0

Perfekcyjny mecz w jego wykonaniu :) Brawo, nasz Bravo :)

3

- To co dzisiaj dzieje się na boisku to masakra dla Realu
- Masakracja - jesteśmy młodzi (śmiech)

:D

0

No jak nie jak tak

0

Nie no, N00stress i Eoren - powiem Wam, że świetny artykuł. Gratuluję i dziękuję, że mogę taki genialny tekst przeczytać dzisiaj przed tym wielkim meczem :)

0

Fajnie strona główna zmieniona. Teraz tylko czekać na sobotę! :)

0

"Tridente MSN zdobyło 23 z 25 bramek ligowych Barçy w tym sezonie"

:O
:O :O
:O :O :O

0

Jestem bardzo zadowolony z gry Turana. Bramka i jeszcze ładna asysta - idealna wrzutka :) Oby w Barcelonie też tak dobrze grał albo jeszcze lepiej :D

0

Dziękuję wszystkim za odpowiedź ;) Zależy mi, żeby mieć wersję papierową, ale jak się nie da to trudno :/ To sobie będę po prostu czytał newsy na stronie MD lub Sportu.

0

Mam takie pytanko, może ktoś wie. Czy można zamówić do polski Mundo Deportivo lub Sport? Nie chodzi mi o prenumeratę, żeby codziennie przysyłali, tylko żeby raz kiedyś se zamówić. Poćwiczyłbym sobie hiszpański, którego się uczę :)

Z góry dziękuję ;)

2

To się szykuje ciekawy mecz, tylko wg mnie powinien grać Verma zamiast Mathieu

1

Ja wierzę w Boga, ale nie widzę nic w złego w zabawie Halloween. Rozumiem jakieś wzywanie duchów itp. to już jest złe, ale zwykła zabawa? Wiem, że wywodzi się to od poganów, jednak nie widzę nic w złego w samej zabawie typu chodzenie po cukierki lub przebieranie się (tak jak piłkarze Barcelony)

2

Błagam tylko nie Van Persie :d

0

To było genialne! Rajd Neymara, piękna 'wrzuta' Busi'ego, super wolej Sandro i wisienka na torcie, czyli wykończenie Luisito! Brawo, brawo! :)

0

Ale ten Jodłowiec dobrze gra ;)

1

Dzisiaj wróciłem z wycieczki z Londynu. W niedzielę byłem na stadionie Arsenalu i uważam, że bardzo ładnie się prezentuje. Polecam każdemu, kto będzie w Londynie zobaczyć ten stadion ;)

Trwały już przygotowania do meczu Arsenal - Bayern. Przybijali na trybunach znaczki LM. To będzie z pewnością niezły mecz :D

0

Wszystkiego najlepszego! :D

0

Mi się wydaje, ze może się zmienić jedynie, że zamiast niedziele to będzie w sobotę. Ale nie wiem czy mam rację :D

0

Bardzo ładna bramka Szkotów, druga połowa będzie bardzo ciekawa!

0

Sprytnie

4

W tej kolejce niestety przegraliśmy, ale jak tak spojrzeć to cała czołówka zawiodła ;)

Celta Vigo 0:0 Getafe
Levante 1:0 Villarreal
Atletico 1:1 Real

10

RM.pl padło jak Ronaldo w polu karnym he he :p

1

A Levante wygrało z Villarrealem 1:0. To również znakomity dla nas wynik :)

1

Ajajaja mało brakowało!

2

Haha na RM.pl piszą, że Ronaldo out, że pada przy każdym kontakcie z przeciwnikiem :p

0

Jeszcze jeden, Hej Atleti, jeszcze jeden!

1

Vicente Calderon szaleje, kibice Atleti szaleją, La Rambla szaleje!

0

4:1 dla Bayernu! Druga bramka Lewego!

5

A Lech w 4. minucie przegrywa już 0:2 :D

4

Ładna brameczka. Przydałby się nam teraz...

1

Oby Lewy coś strzelił :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?