Różnica jest taka, że w fifie 16 nie da się jak rozpoczynasz po straconym golu pójść sprintem i na luzie z łatwością okiwać wszystkich i strzelić gola tak jak to było w 15. Czyli jest bardziej realistycznie. Oprócz tego w 16 dodali reprezentacje kobiet. Dodali jeszcze FUT Draft, jeśli nie wiesz o co chodzi możesz sobie poczytać na necie. Według mnie to najważniejsze zmiany.
A odnośnie komentatorów to super według mnie komentuje Laskowski, fajnie, że go wzięli zamiast Szaranowicza :)
Przecież to absurd, że Neymar ma odejść, żeby nie być w cieniu Messiego... Ich współpraca jest super, razem z Suarezem tworzą super trio. Pomiędzy nimi jest chemia i nagle Neymar ma powiedzieć: "Sory panowie, ja chce być najlepszy, idę sobie z tego klubu"?!
Przecież to bez sensu...
Poza tym po Neymarze tym bardziej bym się tego nie spodziewał
Przy golu nie widzę żadnej winy w Ter Stegenie, a tak tu dużo osób pisze... Mascherano nie potrzebnie się bawił i spacerkiem prowadził piłkę do tyłu...
1
Dziennikarzy Sportu chyba poniosła fantazja :D
Może i dobry byłby taki skład, ale nie sądzę, że Lucho taki wystawi :D
0
Trzeba to wygrać!
0
To dla nas dobrze :)
0
Jaki wynik dzisiaj obstawiacie w meczu Legia vs Napoli? :)
0
Ładna brameczkę trafiło Juve ;)
Ja oglądam Multiligę, może mi ktoś powiedzieć jak gra Sevilla?
0
Gdyby Doumbia trafił z karnego to PSV, które dwa tygodnie temu wygrało z Man UTD przegrywałoby już 0:4 :D
0
No to teraz się skupić na meczu z Sevillą i wygrać koniecznie ten mecz :) To nas jeszcze bardziej wzmocni i zmotywuje :)
0
Różnica jest taka, że w fifie 16 nie da się jak rozpoczynasz po straconym golu pójść sprintem i na luzie z łatwością okiwać wszystkich i strzelić gola tak jak to było w 15. Czyli jest bardziej realistycznie. Oprócz tego w 16 dodali reprezentacje kobiet. Dodali jeszcze FUT Draft, jeśli nie wiesz o co chodzi możesz sobie poczytać na necie. Według mnie to najważniejsze zmiany.
A odnośnie komentatorów to super według mnie komentuje Laskowski, fajnie, że go wzięli zamiast Szaranowicza :)
0
On jest wielki! On jest mocny! Bramka przepiękna ;)
0
Bravo wróci na Sevillę?
38
Jak tak dalej pójdzie to Enrique będzie musiał "odkurzyć" korki i...
2
Barça mnie dzisiaj w niektórych momentach do zawału doprowadzała :D
0
Piękna asysta Munira i wręcz przepiękna bramka Suareza! Cierpieliśmy, ale wygraliśmy!
3
Neymar w ostatnim kwadransie zaszalał. Widzieliśmy magię Brazylijczyka. Podsumowując: Podoba mi się ten Neymar!
0
Oby dzisiaj Pique się zrehabilitował. Nie może popełniać cały czas tyle błędów.
0
No ciekawe jak się popisze Sandro ;)
0
Super robota redakcjo! Brawo!
0
Przecież to absurd, że Neymar ma odejść, żeby nie być w cieniu Messiego... Ich współpraca jest super, razem z Suarezem tworzą super trio. Pomiędzy nimi jest chemia i nagle Neymar ma powiedzieć: "Sory panowie, ja chce być najlepszy, idę sobie z tego klubu"?!
Przecież to bez sensu...
Poza tym po Neymarze tym bardziej bym się tego nie spodziewał
4
Przy golu nie widzę żadnej winy w Ter Stegenie, a tak tu dużo osób pisze... Mascherano nie potrzebnie się bawił i spacerkiem prowadził piłkę do tyłu...
0
I to i to :')
0
Dotrwaliśmy :')
0
Sandro [*]
0
Bo wszyscy by gadali na Lucho, że go posadził na ławce, kiedy my mamy się podnieść po porażce w Vigo
0
Rozumiem, gdyby Messi wypadł, ale gralibyśmy perfekcyjnie, nawet bez Messiego. A jak my na razie formy nie możemy złapać :/
2
Najlepiej jeszcze mniej..
1
Nie.
0
Uff.. Chyba nic poważnego, Leo wróci do gry ;)
0
Przewidywane składy
Według MD: http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20150925/201874413876/barca-obligado-a-reaccionar.html
Według Sportu: http://www.sport.es/es/noticias/barca/sergi-roberto-regresa-lateral-del-barca-4540100
0
Co za... Przydałby się nam bardzo Turan
0
Szkoda, oby jeszcze Athletic strzelił... :/