0

Jakiś uraz. Mam nadzieję, że nic poważniejszego :/

1

Ale zgodzę się, że przyjemnie ogląda się grę naszej reprezentacji ;)

2

Nie, nie możemy przegrać. Remis to minimum.

1

Ale jestem podekscytowany dzisiejszym meczem :D Mam nadzieję, że po meczu będę dalej podekscytowany, wynikiem, naszym zwycięstwem ;)

0

Lepiej w ogóle ;)

0

Mam nadzieję, że będzie mógł grać w nadchodzących meczach ligowych. Bez niego Barcelona znalazłaby się w trudnej sytuacji.

6

No właśnie. To będzie pasjonujący pojedynek. Polacy chcą utrzymać passę bez porażek i znów pokazać mistrzom świata, że można ich pokonać. Niemcy za to chcą się zrewanżować. To będzie super mecz :)

25

Ledwo się La Liga zaczęła, a już przerwa. Ahh.. Ale przerwa reprezentacyjna też spoko, szczególnie piątkowy mecz, na który czeka chyba każdy Polak. No, może prawie każdy ;)

0

On jest po prostu genialny :)

0

Ciekawi mnie jak to będzie z tym De Geą teraz w Man UTD ;)

0

Już to powiedział :')

0

Zgodzę się z Tobą. Bo kto ma na tą chwilę znaleźć się w tej szóstce? No przecież nie np. Juventus, który na tą chwilę gra fatalnie.

0

Ok dzięki za odp :)

0

Ok rozumiem dzięki ;)

1

Co to są te "zmienne"?

0

Już działa, dzieki za pomoc :)

0

Zainstalowałem, ale i tak mi nie działa :(

0

Mam pytanie. O co chodzi z tym player.pl? Bo na Eleven jest napisane, że od 31 sierpnia Eleven w internecie tylko na player.pl i pisze, że wystarczy bezpłatna rejestracja. To to się zarejestrowałem i zalogowałem i wchodzę w Eleven i pisze "Oglądaj" to klikam, ale cały czarny ekran...

1

Ja jak leciałem do Barcelony to kupowałem na Ticketmaster i powiem szczerze, że byłem zadowolony. Wszystko ok

10

Końcówka spotkania i PSG wygrywa 2:0 z Monaco. A odnośnie La Ligi to dzisiaj się nie spodziewałem, że Atletico aż tak wygra z Sevillą. 3:0. Liczyłem na bardziej wyrównany wynik.

0

Najważniejsze, że po dwóch pierwszych meczach mamy 6 punktów :)

0

Haha jeszcze fryzurę poprawił :D nie ma co poprawiać, takie króciutkie włosy :D

1

JESSSTTTTT

0

Ale oni grali z Gijon...

0

U mnie głos idzie równo z dźwiękiem. Oglądam na Eleven

0

"Świetna interwencja Kamieniego" :D Kamień :D

1

Wchodzisz w "Kanały TV" i w Eleven

0

39 :D

0

No to spoko, mamy dwie drużyny w LE ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?