Mam taką nadzieję, że Leo i Neymar zdążą się wykurować na finał KMŚ. Nie dość, że dają tyle drużynie pod względem sportowym to jeszcze na pewno Suarez lepiej się czuję mając ich u swoich boków :)
Co, 4 już tyle?! Mi też się wydaję, jakby ten finał z Santosem był wczoraj... pamiętam jak oglądałem na YT poczynania Ney'a ogólnie w Santosie... Nie mogę uwierzyć, że tyle czasu już minęło...
0
Mam taką nadzieję, że Leo i Neymar zdążą się wykurować na finał KMŚ. Nie dość, że dają tyle drużynie pod względem sportowym to jeszcze na pewno Suarez lepiej się czuję mając ich u swoich boków :)
4
Co, 4 już tyle?! Mi też się wydaję, jakby ten finał z Santosem był wczoraj... pamiętam jak oglądałem na YT poczynania Ney'a ogólnie w Santosie... Nie mogę uwierzyć, że tyle czasu już minęło...
0
Został wyrzucony z rozgrywek za to, że zagrał Czeryszew, który powinien pauzować za kartki ;)
0
No to dzisiaj Leicester ładnie ciśnie Chelsea :)
15
Komentarz usunięty
1
Haha mnie też :D
0
Super! Koniec! Kto by się spodziewał, że Barcelona remisem z Depor zwiększy przewagę nad Realem :D
1
Chyba się skupiają na PK ;)
3
Ale Villarreal ładnie gra :))
7
Myślę, że tak. Twoje wpisy mi się bardzo podobają. Można się z nich wiele dowiedzieć ;)
0
No tak, masz rację. Tak się wkurzyłem na obronę i skupiłem, żeby ich wypisać, że zapomniałem o tym jak on tam.. wielki Sandro i wielki Munir...
1
Depor to nie beniaminek...
2
Ale się wku****em po tym drugim golu... i jak zaczęliśmy tak grać w końcówce meczu... Obrona się fatalnie zachowywała...
Podsumowując:
Na plus:
- Messi
- Rakitić
Trochę na plus:
- Suarez
- Iniesta
- Busquets
Na minus:
- Mathieu
- Mathieu
- Mathieu
- Mascherano
0
Były wyzywania, przed golem dużo ludzi pisało, że Messi słabo gra...
14
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/12376229_983828468319503_5622386286585374222_n.jpg?oh=db5720b4f6837ae87527c09fedf038df&oe=5716E0E7
2
Nie wiem czemu narzekacie... Messi gra dobrze
3
Hahahahahaha :'D
1
W drugiej połowie powinien wejść Sergi Roberto, żeby powoli łapał rytm meczowy, a tak to dobry skład :)
Po 3 punkty! Vaaaamos!
0
Od stycznia mogą grać :)
2
Każdy z tria MSN według mnie był lepszy w tym roku od CR. To Messi, Neymar i Suarez powinni być na podium ZP.
4
Teraz już poprawili ;)
39
"Warto zaznaczyć, że portal Marka Zuckenberga ma już 650 użytkowników na całym świecie."
Raczej trochę więcej niż 650 XD
0
Bardzo podobają mi się te gazety MD i Sport. Chciałbym sobie je poczytać czasem, bo uczę się hiszpańskiego. Szkoda, że w Polsce nie są dostępne :(
0
Jeszcze jeden i jeszcze raz, Messi strzelaj nam! :)
32
Dobrze, że Messi gra. Musi wejść w rytm meczowy i odblokować się.
Najważniejsze dzisiaj bez kontuzji, bo pierwsze miejsce i tak mamy :) #VaaamosBarcelona
0
Ktoś pisał poniżej, że KMŚ w TVP, ale w TVP1 lub TVP2 czy tylko na TVP Sport?
0
Fatalnie
3
Musi się wyszaleć, w celi więziennej nie będzie miał takiego pola manewru ;)
1
8:0
0
Ja bym chciał Negredo u nas :)