1

Dziennikarzy Sportu chyba poniosła fantazja :D

Może i dobry byłby taki skład, ale nie sądzę, że Lucho taki wystawi :D

0

Trzeba to wygrać!

0

To dla nas dobrze :)

0

Jaki wynik dzisiaj obstawiacie w meczu Legia vs Napoli? :)

0

Ładna brameczkę trafiło Juve ;)
Ja oglądam Multiligę, może mi ktoś powiedzieć jak gra Sevilla?

0

Gdyby Doumbia trafił z karnego to PSV, które dwa tygodnie temu wygrało z Man UTD przegrywałoby już 0:4 :D

0

No to teraz się skupić na meczu z Sevillą i wygrać koniecznie ten mecz :) To nas jeszcze bardziej wzmocni i zmotywuje :)

0

Różnica jest taka, że w fifie 16 nie da się jak rozpoczynasz po straconym golu pójść sprintem i na luzie z łatwością okiwać wszystkich i strzelić gola tak jak to było w 15. Czyli jest bardziej realistycznie. Oprócz tego w 16 dodali reprezentacje kobiet. Dodali jeszcze FUT Draft, jeśli nie wiesz o co chodzi możesz sobie poczytać na necie. Według mnie to najważniejsze zmiany.

A odnośnie komentatorów to super według mnie komentuje Laskowski, fajnie, że go wzięli zamiast Szaranowicza :)

0

On jest wielki! On jest mocny! Bramka przepiękna ;)

0

Bravo wróci na Sevillę?

38

Jak tak dalej pójdzie to Enrique będzie musiał "odkurzyć" korki i...

2

Barça mnie dzisiaj w niektórych momentach do zawału doprowadzała :D

0

Piękna asysta Munira i wręcz przepiękna bramka Suareza! Cierpieliśmy, ale wygraliśmy!

3

Neymar w ostatnim kwadransie zaszalał. Widzieliśmy magię Brazylijczyka. Podsumowując: Podoba mi się ten Neymar!

0

Oby dzisiaj Pique się zrehabilitował. Nie może popełniać cały czas tyle błędów.

0

No ciekawe jak się popisze Sandro ;)

0

Super robota redakcjo! Brawo!

0

Przecież to absurd, że Neymar ma odejść, żeby nie być w cieniu Messiego... Ich współpraca jest super, razem z Suarezem tworzą super trio. Pomiędzy nimi jest chemia i nagle Neymar ma powiedzieć: "Sory panowie, ja chce być najlepszy, idę sobie z tego klubu"?!

Przecież to bez sensu...

Poza tym po Neymarze tym bardziej bym się tego nie spodziewał

4

Przy golu nie widzę żadnej winy w Ter Stegenie, a tak tu dużo osób pisze... Mascherano nie potrzebnie się bawił i spacerkiem prowadził piłkę do tyłu...

0

I to i to :')

0

Dotrwaliśmy :')

0

Sandro [*]

0

Bo wszyscy by gadali na Lucho, że go posadził na ławce, kiedy my mamy się podnieść po porażce w Vigo

0

Rozumiem, gdyby Messi wypadł, ale gralibyśmy perfekcyjnie, nawet bez Messiego. A jak my na razie formy nie możemy złapać :/

2

Najlepiej jeszcze mniej..

1

Nie.

0

Uff.. Chyba nic poważnego, Leo wróci do gry ;)

0

Co za... Przydałby się nam bardzo Turan

0

Szkoda, oby jeszcze Athletic strzelił... :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?