0

Mam taką nadzieję, że Leo i Neymar zdążą się wykurować na finał KMŚ. Nie dość, że dają tyle drużynie pod względem sportowym to jeszcze na pewno Suarez lepiej się czuję mając ich u swoich boków :)

4

Co, 4 już tyle?! Mi też się wydaję, jakby ten finał z Santosem był wczoraj... pamiętam jak oglądałem na YT poczynania Ney'a ogólnie w Santosie... Nie mogę uwierzyć, że tyle czasu już minęło...

0

Został wyrzucony z rozgrywek za to, że zagrał Czeryszew, który powinien pauzować za kartki ;)

0

No to dzisiaj Leicester ładnie ciśnie Chelsea :)

15

Komentarz usunięty

1

Haha mnie też :D

0

Super! Koniec! Kto by się spodziewał, że Barcelona remisem z Depor zwiększy przewagę nad Realem :D

1

Chyba się skupiają na PK ;)

3

Ale Villarreal ładnie gra :))

7

Myślę, że tak. Twoje wpisy mi się bardzo podobają. Można się z nich wiele dowiedzieć ;)

0

No tak, masz rację. Tak się wkurzyłem na obronę i skupiłem, żeby ich wypisać, że zapomniałem o tym jak on tam.. wielki Sandro i wielki Munir...

1

Depor to nie beniaminek...

2

Ale się wku****em po tym drugim golu... i jak zaczęliśmy tak grać w końcówce meczu... Obrona się fatalnie zachowywała...

Podsumowując:
Na plus:
- Messi
- Rakitić
Trochę na plus:
- Suarez
- Iniesta
- Busquets
Na minus:
- Mathieu
- Mathieu
- Mathieu
- Mascherano

0

Były wyzywania, przed golem dużo ludzi pisało, że Messi słabo gra...

2

Nie wiem czemu narzekacie... Messi gra dobrze

3

Hahahahahaha :'D

1

W drugiej połowie powinien wejść Sergi Roberto, żeby powoli łapał rytm meczowy, a tak to dobry skład :)

Po 3 punkty! Vaaaamos!

0

Od stycznia mogą grać :)

2

Każdy z tria MSN według mnie był lepszy w tym roku od CR. To Messi, Neymar i Suarez powinni być na podium ZP.

4

Teraz już poprawili ;)

39

"Warto zaznaczyć, że portal Marka Zuckenberga ma już 650 użytkowników na całym świecie."

Raczej trochę więcej niż 650 XD

0

Bardzo podobają mi się te gazety MD i Sport. Chciałbym sobie je poczytać czasem, bo uczę się hiszpańskiego. Szkoda, że w Polsce nie są dostępne :(

0

Jeszcze jeden i jeszcze raz, Messi strzelaj nam! :)

32

Dobrze, że Messi gra. Musi wejść w rytm meczowy i odblokować się.

Najważniejsze dzisiaj bez kontuzji, bo pierwsze miejsce i tak mamy :) #VaaamosBarcelona

0

Ktoś pisał poniżej, że KMŚ w TVP, ale w TVP1 lub TVP2 czy tylko na TVP Sport?

0

Fatalnie

3

Musi się wyszaleć, w celi więziennej nie będzie miał takiego pola manewru ;)

1

8:0

0

Ja bym chciał Negredo u nas :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?