0

o 22:00 zaplanowany jest początek fety na Camp Nou

0

Na

3

Z burgerami z Macka :D

0

A Barca mistrzem Europy!

0

0

Tak :D Podrzucił im ktoś z kibiców, bo Neymar poprosił :D

5

Ja widziałem jak wpierniczał z Ney'em i Luisito burgery z maca xD

1

Weźmie puchar do ręki i się wywali i spadnie xd

2

Spoko, to nie Ramos :D

1

O 22:00 zacznie się na Camp Nou i pewnie do upadłego :D

2

dzięki, już mam na tapecie :D

0

dasz linka do tego zdjęcia co masz na awatarze? fajny awatar xd

0

Na wypadek jakby piłkarze przyjechali tacy naj....i że nie mogli by ustać w miejscu

0

Gerrard tak, a Pirlo to nie wiem :/

3

Selfiee xd

33

Ciekawe czy na rm.pl tez jest transmisja z fety?

https://pbs.twimg.com/media/CFT1_GsW0AA0NcE.jpg

2

Że wierzy w Boga

1

122 :)

0

Miłego i obfitego świętowania :)

18

A Pique ma materiał na sukienkę dla Shakiry ^^

0

Campions! Jesteśmy najlepsi! Moje marzenie się spełniło! Teraz idę świętować i niedługo Copa America :) Od kibicowania nie ma wakacji :D

Pozdrawiam wszystkich fanów Blaugrany i życzę miłego, obfitego świętowania :)

0

CCCAAAMMPPPPIIIOOOONSSSS!!!!!

1

Allegri przed meczem: "W tym meczu wpadnie przynajmniej jedna bramka"

Jedna wpadła, to panie proroku tyle starczy :) Nie obrażę się, jeśli już żadna nie wpadnie

8

Ale Vidal cwaniaczy...

0

Vidal cwaniaczek, a Juve jeszcze nigdy gola z główki nie strzeliło :v

1

Wygrywamy, a to najważniejsze! #Vamoos

0

#Vaaaaamos Zaraz zaczynamy! Siadamy głęboko w fotelach i zapinamy pasy :)

0

Ok to wiedziałem, ale nie wiedziałem czy wicemistrz tez. Ale dzieki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?