7 czerwca 2015, 20:46
0
o 22:00 zaplanowany jest początek fety na Camp Nou
7 czerwca 2015, 20:44
Na
7 czerwca 2015, 20:33
3
Z burgerami z Macka :D
7 czerwca 2015, 20:32
A Barca mistrzem Europy!
7 czerwca 2015, 20:31
http://www.ccma.cat/tv3/directe/tv3/
7 czerwca 2015, 20:22
Tak :D Podrzucił im ktoś z kibiców, bo Neymar poprosił :D
7 czerwca 2015, 20:20
5
Ja widziałem jak wpierniczał z Ney'em i Luisito burgery z maca xD
7 czerwca 2015, 20:18
https://pbs.twimg.com/media/CFT1_GsW0AA0NcE.jpg
7 czerwca 2015, 20:11
1
Weźmie puchar do ręki i się wywali i spadnie xd
7 czerwca 2015, 20:07
2
Spoko, to nie Ramos :D
7 czerwca 2015, 20:06
O 22:00 zacznie się na Camp Nou i pewnie do upadłego :D
7 czerwca 2015, 19:50
dzięki, już mam na tapecie :D
dasz linka do tego zdjęcia co masz na awatarze? fajny awatar xd
7 czerwca 2015, 19:47
Na wypadek jakby piłkarze przyjechali tacy naj....i że nie mogli by ustać w miejscu
7 czerwca 2015, 18:04
Gerrard tak, a Pirlo to nie wiem :/
7 czerwca 2015, 18:02
Selfiee xd
7 czerwca 2015, 18:00
33
Ciekawe czy na rm.pl tez jest transmisja z fety? https://pbs.twimg.com/media/CFT1_GsW0AA0NcE.jpg
7 czerwca 2015, 10:50
Że wierzy w Boga
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=831872746887755&set=p.831872746887755&type=1&theater
7 czerwca 2015, 00:04
122 :)
6 czerwca 2015, 23:33
Miłego i obfitego świętowania :)
6 czerwca 2015, 23:30
18
A Pique ma materiał na sukienkę dla Shakiry ^^
6 czerwca 2015, 23:28
Campions! Jesteśmy najlepsi! Moje marzenie się spełniło! Teraz idę świętować i niedługo Copa America :) Od kibicowania nie ma wakacji :D Pozdrawiam wszystkich fanów Blaugrany i życzę miłego, obfitego świętowania :)
6 czerwca 2015, 22:47
CCCAAAMMPPPPIIIOOOONSSSS!!!!!
6 czerwca 2015, 21:41
Allegri przed meczem: "W tym meczu wpadnie przynajmniej jedna bramka" Jedna wpadła, to panie proroku tyle starczy :) Nie obrażę się, jeśli już żadna nie wpadnie
6 czerwca 2015, 21:38
8
Ale Vidal cwaniaczy...
Vidal cwaniaczek, a Juve jeszcze nigdy gola z główki nie strzeliło :v
6 czerwca 2015, 21:35
Wygrywamy, a to najważniejsze! #Vamoos
6 czerwca 2015, 20:29
#Vaaaaamos Zaraz zaczynamy! Siadamy głęboko w fotelach i zapinamy pasy :)
6 czerwca 2015, 15:12
Ok to wiedziałem, ale nie wiedziałem czy wicemistrz tez. Ale dzieki :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
o 22:00 zaplanowany jest początek fety na Camp Nou
0
Na
3
Z burgerami z Macka :D
0
A Barca mistrzem Europy!
0
http://www.ccma.cat/tv3/directe/tv3/
0
Tak :D Podrzucił im ktoś z kibiców, bo Neymar poprosił :D
5
Ja widziałem jak wpierniczał z Ney'em i Luisito burgery z maca xD
3
https://pbs.twimg.com/media/CFT1_GsW0AA0NcE.jpg
1
Weźmie puchar do ręki i się wywali i spadnie xd
2
Spoko, to nie Ramos :D
1
O 22:00 zacznie się na Camp Nou i pewnie do upadłego :D
2
dzięki, już mam na tapecie :D
0
dasz linka do tego zdjęcia co masz na awatarze? fajny awatar xd
0
Na wypadek jakby piłkarze przyjechali tacy naj....i że nie mogli by ustać w miejscu
0
Gerrard tak, a Pirlo to nie wiem :/
3
Selfiee xd
33
Ciekawe czy na rm.pl tez jest transmisja z fety?
https://pbs.twimg.com/media/CFT1_GsW0AA0NcE.jpg
2
Że wierzy w Boga
2
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=831872746887755&set=p.831872746887755&type=1&theater
1
122 :)
0
Miłego i obfitego świętowania :)
18
A Pique ma materiał na sukienkę dla Shakiry ^^
0
Campions! Jesteśmy najlepsi! Moje marzenie się spełniło! Teraz idę świętować i niedługo Copa America :) Od kibicowania nie ma wakacji :D
Pozdrawiam wszystkich fanów Blaugrany i życzę miłego, obfitego świętowania :)
0
CCCAAAMMPPPPIIIOOOONSSSS!!!!!
1
Allegri przed meczem: "W tym meczu wpadnie przynajmniej jedna bramka"
Jedna wpadła, to panie proroku tyle starczy :) Nie obrażę się, jeśli już żadna nie wpadnie
8
Ale Vidal cwaniaczy...
0
Vidal cwaniaczek, a Juve jeszcze nigdy gola z główki nie strzeliło :v
1
Wygrywamy, a to najważniejsze! #Vamoos
0
#Vaaaaamos Zaraz zaczynamy! Siadamy głęboko w fotelach i zapinamy pasy :)
0
Ok to wiedziałem, ale nie wiedziałem czy wicemistrz tez. Ale dzieki :D