6 czerwca 2015, 14:13
0
Mecz
6 czerwca 2015, 14:08
1
Ja też, co chwila wchodzę na FCBarca.com i patrze czy są nowe posty oraz na licznik :)
Czy mówi się na tego co przegra finał LM wicemistrz? Czy takie coś tylko w lidze jest?
6 czerwca 2015, 13:07
22
Co się dziwicie. Chłopak też chce zobaczyć jakiś puchar..
6 czerwca 2015, 11:29
Czekam na taki mecz 4 lata i mam nadzieję, że wreszcie doczekam się tego widoku jak Barcelona wznosi puchar.
6 czerwca 2015, 10:54
Aż mnie ciarki przeszły jak obejrzałem te skróty z meczu z Czerwonymi Diabłami i te promo! Nie mogę się doczekać!
5 czerwca 2015, 22:25
Niby ten licznik chodzi, ale jakby ten czas się nie zmniejszał.. Dawać ten finał xD
5 czerwca 2015, 22:24
Ok dzięki :)
5 czerwca 2015, 22:18
Jesst! Dziękuję Ci za dobrą wiadomość, spokojnie będę mógł zasnąć. A jeszcze w ogóle co z tym Suarezem, bo coś tu ludzie pisali?
5 czerwca 2015, 22:17
https://pbs.twimg.com/media/CGwyv4oWQAEFNYf.jpg:large
5 czerwca 2015, 22:05
3
"Plotka o domniemanym związku Seppa Blattera i Iriny Shayk jest chyba najdziwniejszą rzeczą, jaką widziałem w 2015. Głupsze od Ramseya w FCB" @J_Krecidlo
5 czerwca 2015, 22:03
2
"Dla mnie Messi jest najlepszym piłkarzem w historii. To, co widzę w nim nie może być postrzegane w kimś innym." - Puyol #fcblive
5 czerwca 2015, 21:59
Król futbolu :)
5 czerwca 2015, 21:56
6
"po tej wypowiedzi z uśmiechami na twarzy piłkarze „zbili żółwika"" - dobra atmosfera to jeden z podstaw do sukcesu :)
5 czerwca 2015, 21:51
FCBarca.com współpracuje z JuvePoland.com ;)
5 czerwca 2015, 21:50
Dni: 0 Godziny: 22 Minuty: 55 Sekundy: 2 Ale i tak będzie się to ciągnąć dłużej niż cały sezon :(
5 czerwca 2015, 21:47
13
Tak niezwiązane z Barceloną xD https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11377278_698819566911733_6465101565250458916_n.jpg?oh=a830b6ed46491aafdb93853f790d384b&oe=5633D9DB
5 czerwca 2015, 19:46
No niektórzy np. podczas finału Pucharu Króla pisali tutaj dużo. I na pewno jutro też będą pisać :D
5 czerwca 2015, 19:44
Tak jakoś mi wleciał do głowy ;)
Już nie :p to Multiliga, ale na chwilę gadali o jutrzejszym finale :D
Wydaję mi się, że on tak typuje
5 czerwca 2015, 19:41
Włącz Canal+Sport
5 czerwca 2015, 14:09
Właśnie nie. Partnerki (m.in. Antonella) i dzieci pojechały do Berlina razem z piłkarzami ;)
5 czerwca 2015, 13:02
hahahaha. no xd
5 czerwca 2015, 12:32
30
"Luis Enrique wyraził zgodę na to, aby piłkarze mogli spać ze swoimi partnerkami w przeddzień finału w Lidze Mistrzów w Berlinie." Jak tak to spoko :)
5 czerwca 2015, 12:26
https://pbs.twimg.com/media/CGuasEKUYAA0JkP.jpg - Neymar style XD
5 czerwca 2015, 12:21
5
Teraz już wiem, że to nie tylko najlepsza w Polsce strona o Barcelonie, ale też najlepsza ze wszystkich stron ogólnie. :)
5 czerwca 2015, 12:19
Do finału już tylko nieco ponad dzień i osiem godzin #CLfinal #HalloBerlin [via @MorfiGuru] http://t.co/mnLRWprhbF">pic.twitter.com/mnLRWprhbF— FCBarca.com (@FCBarcacom) June 5, 2015
Do finału już tylko nieco ponad dzień i osiem godzin #CLfinal #HalloBerlin [via @MorfiGuru] http://t.co/mnLRWprhbF">pic.twitter.com/mnLRWprhbF
5 czerwca 2015, 12:13
Wchodzę co chwila na tą - moją ukochaną - stronę i zerkam ile do meczu i czy są nowe posty. Powiem szczerze, że ten post zrobił na mnie wrażenie :) Genialna robota redakcjo. Gratuluję i dziękuję, że dostarczacie mi tyle różnych informacji! :) - Wasz stały "klient", który urodził się w dzień założenia strony ;) Pozdrawiam
5 czerwca 2015, 09:08
"Cześć, Berlinie" dodajmy jeszcze "jutro w nocy będziesz bordowo-granatowy"
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Mecz
1
Ja też, co chwila wchodzę na FCBarca.com i patrze czy są nowe posty oraz na licznik :)
0
Czy mówi się na tego co przegra finał LM wicemistrz? Czy takie coś tylko w lidze jest?
