Tak sobie można pomyśleć ile radości daje sama osoba Messiego :D Gdybym sobie zrobił zdjęcie z Messim to bym oszalał z radości xd to mało powiedziane...
Tak, jestem kibicem Barcelony i to wielkim oraz bardzo lubię Neymara, ale muszę się obiektywnie wypowiedzieć.
Tym razem Neymar grubo przesadził, zachował się jak typowy gwiazdor pajac i zasługuje na taką karę. Wydaje mu się, że wszystko może, a wiekiem go tutaj nie usprawiedliwiajcie.
też tak miałem, ale teraz postaram się, żeby było inaczej :D Raczej tak miałem jak wstawałem na NBA, które mniej mnie ekscytuje. Na Copa America jeśli dobrze pamiętam to udawało mi się.
A jak się nie uda to następnym razem (jutro) spróbuje inaczej. Ale znów jakbym dzisiaj nie poszedl spać do 3 w nocy to bym jutro do szkoły nie wstał :D
0
JESSST!!!!!!!!!
1
Co tam się dzieje :D
0
Już 69. minuta meczu, szybko panowie!
5
Weźcie nie wklejajcie tu komentarzy od białych, bo mi się źle robi jak je czytam ;-;
0
Ale tutaj jest post o transferze Ardy Turana ;)
0
Jaki ja jestem podniecony tym transferem! :)
1
Jestem taki podniecony tym transferem :) Mam nadzieję, że słusznie :D
18
Nie mogę się doczekać zobaczyć go w duecie z Rakiticem :))
1
Wyjątkowo w 2016 roku będzie, bo będzie stulecie Copa America. Będzie połączone z Ameryką Północną i będzie w USA.
9
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11209629_1465137240446951_3025364775947433457_n.jpg?oh=4b173ff885ce929a3d4cf1dee92f4c22&oe=561CB1AD xF
6
Tak sobie można pomyśleć ile radości daje sama osoba Messiego :D Gdybym sobie zrobił zdjęcie z Messim to bym oszalał z radości xd to mało powiedziane...
43
Messi: To było szalone, gdy zostałem poproszony o selfie po meczu.
:DDD
0
Wiem :) W tym tłumie trudno zobaczyć jakiś wpis kibica Barcelony, ale widzę, że ktoś mnie naszczescie zauważył :)
0
Tak, jestem kibicem Barcelony i to wielkim oraz bardzo lubię Neymara, ale muszę się obiektywnie wypowiedzieć.
Tym razem Neymar grubo przesadził, zachował się jak typowy gwiazdor pajac i zasługuje na taką karę. Wydaje mu się, że wszystko może, a wiekiem go tutaj nie usprawiedliwiajcie.
2
Ale Neymar się zachowała jak pajac... Przesadza już.... A zawsze starałem się go bronić...
2
"To kolejny rzut karny dla Polski"
-Dariusz Szpakowski podczas wykonywania rzutu rożnego przez Polaka
0
Pewnie nawet nigdy nie oglądała meczu Armenii :D
1
Ma ktoś zdjęcie Messiego i Neymara z fety?
4
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11393226_825806790847816_9038547359939717928_n.jpg?oh=d5134c04686eb9c6832ceba4c38c1097&oe=55EC1E90
0
Na TVP Sport.
4
Myślę, że to był sarkazm
0
Nigdy sobie nie mogłem wyobrazić go w innej koszulce niż Barcelony :(
9
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11427232_983115028395345_2027909024523047464_n.jpg?oh=671d4ba7dde5135076b197662db4533a&oe=55F75F19 Życie :'(
1
Dobry suchar nie jest zły :')
0
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11391728_1053499091340575_4954987443361637322_n.jpg?oh=59c11b083824efa8fe7977259e51a421&oe=562B6C23 Taki mały żarcik na zakończenie dnia :)
0
Nie kupowałem ;) W 100% legalnie zarobione! Ciężko harowałem całymi dniami, człowieku.
2
Co ja tu widzę? Możliwa kara za pogaduszki i "słowne odpuszczenie meczu" po koleżeńsku, które równie dobrze mogło być żartem -_- ...
1
To ja muszę się upomnieć o dwa burgery! Co to ma znaczyć, czemu ich jeszcze nie dostałem?
0
Heh podaj nr tel na priv to do Cb zadzwonię :D może się obudzisz :D
0
też tak miałem, ale teraz postaram się, żeby było inaczej :D Raczej tak miałem jak wstawałem na NBA, które mniej mnie ekscytuje. Na Copa America jeśli dobrze pamiętam to udawało mi się.
A jak się nie uda to następnym razem (jutro) spróbuje inaczej. Ale znów jakbym dzisiaj nie poszedl spać do 3 w nocy to bym jutro do szkoły nie wstał :D