0

Ok, ale mi nie chodzi, że Pedro zagrał dobrze, tylko o to jak świętują bez niego, a on myślami jest już w innym klubie...

9

"To jest tak specyficzny rok, że w głosowaniu na Złotą Piłkę zwycięzca po raz pierwszy w historii może zdobyć maksymalną liczbę punktów"

"No i jest to tak klarowny rok pod względem ZP, że jeśli któryś ekspert nie zagłosuje na LM, to powinien na przyszłość stracić uprawnienia"

#StanowskiWFormie :D

0

Co to był za mecz, ale dali radę! :)

0

HAHAHAHAHA

Nie.

0

No nwm czy każdy się wspiera :/ https://pbs.twimg.com/media/CMKHqLoWcAEiib1.jpg

0

Messi :)

0

Visca el Barça! Kocham ich!

0

I mamy to!

0

W-Y-G-R-A-L-I-Ś-M-Y !!!! VeB

CO ZA HORROR!!

0

Uffffff :)

0

No i po co ten Alves pajacuje... jeszcze z "6" na plecach

1

Wytrzymajcie to, chłopaki!

0

I ta bezcenna mina Sandro... :D i poźniej ten rajd z kolegami do cieszącego się Pedro :)))

0

PEDROOOO!!!

0

"FC Barcelona wygrała zaledwie 6 ze 178 meczów, w których straciła cztery gole"

:')

0

Nie ma, że dogrywka, musimy strzelić

0

Bartra :')

0

Bez przesady, że Sevilla ma fuksa, Rudy faulował

6

Wracając jeszcze do tego, co zrobił Messi :)

"Przechwyciłem zapis myśli Banegi z początku meczu.
1. Ha, teraz ja będę wykonywał rzuty wolne w kadrze Argentyny!
2. A nie, jednak nie."

@K_Stanowski

0

"Przechwyciłem zapis myśli Banegi z początku meczu.
1. Ha, teraz ja będę wykonywał rzuty wolne w kadrze Argentyny!
2. A nie, jednak nie."

@K_Stanowski

1

Przed meczem mówiłem, że Rafinha nie powinien wyjść w podstawowej "11". Odwołuje te słowa! :)) Brawo Messi, brawo Rafinha, brawo Suarez, brawo wszyscy! :)

1

MESSI!!!!!! HAHA :)))) YEAH

0

2 w 1 :)

0

UHUHUHUH JESST MESSI! Coś czułem, że trafi :)))))))

1

Zabrakło tylko śpiewających nastolatków...

4

Błagam, powiedz, że żartujesz

0

"Fantastyczny gruziński taniec przy gruzińskiej muzyce"

.......

0

Też tak mam :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?