Ok dzięki za odp ;) Jeśli wejdą do NC+ to dla mnie najlepiej bo mam NC+, ale powinni też zostawić na playerze, żeby więcej ludzi miało możliwość oglądania.
Wie ktoś może jak to będzie z tym Eleven? Czy to prawda, że do końca września jest tylko za darmo na player.pl? Jesli tak, to co jak już nie będzie darmowy? Będzie trzeba wykupić na player.pl czy do jakiejś stacji w telewizji wrzucą Eleven?
0
A kogo niby? Ah.. Co ty Pique gadasz..
1
Wygramy to! :D VeB
0
A u mnie ulewa i burza i nie działa mi mecz :( "brak sygnału"
4
Te plecy, które niby były ręką... ah.. to było żałosne... a CR11 oczywiście sygnalizował, że tam przecież ręką była, a później ta cieszynka...
0
kanał 38 ;)
0
Ja multiligę, ale będę też przełączał zerkać na dłuższą chwilę co tam w meczu Realu, Manchesteru City z Juventusem i meczu Sevilli :)
1
Ok dzięki za info :)
1
Będzie dzisiaj multiliga na kanale 38?
0
Ale super! Bardzo mi się podobają! :)
2
"To jest k...a niemożliwe" :D
0
Co ci komentatorzy pieprzą to ja nie mogę...
1
MESSSII!!!!!!!!!!!!!!
0
Och ty śmieszku
0
Super.. Akurat mi Eleven nawaliło na czas tych dwóch goli.. Byłby ktoś taki dobry i dał mi linka do gola Ney'a? Byłbym bardzo wdzięczny.
0
Oby Twoje proroctwo okazało się prawdziwe ;)
57
Najlepiej, Messiego na ławę jak gramy z Atleti. Brawo za pomysłowość ;)
0
I Rafinhę :')
25
Ja na PO widzę Sergi Roberto. Nie jestem przekonany co do Adriano
4
To były plotki. Oficjalnie będzie miał na imię Mateo
0
Matko, jak zobaczyłem tytuł na głównej stronie, to się przeraziłem, że jakaś kontuzja. Ale dopiero później zobaczyłem podtytuł i się uspokoiłem.
Ciekawe czy będzie hat-trick w przyszłości :D
0
Masz racje. To zdecydowanie najlepsza opcja :)
5
Ok dzięki za odp ;) Jeśli wejdą do NC+ to dla mnie najlepiej bo mam NC+, ale powinni też zostawić na playerze, żeby więcej ludzi miało możliwość oglądania.
0
Wielka szkoda Bravo :( Wracaj szybko do zdrowia Claudio!
1
Wie ktoś może jak to będzie z tym Eleven? Czy to prawda, że do końca września jest tylko za darmo na player.pl? Jesli tak, to co jak już nie będzie darmowy? Będzie trzeba wykupić na player.pl czy do jakiejś stacji w telewizji wrzucą Eleven?
1
No to super :) Teraz tylko czekać na mecz z Atleti. Ale jestem podekscytowany ^^
8
Mam pytanko. W Mundo Deportivo i Sport piszą po katalońsku czy hiszpańsku? Mam namyśli wersje papierową w Hiszpanii, nie w internecie
0
Mecz z Atletico będzie bardzo trudny :/ Ale jak go wygramy to mam nadzieję zmotywowani będziemy wygrywać kolejne mecze :D
6
"Żadna nagroda nie jest dla mnie - gdy udaje mi się zachować czyste konto, jest to sukces całego zespołu"
Nie dość, że świetny bramkarz, człowiek to jeszcze taki skromny ;)
0
Na pewno uda się jeszcze w tym roku :)
8
Dopiero teraz? :D