Zdarzyło się niestety, ale musimy wierzyć, że teraz Barcelona się podniesie, wyciągnie wnioski i zacznie czarować na boisku. Rok temu też Barcelona złapała forma dopiero w którymś momencie sezonu. VeB, teraz trzeba się skupić na Las Palmas i nie popełnić tych błędów, co dzisiaj ;)
Ale fajnie, że dzisiaj na Eleven można sobie obejrzeć meczyk Rayo - Deportivo. Poniedziałek, kluby wcale nie z czołówki. Na Canal+ tak nie było :) A tu proszę, mamy meczyk dzisiaj transmitowany ;)
Jeśli Katalonia rzeczywiście oddzieli się od Hiszpanii, to po prostu będzie fatalnie. Co to będzie za liga bez Barcelony?
Takie czarne myśli, ale niestety tak może być :/
A ja byłem taki podekscytowany, że bardzo szybko czytałem ten komunikat i przeczytałem, że dla tych co mają NC+ kanały Eleven OD 15 października za darmo.
No więc wskoczyłem na biurko i zacząłem dzikie tańce radości, po czym usiadłem na krześle i jeszcze raz powoli przeczytałem komunikat...
1
już pograne...
0
jeszcze jeden, jeszcze jeden!
0
Aha..
0
Nazywasz piłkarzy Barcelony kopaczami? Wypier... z tej strony człowieku
0
Munir się dzisiaj nie popisał.. słaby występ...
0
Zdarzyło się niestety, ale musimy wierzyć, że teraz Barcelona się podniesie, wyciągnie wnioski i zacznie czarować na boisku. Rok temu też Barcelona złapała forma dopiero w którymś momencie sezonu. VeB, teraz trzeba się skupić na Las Palmas i nie popełnić tych błędów, co dzisiaj ;)
2
Popcorn gotowy, sok kupiony, można zasiąść i delektować się pięknem futbolu, czyli meczem FC Barcelony! :) Miłego oglądania wszystkim Cules życzę :)
4
Lech 5 goli w 9 meczach
3
Nie.
3
Jak utrzyma taką formę na mecze reprezentacji to jestem spokojny ;)
15
Lewandowski w 9 minut strzelił tyle samo goli, co Lech od poczatku sezonu w 9 kolejkach :v
0
Lewy wicemistrzowi Niemiec w kilka minut 5 goli strzela :D
1
LEWY 5 gol!!! :D
0
LEWY 4 GOL!!!!!
0
Ale Lewy ciśnie :)
1
Fakt, masz racje. Coś się redakcji Przeglądu Sportowego popierniczyło, bo napisali, że dzisiaj 21 września Rayo gra z Deportivo. Dzięki za poprawkę :)
1
Ale fajnie, że dzisiaj na Eleven można sobie obejrzeć meczyk Rayo - Deportivo. Poniedziałek, kluby wcale nie z czołówki. Na Canal+ tak nie było :) A tu proszę, mamy meczyk dzisiaj transmitowany ;)
3
A tak na serio to nikogo i aż szkoda patrzeć na takie komentarze, że właśnie mamy od razu piłkarzy sprzedawać..
2
Sprzedajemy: Ter Sztejgena, Bartrę, Adriano, Sandro, Munira, Rakitica
0
Jeśli Katalonia rzeczywiście oddzieli się od Hiszpanii, to po prostu będzie fatalnie. Co to będzie za liga bez Barcelony?
Takie czarne myśli, ale niestety tak może być :/
2
Napoli 5:0 Club Brugge
Napoli 5:0 Lazio
Legia ?:? Napoli
No ciekaw jestem :D
1
Co tu dużo mówić, cieszę się bardzo ze zwycięstwa. Szkoda zmarnowanego jednego karnego, ale Messi później i tak zrobił swoje :)
0
"I rozpoczyna od bramki Ter Sztejgen" HAHA :D
2
Jak oglądam ten mecz, to mam wrażenie, że Barcelona gra z Barceloną :D
1
"Tera Sztejgera" :D
0
Już się nie mogę doczekać meczu! Oby dzisiaj na Camp Nou rzeczywiście był festiwal strzelecki :)
1
Eibar 0:0 Atleti do przerwy
2
Gol Getafe! 2. minuta i już bramka
21
A ja byłem taki podekscytowany, że bardzo szybko czytałem ten komunikat i przeczytałem, że dla tych co mają NC+ kanały Eleven OD 15 października za darmo.
No więc wskoczyłem na biurko i zacząłem dzikie tańce radości, po czym usiadłem na krześle i jeszcze raz powoli przeczytałem komunikat...
0
Fatalnie to wygląda :/
Kiedy wraca Dani Alves?