12 sierpnia 2015, 00:00
0
Ok, ale mi nie chodzi, że Pedro zagrał dobrze, tylko o to jak świętują bez niego, a on myślami jest już w innym klubie...
11 sierpnia 2015, 23:59
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11223496_954205141306252_2143353681719781235_n.jpg?oh=d82b840fcb197240edebbfcbc1a67bf1&oe=563D79A9 :((( :///
11 sierpnia 2015, 23:52
5
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11223496_954205141306252_2143353681719781235_n.jpg?oh=d82b840fcb197240edebbfcbc1a67bf1&oe=563D79A9 Nawet tym co mówili "Pedro out" pewnie łezka się w oku zakręciła :(
11 sierpnia 2015, 23:49
9
"To jest tak specyficzny rok, że w głosowaniu na Złotą Piłkę zwycięzca po raz pierwszy w historii może zdobyć maksymalną liczbę punktów" "No i jest to tak klarowny rok pod względem ZP, że jeśli któryś ekspert nie zagłosuje na LM, to powinien na przyszłość stracić uprawnienia" #StanowskiWFormie :D
11 sierpnia 2015, 23:47
Co to był za mecz, ale dali radę! :)
11 sierpnia 2015, 23:46
HAHAHAHAHA Nie.
11 sierpnia 2015, 23:39
No nwm czy każdy się wspiera :/ https://pbs.twimg.com/media/CMKHqLoWcAEiib1.jpg
Messi :)
11 sierpnia 2015, 23:17
Visca el Barça! Kocham ich!
11 sierpnia 2015, 23:16
I mamy to!
W-Y-G-R-A-L-I-Ś-M-Y !!!! VeB CO ZA HORROR!!
11 sierpnia 2015, 23:15
Uffffff :)
11 sierpnia 2015, 23:13
No i po co ten Alves pajacuje... jeszcze z "6" na plecach
11 sierpnia 2015, 23:12
1
Wytrzymajcie to, chłopaki!
11 sierpnia 2015, 23:11
I ta bezcenna mina Sandro... :D i poźniej ten rajd z kolegami do cieszącego się Pedro :)))
11 sierpnia 2015, 23:09
PEDROOOO!!!
11 sierpnia 2015, 22:37
"FC Barcelona wygrała zaledwie 6 ze 178 meczów, w których straciła cztery gole" :')
11 sierpnia 2015, 22:25
Nie ma, że dogrywka, musimy strzelić
11 sierpnia 2015, 22:24
Bartra :')
11 sierpnia 2015, 22:15
Bez przesady, że Sevilla ma fuksa, Rudy faulował
11 sierpnia 2015, 21:56
6
Wracając jeszcze do tego, co zrobił Messi :) "Przechwyciłem zapis myśli Banegi z początku meczu. 1. Ha, teraz ja będę wykonywał rzuty wolne w kadrze Argentyny! 2. A nie, jednak nie." @K_Stanowski
11 sierpnia 2015, 21:55
"Przechwyciłem zapis myśli Banegi z początku meczu. 1. Ha, teraz ja będę wykonywał rzuty wolne w kadrze Argentyny! 2. A nie, jednak nie." @K_Stanowski
11 sierpnia 2015, 21:43
Przed meczem mówiłem, że Rafinha nie powinien wyjść w podstawowej "11". Odwołuje te słowa! :)) Brawo Messi, brawo Rafinha, brawo Suarez, brawo wszyscy! :)
11 sierpnia 2015, 21:01
MESSI!!!!!! HAHA :)))) YEAH
11 sierpnia 2015, 20:54
2 w 1 :)
11 sierpnia 2015, 20:53
UHUHUHUH JESST MESSI! Coś czułem, że trafi :)))))))
11 sierpnia 2015, 20:42
Zabrakło tylko śpiewających nastolatków...
11 sierpnia 2015, 20:40
4
Błagam, powiedz, że żartujesz
11 sierpnia 2015, 20:39
"Fantastyczny gruziński taniec przy gruzińskiej muzyce" .......
11 sierpnia 2015, 20:38
Też tak mam :/
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Ok, ale mi nie chodzi, że Pedro zagrał dobrze, tylko o to jak świętują bez niego, a on myślami jest już w innym klubie...
0
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11223496_954205141306252_2143353681719781235_n.jpg?oh=d82b840fcb197240edebbfcbc1a67bf1&oe=563D79A9
:((( :///
5
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11223496_954205141306252_2143353681719781235_n.jpg?oh=d82b840fcb197240edebbfcbc1a67bf1&oe=563D79A9
Nawet tym co mówili "Pedro out" pewnie łezka się w oku zakręciła :(
9
"To jest tak specyficzny rok, że w głosowaniu na Złotą Piłkę zwycięzca po raz pierwszy w historii może zdobyć maksymalną liczbę punktów"
"No i jest to tak klarowny rok pod względem ZP, że jeśli któryś ekspert nie zagłosuje na LM, to powinien na przyszłość stracić uprawnienia"
#StanowskiWFormie :D
0
Co to był za mecz, ale dali radę! :)
0
HAHAHAHAHA
Nie.
0
No nwm czy każdy się wspiera :/ https://pbs.twimg.com/media/CMKHqLoWcAEiib1.jpg
0
Messi :)
0
Visca el Barça! Kocham ich!
0
I mamy to!
0
W-Y-G-R-A-L-I-Ś-M-Y !!!! VeB
CO ZA HORROR!!
0
Uffffff :)
0
No i po co ten Alves pajacuje... jeszcze z "6" na plecach
1
Wytrzymajcie to, chłopaki!
0
I ta bezcenna mina Sandro... :D i poźniej ten rajd z kolegami do cieszącego się Pedro :)))
0
PEDROOOO!!!
0
"FC Barcelona wygrała zaledwie 6 ze 178 meczów, w których straciła cztery gole"
:')
0
Nie ma, że dogrywka, musimy strzelić
0
Bartra :')
0
Bez przesady, że Sevilla ma fuksa, Rudy faulował
6
Wracając jeszcze do tego, co zrobił Messi :)
"Przechwyciłem zapis myśli Banegi z początku meczu.
1. Ha, teraz ja będę wykonywał rzuty wolne w kadrze Argentyny!
2. A nie, jednak nie."
@K_Stanowski
0
"Przechwyciłem zapis myśli Banegi z początku meczu.
1. Ha, teraz ja będę wykonywał rzuty wolne w kadrze Argentyny!
2. A nie, jednak nie."
@K_Stanowski
1
Przed meczem mówiłem, że Rafinha nie powinien wyjść w podstawowej "11". Odwołuje te słowa! :)) Brawo Messi, brawo Rafinha, brawo Suarez, brawo wszyscy! :)
1
MESSI!!!!!! HAHA :)))) YEAH
0
2 w 1 :)
0
UHUHUHUH JESST MESSI! Coś czułem, że trafi :)))))))
1
Zabrakło tylko śpiewających nastolatków...
4
Błagam, powiedz, że żartujesz
0
"Fantastyczny gruziński taniec przy gruzińskiej muzyce"
.......
0
Też tak mam :/