Ja od początku wierzyłem w Lucho i dziwiłem się jak czytałem te komentarze "Lucho out" itp. Tak samo z Alvesem. Ale chodziło mi o to, że dużo kibiców na początku sezonu chciało go wywalić, a teraz go chwalą
Masz racje. Jak ktoś kiedyś mądrze powiedział: w każdej grupie społecznej (kibice, policjanci czy nawet księża) znajdzie się ktoś zły. Przecież w każdym klubie są jacyś kibole, przynajmniej troche, ale są
Ja wiem, że "kibicami" Realu nie powinno się przejmować, ale to już jest lekka przesada.
Typek zakłada stronę hejtującą kibiców Barcelony i pisze na niej: "Nie macie czasami wrażenia, że "kibice" Barcy bardziej hejtują Real niż kibicują Barcelonie?"
0
Potrzebuje koniecznie tytuł tej muzyki:
1:15
Dam polecenie ;)
2
heh :D ja chyba będę musiał budzik do głowy przystawić :D
1
Jak tam, wstajecie na Copa America w nocy? Będziecie tu komentować pod głównym postem? :D Ja wstaję, ale nie wiem czy będę pisał.
0
Ok dzięki wielkie, bardzo mi pomogłeś :)
1
Koniecznie potrzebuje dwóch tytułów muzyk, dam polecenie
Link:
Pierwsza muzyka 1:15
Druga muzyka: 3:00
28
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11406679_374523939419126_7090752241189741877_n.jpg?oh=1853e43f194bd32e24014f20c1234d38&oe=56313703 - Messi i Neymar walczą, a Suarez w tym czasie wgryza się w popcorn :)
0
ok dzięki wielkie
0
A wiesz może gdzie mogę znaleźć informacje, zdjęcia, wypowiedzi z konferencji piłkarzy Argentyny? Na jakiej stronie?
0
Wie ktoś może skąd mogę brać informacje, wypowiedzi z konferencji i zdjęcia ze zgrupowania piłkarzy Argentyny i ich wypowiedzi przed Copa America?
0
Mam pytanie odnośnie ligi hiszpańskiej w koszykówce. Kto był mistrzem w sezonie 2013/14 czyli rok temu?
Edit: Już wiem :D
0
Ja od początku wierzyłem w Lucho i dziwiłem się jak czytałem te komentarze "Lucho out" itp. Tak samo z Alvesem. Ale chodziło mi o to, że dużo kibiców na początku sezonu chciało go wywalić, a teraz go chwalą
3
Przemiany ludzi Barcelony:
Luis Enrique:
wuefista ---> dobry trener ---> mistrz
Dani Alves:
słaby, stary obrońca, który już nigdy nie będzie dobry --> najlepszy PO na świecie, niech zostanie w klubie
Rakitić:
niewypał, słaby transfer, nie umie się zaaklimatyzować u nas ---> bardzo dobry pomocnik, jeden z najlepszych
Suarez:
niewypał, bezsensowny transfer, nie umie strzelać goli ---> bez niego nic nie ugramy
Nasuwa się teraz myśl, że szkoda Douglasa, że też nie doświadczył takiej przemiany :D
0
Masz racje. Jak ktoś kiedyś mądrze powiedział: w każdej grupie społecznej (kibice, policjanci czy nawet księża) znajdzie się ktoś zły. Przecież w każdym klubie są jacyś kibole, przynajmniej troche, ale są
0
Aha spoko xD szczerze to też się cieszyłem
2
Ja wiem, że "kibicami" Realu nie powinno się przejmować, ale to już jest lekka przesada.
Typek zakłada stronę hejtującą kibiców Barcelony i pisze na niej: "Nie macie czasami wrażenia, że "kibice" Barcy bardziej hejtują Real niż kibicują Barcelonie?"
fu*k logic, niech spojrzy w lustro ;)
1
http://www.fcbarca.com/64035-oficjalnie-luis-enrique-przedluzyl-umowe-z-klubem.html?utm_source=newsList&utm_medium=newsList&utm_campaign=mainpage
9
A z Xavim to sam się wzruszyłem :(
6
HAHA Vermaelen!
3
Ja się nie chcę wypowiadać na tematy polityczne, ale to co się teraz dzieje z Barceloną to jest bajka! W pozytywnym znaczeniu :D
5
Dani jak oficjalnie ubrany! :D
0
Tylko żeby Messi się nie zgolił na łyso :D :/ xD
11
Ten jest szefem UEFA
0
Świetna wiadomość!
0
Aha ok to to :D Po golu w finale LE jak byłem na Narodowym to to samo puszczali :D
0
0
Na jeżyka to są nawet długie i stojące, a on ma takie malutkie, praktycznie nic xd
0
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11407238_839042392840153_6363405699777795422_n.jpg?oh=81af8bec99c1467a94aa0d0fb5a4c298&oe=55EC6176 Hehe Alba dotrzymał słowa! ;D
3
Jeszcze nie przeczytałem całego artykułu, ale na pierwszy rzut oka widać, że będzie super i że redakcja się napracowała, brawo!
0
Na tym zdjęciu rzeczywiście jest inna czcionka, ale czy zostanie to nie wiem
2
Nie widziałeś nigdy ludzi, którzy sobie trochę popili?