5

Początek meczu był super. Ruszyliśmy bardzo szybko, widać było tą chęć :) Niestety Pique tylko poprzeczka, ale na szczęście pod koniec pierwszej połowy Leo trafia :) Ja dalej wierzę, uda się!

0

Dobra już powyzywaliśmy i myślę, że starczy ;) Miał rejdża, nie dostał żółtej kartki, ale cóż... teraz skupiamy się na Barcelonie i na kolejnych golach ;)

7

I ta poprzeczka Pique...

5

Najlepiej... jeszcze żółtą dać Pedro, a temu co rejdża miał nic...

0

Jaki rejdż...

0

Ja osobiście uważam, że jesteśmy w stanie wygrać ten puchar. Wiem, że nasi piłkarze muszą dzisiaj zrobić coś prawie niemożliwego, ale mimo to wierzę w nich. Może niektórzy pomyślą, że jestem szaleńcem. Będę szczęśliwy, jeśli manita nie stanie się faktem, jednak zagramy świetny mecz, chociaż wiadomo, że wolałbym puchar. Piłkarze mają dzisiaj zostawić serce na boisku i nie poddawać się, ale walczyć. Po manitę. Visca el Barca!!!!

0

Idź już spać ;)

1

Super, że będzie komentował Laskowski. Według mnie najlepszy komentator w TVP :)

0

Ale czemu? :( Przecież tak się starał... Ctrl+C i później Ctrl+V

0

Taki skład chciałem :D

6

W tych dwóch zdaniach streściłeś cały artykuł :D

8

Mam nadzieję, że zagra Bravo.

0

Owszem, będzie bardzo trudne i też się nie zdziwię, jeśli puchar trafi w ręce rywala, jednak na tej stronie dużo osób pisze, że nie wierzy

0

O właśnie :)

1

Mamy nawet cztery trofea ;)

2

Po części się z Tobą zgadzam, jednak uważam, że prawdziwy kibic zawsze wierzy do końca, szczególnie w coś co jest możliwe

2

Zazdroszczę Ci :) Miłego oglądania i dobrej zabawy, remontada jest możliwa! Visca el Barça!

0

Bo nie wierzy... Prawdziwy kibic zawsze wierzy w swoją drużynę ;)

1

Nie nazywaj siebie prawdziwym kibicem Barcelony...

0

No ciekawe, zwykle komentują we dwóch. Ale zaraz jadę kupić gazetę, w niej będzie napisane ;)

0

Ok, dzięki :)

0

Sam?

0

Wie ktoś kto będzie komentował dzisiejszy mecz?

0

"Dopiero sięgnięcie po szósty puchar coś by dla nich znaczyło"

Nie zgodzę się z nim

4

Tak.

1

Remontada naprawdę jest możliwa, ja bardzo wierzę, że możemy to zrobić! Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców, którzy wierzą :) Visca el Barça!

1

Z trzeciej strony oni na prawdę wierzą

3

Ja wierzę, a Ty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?