16:28 – Informacja dla ludzi, którzy z różnych przyczyn nie potrafią samodzielnie znaleźć informacji: „Transmisja ze stadionu Borysa Paiczadze rozpocznie się w CANAL+ o 20:15. Ze studia do wspólnego oglądania meczu zaproszą widzów nc+ Krzysztof Marciniak i Marcin Baszczyński, a komentatorami będą Rafał Wolski i Leszek Orłowski”. Mamy nadzieję, że ta informacja rozwieje wątpliwości.
Ale ja jestem podjarany startem sezonu! ^^
Znów te czekanie na każdy mecz, znów mój ukochany klub w grze, MSN w akcji :)))
To jest po prostu piękno tego świata :D
0
Po kij ta część artystyczna? Chyba dla zasady..
0
Oj tam, oj tam :D
0
Tak :)))
0
Szalik: jest, przekąska: jest, piciu: jest, wygodne siedzenie: jest. Streszczę to: I'm ready! :)) Visca el Barça!
0
Fajne wdzianko ma Baszczyński ;)
0
To dobrze, że żartujesz. A tak sobie taki komentarz napisałem :D
1
Komentarz usunięty
0
Nie, ja nigdy nie pisałem "Lucho out"
2
Po co Rafinha w pierwszym składzie, panie Enrique? Nie lepiej dać Pedro, a później ew. wpuścić Rafinhe?
1
Pedro powinien zagrać od 1. minuty, a później ewentualnie zmieni go Rafinha
0
Aż mnie ciary przeszły :)))
5
16:28 – Informacja dla ludzi, którzy z różnych przyczyn nie potrafią samodzielnie znaleźć informacji: „Transmisja ze stadionu Borysa Paiczadze rozpocznie się w CANAL+ o 20:15. Ze studia do wspólnego oglądania meczu zaproszą widzów nc+ Krzysztof Marciniak i Marcin Baszczyński, a komentatorami będą Rafał Wolski i Leszek Orłowski”. Mamy nadzieję, że ta informacja rozwieje wątpliwości.
:')
0
Komentarz usunięty
0
https://www.facebook.com/ogladamprimera/photos/a.745845592139921.1073741828.745795905478223/923855521005593/?type=1&theater :DD
1
Komentarz usunięty
0
Jesteśmy spragnieni kolejnych tytułów! Dawać po sekstet! Visca el Barca!!
0
Dawać już ten mecz z Sevillą! xD
2
Co myślicie o możliwym transferze Nolito? Nigdy nie widziałem jak gra. Znaczy widziałem go podczas meczu, ale nie przywiązywałem wagi do tego jak gra.
Co o nim sądzicie i jaki ma styl gry?
0
Co za pech :( Trzymaj się Ney!
0
Ale Neymar to nasz drugi najlepszy zawodnik w drużynie, halooo, jest świetnie zgrany z Leo i Suarezem. Jest o klasę lepszy od np. Pedro
12
Ale ja jestem podjarany startem sezonu! ^^
Znów te czekanie na każdy mecz, znów mój ukochany klub w grze, MSN w akcji :)))
To jest po prostu piękno tego świata :D
4
Oby dołożył jeszcze bramkę we wtorek :)
4
Dokładnie, znów będę czekał na każdy mecz, znów będę "oddychał" La Ligą, bo od niej jestem uzależniony :))) A jak jeszcze dojdzie Liga Mistrzów :)
3
Nie mogę się doczekać tego meczu :))) A jeszcze bardziej startu La Liga :)
0
Czyli na pierwszy mecz ligi powinien wrócić
0
Ah czemu to nie wleciało..
0
JA PIE..... :O !!! :))
10
Jestem taki podjarany dzisiaj tym meczem. Tak się cieszę jak znów widzę mój ukochany klub w grze i MSN w akcji :)
0
Ktoś jeszcze wszedł oprócz Alby?
1
Jaki Wiśnia? :D