0

JESSST!!!!!!!!!

1

Co tam się dzieje :D

0

Już 69. minuta meczu, szybko panowie!

5

Weźcie nie wklejajcie tu komentarzy od białych, bo mi się źle robi jak je czytam ;-;

0

Ale tutaj jest post o transferze Ardy Turana ;)

0

Jaki ja jestem podniecony tym transferem! :)

1

Jestem taki podniecony tym transferem :) Mam nadzieję, że słusznie :D

18

Nie mogę się doczekać zobaczyć go w duecie z Rakiticem :))

1

Wyjątkowo w 2016 roku będzie, bo będzie stulecie Copa America. Będzie połączone z Ameryką Północną i będzie w USA.

6

Tak sobie można pomyśleć ile radości daje sama osoba Messiego :D Gdybym sobie zrobił zdjęcie z Messim to bym oszalał z radości xd to mało powiedziane...

43

Messi: To było szalone, gdy zostałem poproszony o selfie po meczu.

:DDD

0

Wiem :) W tym tłumie trudno zobaczyć jakiś wpis kibica Barcelony, ale widzę, że ktoś mnie naszczescie zauważył :)

0

Tak, jestem kibicem Barcelony i to wielkim oraz bardzo lubię Neymara, ale muszę się obiektywnie wypowiedzieć.

Tym razem Neymar grubo przesadził, zachował się jak typowy gwiazdor pajac i zasługuje na taką karę. Wydaje mu się, że wszystko może, a wiekiem go tutaj nie usprawiedliwiajcie.

2

Ale Neymar się zachowała jak pajac... Przesadza już.... A zawsze starałem się go bronić...

2

"To kolejny rzut karny dla Polski"

-Dariusz Szpakowski podczas wykonywania rzutu rożnego przez Polaka

0

Pewnie nawet nigdy nie oglądała meczu Armenii :D

1

Ma ktoś zdjęcie Messiego i Neymara z fety?

0

Na TVP Sport.

4

Myślę, że to był sarkazm

0

Nigdy sobie nie mogłem wyobrazić go w innej koszulce niż Barcelony :(

1

Dobry suchar nie jest zły :')

0

Nie kupowałem ;) W 100% legalnie zarobione! Ciężko harowałem całymi dniami, człowieku.

2

Co ja tu widzę? Możliwa kara za pogaduszki i "słowne odpuszczenie meczu" po koleżeńsku, które równie dobrze mogło być żartem -_- ...

1

To ja muszę się upomnieć o dwa burgery! Co to ma znaczyć, czemu ich jeszcze nie dostałem?

0

Heh podaj nr tel na priv to do Cb zadzwonię :D może się obudzisz :D

0

też tak miałem, ale teraz postaram się, żeby było inaczej :D Raczej tak miałem jak wstawałem na NBA, które mniej mnie ekscytuje. Na Copa America jeśli dobrze pamiętam to udawało mi się.

A jak się nie uda to następnym razem (jutro) spróbuje inaczej. Ale znów jakbym dzisiaj nie poszedl spać do 3 w nocy to bym jutro do szkoły nie wstał :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?