Patrzę i co widzę "Niech ter Stegen zagra w poniedziałek. Lucho musi mu pokazać, że mimo błędów wierzy w niego"
Uczczę to minutą ciszy...
Niech sobie gra, ale nie w meczu, w którym musimy strzelić przynajmniej cztery gole i nie stracić żadnego, gramy z bardzo dobrym zespołem w formie, który ma wielką wiarę w siebie i przekłada to na grę na boisku, a on nie jest w super dyspozycji ostatnio i wpuścił 8 goli w ostatnich dwóch meczach...
Jestem ciekawy jakby ten mecz potoczył się, gdybyśmy zaczęli w pomocy Busi-Iniesta-Rakitić, a na lewym skrzydle zagrałby Neymar. Pewnie zaczęlibyśmy mniej chaotycznie, więcej dokładnych, przemyślanych zagrań Iniesty zamiast nielogicznych zagrań Roberto czy Rafinhi. Nie wiem w ogóle co Sergi robi w tym klubie. Możemy rozpoczniemy akcje "Roberto #ComeToTermalica"... A tak na serio to okienko jeszcze trwa, proszę państwa, jest do wzięcia, niech się ktoś zgłosi po tego pajaca... taka jest moja opinia, każdy może mieć swoją.
Tak się zastanawiam... Jeśli na NC+ nie będzie teraz ligi włoskiej, ligi francuskiej i możliwe że ligi hiszpańskiej, to co zrobią ci komentatorzy? Popatrzmy, np. taki Piotr Laboga czy Leszek Orłowski. No fakt, będzie Liga Mistrzów, Liga Europy i Ekstraklasa, jednak nie będzie La Liga, która jest tak często...
0
Niestety tak... Znaczy nie wszyscy się tak zachowują. Ja jak Atletico zlało Real cieszyłem się, ale nie aż tak jak po zwycięstwie Barcelony... ;)
0
Na fioletowej jest tera większe święto niż tu po tryplecie :')
1
Barça*
0
Nie no wolę to drugie. Liga byłaby ciekawsza
4
Czyli Enrique "specjalnie przegrał mecz", po to żeby udowodnić coś zarządowi?
0
Ale fakt, kibice Realu bardziej cieszą się z nielicznych porażek Barcelony niż ze zwycięstw swojej drużyny :D :D
3
Kibice Barcy cieszą się z trofeów, ale znaczna większość też cieszy się z porażek Realu
0
Patrzę i co widzę "Niech ter Stegen zagra w poniedziałek. Lucho musi mu pokazać, że mimo błędów wierzy w niego"
Uczczę to minutą ciszy...
Niech sobie gra, ale nie w meczu, w którym musimy strzelić przynajmniej cztery gole i nie stracić żadnego, gramy z bardzo dobrym zespołem w formie, który ma wielką wiarę w siebie i przekłada to na grę na boisku, a on nie jest w super dyspozycji ostatnio i wpuścił 8 goli w ostatnich dwóch meczach...
2
Jestem ciekawy jakby ten mecz potoczył się, gdybyśmy zaczęli w pomocy Busi-Iniesta-Rakitić, a na lewym skrzydle zagrałby Neymar. Pewnie zaczęlibyśmy mniej chaotycznie, więcej dokładnych, przemyślanych zagrań Iniesty zamiast nielogicznych zagrań Roberto czy Rafinhi. Nie wiem w ogóle co Sergi robi w tym klubie. Możemy rozpoczniemy akcje "Roberto #ComeToTermalica"... A tak na serio to okienko jeszcze trwa, proszę państwa, jest do wzięcia, niech się ktoś zgłosi po tego pajaca... taka jest moja opinia, każdy może mieć swoją.
2
Roberto #ComeToTermalica
2
Chyba Termalica
6
Douglas ma kontuzję
112
Ja tam jeszcze wierzę... Czy ktoś oprócz mnie?
0
Zawsze są jakieś plusy porażek ;)
1
Rakitić za Roberto
Iniesta za Rafinhe
Mascherano do obrony i Busquets na DM
3
Ter Stegen jeszcze przed straconą bramką też popełnił jeden błąd. Na szczęście nie straciliśmy wtedy gola... Niemiec dzisiaj bardzo słabiutki
0
Don Andres + Rakitić za Rafinhę i Sergi Roberto
2
Co on myśli... że Neuer jest?
1
Niech zagłuszy Żewłakowa!
0
Para najlepszych komentatorów! Laskowski i ! uwaga ! ŻEWŁAKOW!!!
0
Dokładnie tak jak mówisz :)
0
Siadamy i oglądamy! Visca el Barça! :)
0
Rozgrzewka przed meczem ;) https://pbs.twimg.com/media/CMZKu4KU8AEwD2K.jpg
1
Zaraz zakładam swój szalik. Bilans zwycięstw - 100%, emocje + 10 :) Także tego :D
0
Tak się zastanawiam... Jeśli na NC+ nie będzie teraz ligi włoskiej, ligi francuskiej i możliwe że ligi hiszpańskiej, to co zrobią ci komentatorzy? Popatrzmy, np. taki Piotr Laboga czy Leszek Orłowski. No fakt, będzie Liga Mistrzów, Liga Europy i Ekstraklasa, jednak nie będzie La Liga, która jest tak często...
1
Widzę nagłówek "Athletic - Barcelona: składy" myślę sobie: Bravo - Alves, Pique, Bartra, Adriano - Busquets, Iniesta, Sergi Roberto - Rafinha, Messi, Luis
I wchodzę i nie wierzę :D
Więc mam nadzieję Lucho, że wiesz co robisz ;)
0
I duet Sergi Roberto-Rafinha w pomocy ://
0
Mam taką nadzieję. Ale po ostatnim meczu nie jestem przekonany co do Roberto :/
0
I słuchać komentarza najgorszych komentatorów...
No chyba, że się dźwięk wyłączy :D
0
Teraz sobie porównać duet Don Andres-Rakieta oraz Sergi Roberto-Rafinha
.
.
.
.
.
Boję się :D