No właśnie. To będzie pasjonujący pojedynek. Polacy chcą utrzymać passę bez porażek i znów pokazać mistrzom świata, że można ich pokonać. Niemcy za to chcą się zrewanżować. To będzie super mecz :)
Ledwo się La Liga zaczęła, a już przerwa. Ahh.. Ale przerwa reprezentacyjna też spoko, szczególnie piątkowy mecz, na który czeka chyba każdy Polak. No, może prawie każdy ;)
Mam pytanie. O co chodzi z tym player.pl? Bo na Eleven jest napisane, że od 31 sierpnia Eleven w internecie tylko na player.pl i pisze, że wystarczy bezpłatna rejestracja. To to się zarejestrowałem i zalogowałem i wchodzę w Eleven i pisze "Oglądaj" to klikam, ale cały czarny ekran...
Końcówka spotkania i PSG wygrywa 2:0 z Monaco. A odnośnie La Ligi to dzisiaj się nie spodziewałem, że Atletico aż tak wygra z Sevillą. 3:0. Liczyłem na bardziej wyrównany wynik.
0
Jakiś uraz. Mam nadzieję, że nic poważniejszego :/
1
Ale zgodzę się, że przyjemnie ogląda się grę naszej reprezentacji ;)
2
Nie, nie możemy przegrać. Remis to minimum.
1
Ale jestem podekscytowany dzisiejszym meczem :D Mam nadzieję, że po meczu będę dalej podekscytowany, wynikiem, naszym zwycięstwem ;)
0
Lepiej w ogóle ;)
0
Mam nadzieję, że będzie mógł grać w nadchodzących meczach ligowych. Bez niego Barcelona znalazłaby się w trudnej sytuacji.
6
No właśnie. To będzie pasjonujący pojedynek. Polacy chcą utrzymać passę bez porażek i znów pokazać mistrzom świata, że można ich pokonać. Niemcy za to chcą się zrewanżować. To będzie super mecz :)
25
Ledwo się La Liga zaczęła, a już przerwa. Ahh.. Ale przerwa reprezentacyjna też spoko, szczególnie piątkowy mecz, na który czeka chyba każdy Polak. No, może prawie każdy ;)
0
On jest po prostu genialny :)
0
Ciekawi mnie jak to będzie z tym De Geą teraz w Man UTD ;)
0
Już to powiedział :')
0
Zgodzę się z Tobą. Bo kto ma na tą chwilę znaleźć się w tej szóstce? No przecież nie np. Juventus, który na tą chwilę gra fatalnie.
0
Ok dzięki za odp :)
0
Ok rozumiem dzięki ;)
1
Co to są te "zmienne"?
0
Już działa, dzieki za pomoc :)
0
Zainstalowałem, ale i tak mi nie działa :(
0
Mam pytanie. O co chodzi z tym player.pl? Bo na Eleven jest napisane, że od 31 sierpnia Eleven w internecie tylko na player.pl i pisze, że wystarczy bezpłatna rejestracja. To to się zarejestrowałem i zalogowałem i wchodzę w Eleven i pisze "Oglądaj" to klikam, ale cały czarny ekran...
1
Ja jak leciałem do Barcelony to kupowałem na Ticketmaster i powiem szczerze, że byłem zadowolony. Wszystko ok
10
Końcówka spotkania i PSG wygrywa 2:0 z Monaco. A odnośnie La Ligi to dzisiaj się nie spodziewałem, że Atletico aż tak wygra z Sevillą. 3:0. Liczyłem na bardziej wyrównany wynik.
0
Najważniejsze, że po dwóch pierwszych meczach mamy 6 punktów :)
0
Haha jeszcze fryzurę poprawił :D nie ma co poprawiać, takie króciutkie włosy :D
1
JESSSTTTTT
0
Ale oni grali z Gijon...
0
U mnie głos idzie równo z dźwiękiem. Oglądam na Eleven
0
"Świetna interwencja Kamieniego" :D Kamień :D
1
Wchodzisz w "Kanały TV" i w Eleven
0
39 :D
3
Przewidywane składy
Według Sportu:
http://www.sport.es/es/noticias/barca/neymar-busquets-tope-contra-malaga-4465067
Według Mundo Deportivo:
http://www.mundodeportivo.com/futbol/la-liga-bbva/20150829/201444225734/otra-vez-la-defensa-de-emergencia.html
0
No to spoko, mamy dwie drużyny w LE ;)