Cieszy zdecydowanie Sergi Roberto. A Neymarowi tak jak pisze redakcja przydałby się mecz przerwy, najlepiej teraz z Espanyolem. Wyszlibyśmy z atakiem Turan-Messi-Roberto i gitarka :)
Co to k...a ma znaczyć? Suarez za nazwanie piłkarzy Espanyolu "odpadkami" (chociaz nie wiadomo czy w ogole to powiedział) dostaje 2 mecze?! A ten gnoj z bramki Espanyolu 0, a Diop 1?! Gdzie tu logika.
"Odpadki" jest gorsze niż "Sram na twoją je***ą matkę"\
Piękny dzień :) Messi 500. mecz uczczony golem :) I ten uśmiech na jego twarzy podczas rozmowy... Niby tylko uśmiech, ale mi - takiemu zwykłemu kibicowi z Polski - może dać tyle radości :)
Kończymy rok zwycięstwem, z pięcioma trofeami, rekordem goli - podsumowując: jest pięknie :) Pozdrawiam wszystkich i życzę Szczęśliwego Nowego Roku, bo nie wiem czy jutro coś będę pisał :)
Dobrej nocy, Visca el Barça!
Ale jak Messi upadł to serducho 2 raz na sekundę biło ;) Na szczęście wszystko ok i jak na razie Leo w swoim 500. meczu w Barcelonie jeden gol. Oby w drugiej połowie jeszcze jakieś wpadły :)
0
Ronaldo na jego miejscu by się obraził XD
0
Lepiej tego nie oglądaj xD Żenada....
1
Cztery xD
0
Cieszy zdecydowanie Sergi Roberto. A Neymarowi tak jak pisze redakcja przydałby się mecz przerwy, najlepiej teraz z Espanyolem. Wyszlibyśmy z atakiem Turan-Messi-Roberto i gitarka :)
6
Granareal :) kolejne 4:0
1
oj nie marudź xD
0
No właśnie xd
0
Co to k...a ma znaczyć? Suarez za nazwanie piłkarzy Espanyolu "odpadkami" (chociaz nie wiadomo czy w ogole to powiedział) dostaje 2 mecze?! A ten gnoj z bramki Espanyolu 0, a Diop 1?! Gdzie tu logika.
"Odpadki" jest gorsze niż "Sram na twoją je***ą matkę"\
Brawo!
1
Messi:
- gol
- gol z wolnego
- asysta do Pique
- genialna asysta do Neymara
0
Idealnie, prefecto. I jeszcze coś tam powiedział Turanowi na ucho :D
3
Dobra tera czas na gola Turana :D widać, że to było jego marzenie grać w Barcelonie :)
0
O co chodzi z tym Lee? Bo przegapiłem w ogóle moment jak było o nim :D
0
OK dzięki, bo mnie trochę nie było na necie i niedoinformowany byłem :D
0
To Benitez już oficjalnie zwolniony?
0
Szkoda sytuacji Negredo, ale ważne, że przynajmniej remis :)
3
Valencia idzie z akcją w 45. minucie i myślę sobie "o fajnie, jakby tera strzelili do szatni". No i jest :) Zasłużony karny :)
3
Jak tu można być spokojnym kiedy sędziuje ten gonzalez srales
0
Nie graliśmy jakoś dobrze, ale miejsce dla tego sędziego jest ku..a nie wiem gdzie... na śmietniku
8
Piękny dzień :) Messi 500. mecz uczczony golem :) I ten uśmiech na jego twarzy podczas rozmowy... Niby tylko uśmiech, ale mi - takiemu zwykłemu kibicowi z Polski - może dać tyle radości :)
Kończymy rok zwycięstwem, z pięcioma trofeami, rekordem goli - podsumowując: jest pięknie :) Pozdrawiam wszystkich i życzę Szczęśliwego Nowego Roku, bo nie wiem czy jutro coś będę pisał :)
Dobrej nocy, Visca el Barça!
4
Ale jak Messi upadł to serducho 2 raz na sekundę biło ;) Na szczęście wszystko ok i jak na razie Leo w swoim 500. meczu w Barcelonie jeden gol. Oby w drugiej połowie jeszcze jakieś wpadły :)
1
Super uczucie znów widzieć znaczek najlepszej drużyny świata na właściwym miejscu ^^
23
Enrique bardziej zasłużył...
6
WESOŁYCH ŚWIĄT! Pomyślności, spełnienia marzeń, żeby Barcelona wygrywała :D
Zdrowych, spokojnych i sytych Świąt!
0
Na bogato :D
0
Na Canal+ Sport leci program o Barcelonie :)
0
2012 - mówi ci coś ten rok? :)
28
I ten taniec Alvesa i Neymara :D
Takie miłe uczucie mnie ogarnia jak widzę śmiejącego się Messiego, Neymara i Suareza, ale przede wszystkim Leo :)
22
"Puziol" :DDDD
0
Ajajajajaja ://// blisko :D
1
Ładnie to wykończył, a pozycja nie była łatwa :)