0

Niestety tak... Znaczy nie wszyscy się tak zachowują. Ja jak Atletico zlało Real cieszyłem się, ale nie aż tak jak po zwycięstwie Barcelony... ;)

0

Na fioletowej jest tera większe święto niż tu po tryplecie :')

1

Barça*

0

Nie no wolę to drugie. Liga byłaby ciekawsza

4

Czyli Enrique "specjalnie przegrał mecz", po to żeby udowodnić coś zarządowi?

0

Ale fakt, kibice Realu bardziej cieszą się z nielicznych porażek Barcelony niż ze zwycięstw swojej drużyny :D :D

3

Kibice Barcy cieszą się z trofeów, ale znaczna większość też cieszy się z porażek Realu

0

Patrzę i co widzę "Niech ter Stegen zagra w poniedziałek. Lucho musi mu pokazać, że mimo błędów wierzy w niego"

Uczczę to minutą ciszy...

Niech sobie gra, ale nie w meczu, w którym musimy strzelić przynajmniej cztery gole i nie stracić żadnego, gramy z bardzo dobrym zespołem w formie, który ma wielką wiarę w siebie i przekłada to na grę na boisku, a on nie jest w super dyspozycji ostatnio i wpuścił 8 goli w ostatnich dwóch meczach...

2

Jestem ciekawy jakby ten mecz potoczył się, gdybyśmy zaczęli w pomocy Busi-Iniesta-Rakitić, a na lewym skrzydle zagrałby Neymar. Pewnie zaczęlibyśmy mniej chaotycznie, więcej dokładnych, przemyślanych zagrań Iniesty zamiast nielogicznych zagrań Roberto czy Rafinhi. Nie wiem w ogóle co Sergi robi w tym klubie. Możemy rozpoczniemy akcje "Roberto #ComeToTermalica"... A tak na serio to okienko jeszcze trwa, proszę państwa, jest do wzięcia, niech się ktoś zgłosi po tego pajaca... taka jest moja opinia, każdy może mieć swoją.

2

Roberto #ComeToTermalica

2

Chyba Termalica

6

Douglas ma kontuzję

112

Ja tam jeszcze wierzę... Czy ktoś oprócz mnie?

0

Zawsze są jakieś plusy porażek ;)

1

Rakitić za Roberto
Iniesta za Rafinhe
Mascherano do obrony i Busquets na DM

3

Ter Stegen jeszcze przed straconą bramką też popełnił jeden błąd. Na szczęście nie straciliśmy wtedy gola... Niemiec dzisiaj bardzo słabiutki

0

Don Andres + Rakitić za Rafinhę i Sergi Roberto

2

Co on myśli... że Neuer jest?

1

Niech zagłuszy Żewłakowa!

0

Para najlepszych komentatorów! Laskowski i ! uwaga ! ŻEWŁAKOW!!!

0

Dokładnie tak jak mówisz :)

0

Siadamy i oglądamy! Visca el Barça! :)

0

1

Zaraz zakładam swój szalik. Bilans zwycięstw - 100%, emocje + 10 :) Także tego :D

0

Tak się zastanawiam... Jeśli na NC+ nie będzie teraz ligi włoskiej, ligi francuskiej i możliwe że ligi hiszpańskiej, to co zrobią ci komentatorzy? Popatrzmy, np. taki Piotr Laboga czy Leszek Orłowski. No fakt, będzie Liga Mistrzów, Liga Europy i Ekstraklasa, jednak nie będzie La Liga, która jest tak często...

1

Widzę nagłówek "Athletic - Barcelona: składy" myślę sobie: Bravo - Alves, Pique, Bartra, Adriano - Busquets, Iniesta, Sergi Roberto - Rafinha, Messi, Luis

I wchodzę i nie wierzę :D

Więc mam nadzieję Lucho, że wiesz co robisz ;)

0

I duet Sergi Roberto-Rafinha w pomocy ://

0

Mam taką nadzieję. Ale po ostatnim meczu nie jestem przekonany co do Roberto :/

0

I słuchać komentarza najgorszych komentatorów...

No chyba, że się dźwięk wyłączy :D

0

Teraz sobie porównać duet Don Andres-Rakieta oraz Sergi Roberto-Rafinha
.
.
.
.
.
Boję się :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?