0

Gol, 3:2 Legia w LE!

0

Karny dla Legii, mogą przypieczętować awans

1

Ja chcę taką: FC Barcelona, FC Porto, Dynamo Kijów, Astana

Takie małe pytanko: po kij nam grupa śmierci, czyli mocne zespoły? Bo niektórzy z was tak chcą...

0

Uff to dobrze :D

0

I tak odejdzie, bo po co ma być w tym klubie? Mamy super Albę, który jak nie gra to zastępuję go np. Mathieu. A na prawej Alvesa, którego zastępować będzie Aleix Vidal...

0

Dzięki wielkie :) O znaczku i kopercie wiedziałem, ale nie wiedziałem gdzie wysłac. Teraz już wiem,, że na ośrodek, dzięki :)

0

Nie napisałem tego komentarza po to, żeby czytać teraz, że i tak mi nie przyślą albo przyślą gotowy autograf. Jak nie umiesz mi doradzić, to nawet nie odpowiadaj na ten komentarz.

1

Cicho..

0

Mam takie pytanie nie na temat. Jeśli pisze list do piłkarza FC Barcelony to lepiej go wysłać do klubu na adres ośrodku treningowego (Ciutat Esportiva) czy po prostu do klubu? Na wielu forach piszą, że jak np. do Chelsea to do ośrodka treningowego najlepiej.

A jak jest z Barceloną, jak uważacie?

1

Komentatorzy z Eleven fajnie tak na luzie komentują i znają też hiszpański ;)

15

Już w tym tygodniu będzie losowanie Ligi Mistrzów. Ale jestem podekscytowany, ciekawe na kogo trafimy :)

0

No własnie nie wiem, ciekawe :D

0

Balotelli podobno wraca do Milanu hehe

0

No właśnie, wreszcie :)

0

Ah rzeczywiście zapomniałem :/ dzięki za poprawienie :D

0

Jeszcze raz dzięki Pedro za wszystko ;)

0

W najbliższym meczu z Malagą powinniśmy wyjść w takim składzie:

Bravo - Roberto, Vermaelen, Mathieu, Alba - Mascherano, Rakitić, Iniesta - Neymar, Suarez i Messi

0

Marca ma na swojej okładce zdjęcie, które bardzo mi się podoba :)

0

Czemu? Celta prowadzi 1:0, a jeszcze pierwsza połowa się nie skończyła...

0

Hehe :D Miałem na myśli remis, wieczorem czasem już głupieje :D Dzięki za poprawienie mnie :D

5

Podsumujmy dzisiejszy dzień;

Pozytywy:
- Wygrywamy na trudnym terenie i mamy 3 pkt. na starcie ligi
- Sergi Roberto zagrał dobry mecz, godnie zastąpił Alvesa
- Real remisuje!! :D

Negatywy:
- Kontuzje kluczowych graczy
- Niestrzelony karny

11

Cicho, daj nam się pocieszyć... :D

1

Koniec! Sensacja! :)

0

Ah jeszcze mają wolny....

0

4 minuty

0

Na stadionie Sportingu

2

Przed kolejką sobie myślę, że my mamy takiego trudnego rywala, trudny teren, a Real łatwo będzie miał, beniaminek, łatwy do ogrania. A tu proszę bardzo, my wygrywamy, a w meczu Gijon - Real blisko sensacji :)

0

Błagam Sporting, wytrzymajcie to! :)

0

Jak oceniacie naszą grę w dzisiejszym meczu w skali od 1 do 5?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?