0

Mecz

1

Ja też, co chwila wchodzę na FCBarca.com i patrze czy są nowe posty oraz na licznik :)

0

Czy mówi się na tego co przegra finał LM wicemistrz? Czy takie coś tylko w lidze jest?

22

Co się dziwicie. Chłopak też chce zobaczyć jakiś puchar..

1

Czekam na taki mecz 4 lata i mam nadzieję, że wreszcie doczekam się tego widoku jak Barcelona wznosi puchar.

0

Aż mnie ciarki przeszły jak obejrzałem te skróty z meczu z Czerwonymi Diabłami i te promo! Nie mogę się doczekać!

0

Niby ten licznik chodzi, ale jakby ten czas się nie zmniejszał.. Dawać ten finał xD

0

Ok dzięki :)

0

Jesst! Dziękuję Ci za dobrą wiadomość, spokojnie będę mógł zasnąć. A jeszcze w ogóle co z tym Suarezem, bo coś tu ludzie pisali?

3

"Plotka o domniemanym związku Seppa Blattera i Iriny Shayk jest chyba najdziwniejszą rzeczą, jaką widziałem w 2015. Głupsze od Ramseya w FCB"

@J_Krecidlo

2

"Dla mnie Messi jest najlepszym piłkarzem w historii. To, co widzę w nim nie może być postrzegane w kimś innym." - Puyol #fcblive

1

Król futbolu :)

6

"po tej wypowiedzi z uśmiechami na twarzy piłkarze „zbili żółwika"" - dobra atmosfera to jeden z podstaw do sukcesu :)

0

FCBarca.com współpracuje z JuvePoland.com ;)

0

Dni: 0
Godziny: 22
Minuty: 55
Sekundy: 2

Ale i tak będzie się to ciągnąć dłużej niż cały sezon :(

1

No niektórzy np. podczas finału Pucharu Króla pisali tutaj dużo. I na pewno jutro też będą pisać :D

1

Tak jakoś mi wleciał do głowy ;)

0

Już nie :p to Multiliga, ale na chwilę gadali o jutrzejszym finale :D

0

Wydaję mi się, że on tak typuje

0

Włącz Canal+Sport

0

Właśnie nie. Partnerki (m.in. Antonella) i dzieci pojechały do Berlina razem z piłkarzami ;)

0

hahahaha. no xd

30

"Luis Enrique wyraził zgodę na to, aby piłkarze mogli spać ze swoimi partnerkami w przeddzień finału w Lidze Mistrzów w Berlinie."

Jak tak to spoko :)

2

5

Teraz już wiem, że to nie tylko najlepsza w Polsce strona o Barcelonie, ale też najlepsza ze wszystkich stron ogólnie. :)

2

/photo/1

0

Wchodzę co chwila na tą - moją ukochaną - stronę i zerkam ile do meczu i czy są nowe posty. Powiem szczerze, że ten post zrobił na mnie wrażenie :)


Genialna robota redakcjo. Gratuluję i dziękuję, że dostarczacie mi tyle różnych informacji! :)


- Wasz stały "klient", który urodził się w dzień założenia strony ;) Pozdrawiam

3

"Cześć, Berlinie" dodajmy jeszcze "jutro w nocy będziesz bordowo-granatowy"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?