22
Co się dziwicie. Chłopak też chce zobaczyć jakiś puchar..
1
Czekam na taki mecz 4 lata i mam nadzieję, że wreszcie doczekam się tego widoku jak Barcelona wznosi puchar.
0
Aż mnie ciarki przeszły jak obejrzałem te skróty z meczu z Czerwonymi Diabłami i te promo! Nie mogę się doczekać!
0
Niby ten licznik chodzi, ale jakby ten czas się nie zmniejszał.. Dawać ten finał xD
0
Ok dzięki :)
0
Jesst! Dziękuję Ci za dobrą wiadomość, spokojnie będę mógł zasnąć. A jeszcze w ogóle co z tym Suarezem, bo coś tu ludzie pisali?
1
https://pbs.twimg.com/media/CGwyv4oWQAEFNYf.jpg:large
3
"Plotka o domniemanym związku Seppa Blattera i Iriny Shayk jest chyba najdziwniejszą rzeczą, jaką widziałem w 2015. Głupsze od Ramseya w FCB"
@J_Krecidlo
2
"Dla mnie Messi jest najlepszym piłkarzem w historii. To, co widzę w nim nie może być postrzegane w kimś innym." - Puyol #fcblive
1
Król futbolu :)
6
"po tej wypowiedzi z uśmiechami na twarzy piłkarze „zbili żółwika"" - dobra atmosfera to jeden z podstaw do sukcesu :)
0
FCBarca.com współpracuje z JuvePoland.com ;)
0
Dni: 0
Godziny: 22
Minuty: 55
Sekundy: 2
Ale i tak będzie się to ciągnąć dłużej niż cały sezon :(
13
Tak niezwiązane z Barceloną xD https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11377278_698819566911733_6465101565250458916_n.jpg?oh=a830b6ed46491aafdb93853f790d384b&oe=5633D9DB
1
No niektórzy np. podczas finału Pucharu Króla pisali tutaj dużo. I na pewno jutro też będą pisać :D
1
Tak jakoś mi wleciał do głowy ;)
0
Już nie :p to Multiliga, ale na chwilę gadali o jutrzejszym finale :D
0
Wydaję mi się, że on tak typuje
0
Włącz Canal+Sport
0
Właśnie nie. Partnerki (m.in. Antonella) i dzieci pojechały do Berlina razem z piłkarzami ;)
0
hahahaha. no xd
30
"Luis Enrique wyraził zgodę na to, aby piłkarze mogli spać ze swoimi partnerkami w przeddzień finału w Lidze Mistrzów w Berlinie."
Jak tak to spoko :)
2
https://pbs.twimg.com/media/CGuasEKUYAA0JkP.jpg - Neymar style XD
5
Teraz już wiem, że to nie tylko najlepsza w Polsce strona o Barcelonie, ale też najlepsza ze wszystkich stron ogólnie. :)
2
0
Wchodzę co chwila na tą - moją ukochaną - stronę i zerkam ile do meczu i czy są nowe posty. Powiem szczerze, że ten post zrobił na mnie wrażenie :)
Genialna robota redakcjo. Gratuluję i dziękuję, że dostarczacie mi tyle różnych informacji! :)
- Wasz stały "klient", który urodził się w dzień założenia strony ;) Pozdrawiam
3
"Cześć, Berlinie" dodajmy jeszcze "jutro w nocy będziesz bordowo-granatowy"