0

Ronaldo na jego miejscu by się obraził XD

0

Lepiej tego nie oglądaj xD Żenada....

1

Cztery xD

0

Cieszy zdecydowanie Sergi Roberto. A Neymarowi tak jak pisze redakcja przydałby się mecz przerwy, najlepiej teraz z Espanyolem. Wyszlibyśmy z atakiem Turan-Messi-Roberto i gitarka :)

6

Granareal :) kolejne 4:0

1

oj nie marudź xD

0

No właśnie xd

0

Co to k...a ma znaczyć? Suarez za nazwanie piłkarzy Espanyolu "odpadkami" (chociaz nie wiadomo czy w ogole to powiedział) dostaje 2 mecze?! A ten gnoj z bramki Espanyolu 0, a Diop 1?! Gdzie tu logika.

"Odpadki" jest gorsze niż "Sram na twoją je***ą matkę"\

Brawo!

1

Messi:
- gol
- gol z wolnego
- asysta do Pique
- genialna asysta do Neymara

0

Idealnie, prefecto. I jeszcze coś tam powiedział Turanowi na ucho :D

3

Dobra tera czas na gola Turana :D widać, że to było jego marzenie grać w Barcelonie :)

0

O co chodzi z tym Lee? Bo przegapiłem w ogóle moment jak było o nim :D

0

OK dzięki, bo mnie trochę nie było na necie i niedoinformowany byłem :D

0

To Benitez już oficjalnie zwolniony?

0

Szkoda sytuacji Negredo, ale ważne, że przynajmniej remis :)

3

Valencia idzie z akcją w 45. minucie i myślę sobie "o fajnie, jakby tera strzelili do szatni". No i jest :) Zasłużony karny :)

3

Jak tu można być spokojnym kiedy sędziuje ten gonzalez srales

0

Nie graliśmy jakoś dobrze, ale miejsce dla tego sędziego jest ku..a nie wiem gdzie... na śmietniku

8

Piękny dzień :) Messi 500. mecz uczczony golem :) I ten uśmiech na jego twarzy podczas rozmowy... Niby tylko uśmiech, ale mi - takiemu zwykłemu kibicowi z Polski - może dać tyle radości :)

Kończymy rok zwycięstwem, z pięcioma trofeami, rekordem goli - podsumowując: jest pięknie :) Pozdrawiam wszystkich i życzę Szczęśliwego Nowego Roku, bo nie wiem czy jutro coś będę pisał :)
Dobrej nocy, Visca el Barça!

4

Ale jak Messi upadł to serducho 2 raz na sekundę biło ;) Na szczęście wszystko ok i jak na razie Leo w swoim 500. meczu w Barcelonie jeden gol. Oby w drugiej połowie jeszcze jakieś wpadły :)

1

Super uczucie znów widzieć znaczek najlepszej drużyny świata na właściwym miejscu ^^

23

Enrique bardziej zasłużył...

6

WESOŁYCH ŚWIĄT! Pomyślności, spełnienia marzeń, żeby Barcelona wygrywała :D

Zdrowych, spokojnych i sytych Świąt!

0

Na bogato :D

0

Na Canal+ Sport leci program o Barcelonie :)

0

2012 - mówi ci coś ten rok? :)

28

I ten taniec Alvesa i Neymara :D
Takie miłe uczucie mnie ogarnia jak widzę śmiejącego się Messiego, Neymara i Suareza, ale przede wszystkim Leo :)

22

"Puziol" :DDDD

0

Ajajajajaja ://// blisko :D

1

Ładnie to wykończył, a pozycja nie była łatwa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?