0

Potrzebuje koniecznie tytuł tej muzyki:



1:15

Dam polecenie ;)

2

heh :D ja chyba będę musiał budzik do głowy przystawić :D

1

Jak tam, wstajecie na Copa America w nocy? Będziecie tu komentować pod głównym postem? :D Ja wstaję, ale nie wiem czy będę pisał.

0

Ok dzięki wielkie, bardzo mi pomogłeś :)

1

Koniecznie potrzebuje dwóch tytułów muzyk, dam polecenie

Link:



Pierwsza muzyka 1:15
Druga muzyka: 3:00

0

ok dzięki wielkie

0

A wiesz może gdzie mogę znaleźć informacje, zdjęcia, wypowiedzi z konferencji piłkarzy Argentyny? Na jakiej stronie?

0

Wie ktoś może skąd mogę brać informacje, wypowiedzi z konferencji i zdjęcia ze zgrupowania piłkarzy Argentyny i ich wypowiedzi przed Copa America?

0

Mam pytanie odnośnie ligi hiszpańskiej w koszykówce. Kto był mistrzem w sezonie 2013/14 czyli rok temu?

Edit: Już wiem :D

0

Ja od początku wierzyłem w Lucho i dziwiłem się jak czytałem te komentarze "Lucho out" itp. Tak samo z Alvesem. Ale chodziło mi o to, że dużo kibiców na początku sezonu chciało go wywalić, a teraz go chwalą

3

Przemiany ludzi Barcelony:
Luis Enrique:
wuefista ---> dobry trener ---> mistrz

Dani Alves:
słaby, stary obrońca, który już nigdy nie będzie dobry --> najlepszy PO na świecie, niech zostanie w klubie

Rakitić:
niewypał, słaby transfer, nie umie się zaaklimatyzować u nas ---> bardzo dobry pomocnik, jeden z najlepszych

Suarez:
niewypał, bezsensowny transfer, nie umie strzelać goli ---> bez niego nic nie ugramy

Nasuwa się teraz myśl, że szkoda Douglasa, że też nie doświadczył takiej przemiany :D

0

Masz racje. Jak ktoś kiedyś mądrze powiedział: w każdej grupie społecznej (kibice, policjanci czy nawet księża) znajdzie się ktoś zły. Przecież w każdym klubie są jacyś kibole, przynajmniej troche, ale są

0

Aha spoko xD szczerze to też się cieszyłem

2

Ja wiem, że "kibicami" Realu nie powinno się przejmować, ale to już jest lekka przesada.
Typek zakłada stronę hejtującą kibiców Barcelony i pisze na niej: "Nie macie czasami wrażenia, że "kibice" Barcy bardziej hejtują Real niż kibicują Barcelonie?"

fu*k logic, niech spojrzy w lustro ;)

9

A z Xavim to sam się wzruszyłem :(

6

HAHA Vermaelen!

3

Ja się nie chcę wypowiadać na tematy polityczne, ale to co się teraz dzieje z Barceloną to jest bajka! W pozytywnym znaczeniu :D

5

Dani jak oficjalnie ubrany! :D

0

Tylko żeby Messi się nie zgolił na łyso :D :/ xD

11

Ten jest szefem UEFA

0

Świetna wiadomość!

0

Aha ok to to :D Po golu w finale LE jak byłem na Narodowym to to samo puszczali :D

0

to śpiewali fani Barcy na początku meczu

0

Na jeżyka to są nawet długie i stojące, a on ma takie malutkie, praktycznie nic xd

3

Jeszcze nie przeczytałem całego artykułu, ale na pierwszy rzut oka widać, że będzie super i że redakcja się napracowała, brawo!

0

Na tym zdjęciu rzeczywiście jest inna czcionka, ale czy zostanie to nie wiem

2

Nie widziałeś nigdy ludzi, którzy sobie trochę popili?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?