1

już pograne...

0

jeszcze jeden, jeszcze jeden!

0

Aha..

0

Nazywasz piłkarzy Barcelony kopaczami? Wypier... z tej strony człowieku

0

Munir się dzisiaj nie popisał.. słaby występ...

0

Zdarzyło się niestety, ale musimy wierzyć, że teraz Barcelona się podniesie, wyciągnie wnioski i zacznie czarować na boisku. Rok temu też Barcelona złapała forma dopiero w którymś momencie sezonu. VeB, teraz trzeba się skupić na Las Palmas i nie popełnić tych błędów, co dzisiaj ;)

2

Popcorn gotowy, sok kupiony, można zasiąść i delektować się pięknem futbolu, czyli meczem FC Barcelony! :) Miłego oglądania wszystkim Cules życzę :)

4

Lech 5 goli w 9 meczach

3

Nie.

3

Jak utrzyma taką formę na mecze reprezentacji to jestem spokojny ;)

15

Lewandowski w 9 minut strzelił tyle samo goli, co Lech od poczatku sezonu w 9 kolejkach :v

0

Lewy wicemistrzowi Niemiec w kilka minut 5 goli strzela :D

1

LEWY 5 gol!!! :D

0

LEWY 4 GOL!!!!!

0

Ale Lewy ciśnie :)

1

Fakt, masz racje. Coś się redakcji Przeglądu Sportowego popierniczyło, bo napisali, że dzisiaj 21 września Rayo gra z Deportivo. Dzięki za poprawkę :)

1

Ale fajnie, że dzisiaj na Eleven można sobie obejrzeć meczyk Rayo - Deportivo. Poniedziałek, kluby wcale nie z czołówki. Na Canal+ tak nie było :) A tu proszę, mamy meczyk dzisiaj transmitowany ;)

3

A tak na serio to nikogo i aż szkoda patrzeć na takie komentarze, że właśnie mamy od razu piłkarzy sprzedawać..

2

Sprzedajemy: Ter Sztejgena, Bartrę, Adriano, Sandro, Munira, Rakitica

0

Jeśli Katalonia rzeczywiście oddzieli się od Hiszpanii, to po prostu będzie fatalnie. Co to będzie za liga bez Barcelony?
Takie czarne myśli, ale niestety tak może być :/

2

Napoli 5:0 Club Brugge
Napoli 5:0 Lazio

Legia ?:? Napoli

No ciekaw jestem :D

1

Co tu dużo mówić, cieszę się bardzo ze zwycięstwa. Szkoda zmarnowanego jednego karnego, ale Messi później i tak zrobił swoje :)

0

"I rozpoczyna od bramki Ter Sztejgen" HAHA :D

2

Jak oglądam ten mecz, to mam wrażenie, że Barcelona gra z Barceloną :D

1

"Tera Sztejgera" :D

0

Już się nie mogę doczekać meczu! Oby dzisiaj na Camp Nou rzeczywiście był festiwal strzelecki :)

1

Eibar 0:0 Atleti do przerwy

2

Gol Getafe! 2. minuta i już bramka

21

A ja byłem taki podekscytowany, że bardzo szybko czytałem ten komunikat i przeczytałem, że dla tych co mają NC+ kanały Eleven OD 15 października za darmo.

No więc wskoczyłem na biurko i zacząłem dzikie tańce radości, po czym usiadłem na krześle i jeszcze raz powoli przeczytałem komunikat...

0

Fatalnie to wygląda :/

Kiedy wraca Dani Alves?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?