Nie no, N00stress i Eoren - powiem Wam, że świetny artykuł. Gratuluję i dziękuję, że mogę taki genialny tekst przeczytać dzisiaj przed tym wielkim meczem :)
Dziękuję wszystkim za odpowiedź ;) Zależy mi, żeby mieć wersję papierową, ale jak się nie da to trudno :/ To sobie będę po prostu czytał newsy na stronie MD lub Sportu.
Mam takie pytanko, może ktoś wie. Czy można zamówić do polski Mundo Deportivo lub Sport? Nie chodzi mi o prenumeratę, żeby codziennie przysyłali, tylko żeby raz kiedyś se zamówić. Poćwiczyłbym sobie hiszpański, którego się uczę :)
Ja wierzę w Boga, ale nie widzę nic w złego w zabawie Halloween. Rozumiem jakieś wzywanie duchów itp. to już jest złe, ale zwykła zabawa? Wiem, że wywodzi się to od poganów, jednak nie widzę nic w złego w samej zabawie typu chodzenie po cukierki lub przebieranie się (tak jak piłkarze Barcelony)
Dzisiaj wróciłem z wycieczki z Londynu. W niedzielę byłem na stadionie Arsenalu i uważam, że bardzo ładnie się prezentuje. Polecam każdemu, kto będzie w Londynie zobaczyć ten stadion ;)
Trwały już przygotowania do meczu Arsenal - Bayern. Przybijali na trybunach znaczki LM. To będzie z pewnością niezły mecz :D
0
Perfekcyjny mecz w jego wykonaniu :) Brawo, nasz Bravo :)
3
- To co dzisiaj dzieje się na boisku to masakra dla Realu
- Masakracja - jesteśmy młodzi (śmiech)
:D
0
No jak nie jak tak
0
Nie no, N00stress i Eoren - powiem Wam, że świetny artykuł. Gratuluję i dziękuję, że mogę taki genialny tekst przeczytać dzisiaj przed tym wielkim meczem :)
0
Fajnie strona główna zmieniona. Teraz tylko czekać na sobotę! :)
0
"Tridente MSN zdobyło 23 z 25 bramek ligowych Barçy w tym sezonie"
:O
:O :O
:O :O :O
0
Jestem bardzo zadowolony z gry Turana. Bramka i jeszcze ładna asysta - idealna wrzutka :) Oby w Barcelonie też tak dobrze grał albo jeszcze lepiej :D
0
Dziękuję wszystkim za odpowiedź ;) Zależy mi, żeby mieć wersję papierową, ale jak się nie da to trudno :/ To sobie będę po prostu czytał newsy na stronie MD lub Sportu.
0
Mam takie pytanko, może ktoś wie. Czy można zamówić do polski Mundo Deportivo lub Sport? Nie chodzi mi o prenumeratę, żeby codziennie przysyłali, tylko żeby raz kiedyś se zamówić. Poćwiczyłbym sobie hiszpański, którego się uczę :)
Z góry dziękuję ;)
2
To się szykuje ciekawy mecz, tylko wg mnie powinien grać Verma zamiast Mathieu
1
Ja wierzę w Boga, ale nie widzę nic w złego w zabawie Halloween. Rozumiem jakieś wzywanie duchów itp. to już jest złe, ale zwykła zabawa? Wiem, że wywodzi się to od poganów, jednak nie widzę nic w złego w samej zabawie typu chodzenie po cukierki lub przebieranie się (tak jak piłkarze Barcelony)
2
Błagam tylko nie Van Persie :d
0
To było genialne! Rajd Neymara, piękna 'wrzuta' Busi'ego, super wolej Sandro i wisienka na torcie, czyli wykończenie Luisito! Brawo, brawo! :)
0
Ale ten Jodłowiec dobrze gra ;)
1
Dzisiaj wróciłem z wycieczki z Londynu. W niedzielę byłem na stadionie Arsenalu i uważam, że bardzo ładnie się prezentuje. Polecam każdemu, kto będzie w Londynie zobaczyć ten stadion ;)
Trwały już przygotowania do meczu Arsenal - Bayern. Przybijali na trybunach znaczki LM. To będzie z pewnością niezły mecz :D
0
Wszystkiego najlepszego! :D
0
Mi się wydaje, ze może się zmienić jedynie, że zamiast niedziele to będzie w sobotę. Ale nie wiem czy mam rację :D
0
Bardzo ładna bramka Szkotów, druga połowa będzie bardzo ciekawa!
0
Sprytnie
4
W tej kolejce niestety przegraliśmy, ale jak tak spojrzeć to cała czołówka zawiodła ;)
Celta Vigo 0:0 Getafe
Levante 1:0 Villarreal
Atletico 1:1 Real
10
RM.pl padło jak Ronaldo w polu karnym he he :p
1
A Levante wygrało z Villarrealem 1:0. To również znakomity dla nas wynik :)
1
Ajajaja mało brakowało!
2
Haha na RM.pl piszą, że Ronaldo out, że pada przy każdym kontakcie z przeciwnikiem :p
0
Jeszcze jeden, Hej Atleti, jeszcze jeden!
1
Vicente Calderon szaleje, kibice Atleti szaleją, La Rambla szaleje!
0
4:1 dla Bayernu! Druga bramka Lewego!
5
A Lech w 4. minucie przegrywa już 0:2 :D
4
Ładna brameczka. Przydałby się nam teraz...
1
Oby Lewy coś strzelił :D