2

Jak dziecko

0

Ja się szczerze pytałem z ciekawości...

0

"Jak informują media Ancelotti zostanie zwolniony, po tym jak zdjął Ronaldo i nie pozwolił mu zrównać się z rekordem Messiego"

5

Pytam, bo nie oglądam. Bardzo się cieszyli piłkarze Realu po strzelonych golach? W szczególności pytam o Grzmota.

1

Nie, ale mam link do radości :) www .jesteśmymistrzami.6raciesXavi

4

Ja miałem szklane oczy, to było cudowne :') :(

3

Brawo! Takich ludzi jak ty więcej nam tu potrzeba! Koniec podniecaniem się Ronaldo, jesteśmy mistrzami! #Campeones #6raciasXavi!

0

Ok, możliwe :D

6

Powiem Wam jedno,
to jest strona o Barcelonie i to jest post o meczu BARCELONY i służy do świętowania mistrzostwa i żegnania wielkiej, żywej legendy, a nie podniecaniem się możliwością zrównania się z rekordem przez CR11.
Pozdrawiam

0

Albo w Szybcy i Wściekli.. już sam nie pamiętam :/

7

Dadzą mu przecież Pichichi, to jest ważniejsze od mistrzostwa

Pichichi>>>>> mistrzostwo

2

Wchodzi w Laure :D

0

Nie, ja też

0

Marzy mi się dzisiaj bramka Generała, najlepiej coś typu gol Pedrito z Realem Sociedad :)

0

A nie lepiej iść do darmowej np. pizzeri czy gdzieś w darmowe miejsce z Wi-fi jak i tak nie cchą oglądać meczu? :D

17

Po to, żeby patrzeć komenty z fcbarca.com podczas meczu

0

Wolski o Orłowski będą komentować.

3

Grzmotnął by w coś ze wkurzenia :D

0

Jak się cieszę, że dzisiaj Vermę na boisku zobaczę :)

0

Dziękujemy kapitanie!

1

Wiem. Ale chyba nie do końca zrozumiałeś o co mi chodzi.

1

Pomyłka, ale matematyczne szanse Leo jeszcze ma :D

0

A poza tym może Messi strzeli trzy gole, a CR11 0 i będą na równi? :P

2

Widziałem na fejsie :D

0

A mi nie :D

0

I jak tu się nie patrzeć w to miejsce :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?