0

Po kij ta część artystyczna? Chyba dla zasady..

0

Oj tam, oj tam :D

0

Tak :)))

0

Szalik: jest, przekąska: jest, piciu: jest, wygodne siedzenie: jest. Streszczę to: I'm ready! :)) Visca el Barça!

0

Fajne wdzianko ma Baszczyński ;)

0

To dobrze, że żartujesz. A tak sobie taki komentarz napisałem :D

1

Komentarz usunięty

0

Nie, ja nigdy nie pisałem "Lucho out"

2

Po co Rafinha w pierwszym składzie, panie Enrique? Nie lepiej dać Pedro, a później ew. wpuścić Rafinhe?

1

Pedro powinien zagrać od 1. minuty, a później ewentualnie zmieni go Rafinha

0

Aż mnie ciary przeszły :)))

5

16:28 – Informacja dla ludzi, którzy z różnych przyczyn nie potrafią samodzielnie znaleźć informacji: „Transmisja ze stadionu Borysa Paiczadze rozpocznie się w CANAL+ o 20:15. Ze studia do wspólnego oglądania meczu zaproszą widzów nc+ Krzysztof Marciniak i Marcin Baszczyński, a komentatorami będą Rafał Wolski i Leszek Orłowski”. Mamy nadzieję, że ta informacja rozwieje wątpliwości.

:')

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Jesteśmy spragnieni kolejnych tytułów! Dawać po sekstet! Visca el Barca!!

0

Dawać już ten mecz z Sevillą! xD

2

Co myślicie o możliwym transferze Nolito? Nigdy nie widziałem jak gra. Znaczy widziałem go podczas meczu, ale nie przywiązywałem wagi do tego jak gra.

Co o nim sądzicie i jaki ma styl gry?

0

Co za pech :( Trzymaj się Ney!

0

Ale Neymar to nasz drugi najlepszy zawodnik w drużynie, halooo, jest świetnie zgrany z Leo i Suarezem. Jest o klasę lepszy od np. Pedro

12

Ale ja jestem podjarany startem sezonu! ^^
Znów te czekanie na każdy mecz, znów mój ukochany klub w grze, MSN w akcji :)))
To jest po prostu piękno tego świata :D

4

Oby dołożył jeszcze bramkę we wtorek :)

4

Dokładnie, znów będę czekał na każdy mecz, znów będę "oddychał" La Ligą, bo od niej jestem uzależniony :))) A jak jeszcze dojdzie Liga Mistrzów :)

3

Nie mogę się doczekać tego meczu :))) A jeszcze bardziej startu La Liga :)

0

Czyli na pierwszy mecz ligi powinien wrócić

0

Ah czemu to nie wleciało..

0

JA PIE..... :O !!! :))

10

Jestem taki podjarany dzisiaj tym meczem. Tak się cieszę jak znów widzę mój ukochany klub w grze i MSN w akcji :)

0

Ktoś jeszcze wszedł oprócz Alby?

1

Jaki Wiśnia? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?