nie spodziewał :D
3
Luis Suarez lubi to.
0
No wiem wiem, z jednej strony go rozumiem... Ale wiesz, to chyba normalne, że każdy kibic Barcelony może być smutny, że odchodzi...
1
Super. Zazdroszczę wszystkim, co tam będą:D
0
To czemu nie może grać tu do końca kariery? :(
6
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/10502038_370387416499445_3671187430368009475_n.jpg?oh=b304f87ad50045b56463e4110a19c314&oe=55EDF93F&__gda__=1442259086_52ff8d9b758011f2380120f1036ce034
0
Hehe pod tym postem 120 komentarzy, a pod tym wyżej na stronie (o koszykówce) 0 komentów :D
0
Dupsko to ty masz na awatarze :D
0
Albo ci co mu hajsy dają ;_;
0
Zdjęcie robi wrażenie :)
1
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/10478728_1458642491096426_1803164047940506184_n.jpg?oh=1078e74b7b80746d2449fbebac476aea&oe=560119A5
0
Heh mógłbym dopisać, ale ankieta zakończona, poza tym równie dobrze jakbym ją przeprowadził na tej stronie to wiadomo co by było XD
0
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xat1/v/t1.0-9/10409633_1434489083525468_1361723294126952740_n.jpg?oh=596dda75618137966102b24886f11c60&oe=55F03F66&__gda__=1441802862_6775c32bd7b8e645088cb1140dc5271d
#LudzieMająRacje - wyniki mojej ankiety :)
0
Czyli w polu karnym jest karny za wysokie podniesienie nogi?
0
Chciałem się upewnić jeszcze odnośnie jednej zasady. Gdy jest za wysoko podniesiona noga, to jest rzut wolny pośredni?
0
Dzięki wielkie! :)
0
Te 1. spoko, ale przy drugim pytaniu koledzy wyżej pisali, że moga być w polu karnym z drużyny i przypomnieli mi, że przecież zawodnik z pola może wykonać rzut bramkowy.
0
Dzięki wielkie! :)
0
Ok dzięki :)
1
Ok dzięki wielkie! :)
0
Ok dzięki, a wiesz może czy jeden z nich może być z tyłu? Czy muszą być na pewno na równi, tak jak jest to podczas meczów?
0
Mam kilka pytań niedotyczących Barcelony.
Dla tych lepszych znawców zasad.
- Czy przy wykonywaniu autu nie można nawet małym kawałkiem stopy nadepnąć na linię?
- Czy podczas rzutu bramkowego obrońcy z tej drużyny, która wykonuje rzut moga być w polu karnym? Jeśli tak, to czy bramkarz może im podać, czy musi z pola karnego wykopać piłkę?
- Podczas wznawiania piłki od środka (po straconym golu) ilu zawodników może być w tym kole? I czy można podać do tyłu?
Te dwa ostatnie pytania potrzebuje na wf, a nie wiem jak jest, bo w meczach profesjonalnych się tak raczej nie zdarza ;) Z góry dzięki za odp. jeśli ktoś mi odpowie dobrze, dam polecenie :)
0
Dziękuję :)
0
Czym się różni Campions od Campeones?
1
Laryngolog lubi to.
4
Brakiem szacunku to jest tutaj dla nas - kibiców Barcelony - wystawianie do komentowania meczów naszej ukochanej drużyny takich ludzi jak Żewłakow lub Iwański.
Nie pozdrawiam tych panów serdecznie.
0
Wiem, wiem xD
0
Po prostu zauważyłem, że dużo
0
A czy ktoś powiedział, że w następnym sezonie nie będziemy grać równie dobrze? :D