Początek meczu był super. Ruszyliśmy bardzo szybko, widać było tą chęć :) Niestety Pique tylko poprzeczka, ale na szczęście pod koniec pierwszej połowy Leo trafia :) Ja dalej wierzę, uda się!
Dobra już powyzywaliśmy i myślę, że starczy ;) Miał rejdża, nie dostał żółtej kartki, ale cóż... teraz skupiamy się na Barcelonie i na kolejnych golach ;)
Ja osobiście uważam, że jesteśmy w stanie wygrać ten puchar. Wiem, że nasi piłkarze muszą dzisiaj zrobić coś prawie niemożliwego, ale mimo to wierzę w nich. Może niektórzy pomyślą, że jestem szaleńcem. Będę szczęśliwy, jeśli manita nie stanie się faktem, jednak zagramy świetny mecz, chociaż wiadomo, że wolałbym puchar. Piłkarze mają dzisiaj zostawić serce na boisku i nie poddawać się, ale walczyć. Po manitę. Visca el Barca!!!!
5
Początek meczu był super. Ruszyliśmy bardzo szybko, widać było tą chęć :) Niestety Pique tylko poprzeczka, ale na szczęście pod koniec pierwszej połowy Leo trafia :) Ja dalej wierzę, uda się!
0
Dobra już powyzywaliśmy i myślę, że starczy ;) Miał rejdża, nie dostał żółtej kartki, ale cóż... teraz skupiamy się na Barcelonie i na kolejnych golach ;)
7
I ta poprzeczka Pique...
5
Najlepiej... jeszcze żółtą dać Pedro, a temu co rejdża miał nic...
0
Jaki rejdż...
0
Ja osobiście uważam, że jesteśmy w stanie wygrać ten puchar. Wiem, że nasi piłkarze muszą dzisiaj zrobić coś prawie niemożliwego, ale mimo to wierzę w nich. Może niektórzy pomyślą, że jestem szaleńcem. Będę szczęśliwy, jeśli manita nie stanie się faktem, jednak zagramy świetny mecz, chociaż wiadomo, że wolałbym puchar. Piłkarze mają dzisiaj zostawić serce na boisku i nie poddawać się, ale walczyć. Po manitę. Visca el Barca!!!!
0
Idź już spać ;)
1
Super, że będzie komentował Laskowski. Według mnie najlepszy komentator w TVP :)
0
http://www.fcbarca.com/65221-co-dalej-z-transmisjami-la-liga-w-polsce.html?utm_source=newsList&utm_medium=newsList&utm_campaign=mainpage
0
Ale czemu? :( Przecież tak się starał... Ctrl+C i później Ctrl+V
0
Taki skład chciałem :D
6
W tych dwóch zdaniach streściłeś cały artykuł :D
8
Mam nadzieję, że zagra Bravo.
0
Owszem, będzie bardzo trudne i też się nie zdziwię, jeśli puchar trafi w ręce rywala, jednak na tej stronie dużo osób pisze, że nie wierzy
0
O właśnie :)
1
Mamy nawet cztery trofea ;)
2
Po części się z Tobą zgadzam, jednak uważam, że prawdziwy kibic zawsze wierzy do końca, szczególnie w coś co jest możliwe
2
Zazdroszczę Ci :) Miłego oglądania i dobrej zabawy, remontada jest możliwa! Visca el Barça!
0
Bo nie wierzy... Prawdziwy kibic zawsze wierzy w swoją drużynę ;)
1
Nie nazywaj siebie prawdziwym kibicem Barcelony...
0
No ciekawe, zwykle komentują we dwóch. Ale zaraz jadę kupić gazetę, w niej będzie napisane ;)
0
Ok, dzięki :)
0
Sam?
0
Wie ktoś kto będzie komentował dzisiejszy mecz?
0
"Dopiero sięgnięcie po szósty puchar coś by dla nich znaczyło"
Nie zgodzę się z nim
4
Tak.
1
http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20150816/201268925593/mision-im-posible-5-para-el-barca.html Proszę bardzo, według Mundo Deportivo
1
Remontada naprawdę jest możliwa, ja bardzo wierzę, że możemy to zrobić! Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców, którzy wierzą :) Visca el Barça!
1
Z trzeciej strony oni na prawdę wierzą
3
Ja wierzę, a Ty?