0

W każdej legendzie jest ziarnko prawdy :DD No może to nie do końca legenda, ale przynajmniej ziarnko prawdy w tym jest :d

0

Niestety muszę Ci wyznać, że ja tam nie siedziałem i tego nie słyszałem, lecz przeczytałem na internecie. Nie gniewasz się?

1

"Ciebie obchodzą tylko twoje gole, a resztę masz gdzieś. Nie może tak być"
Ramos do Ronaldo w szatni

2

Na język nasuwa się jedno: dziękujemy kapitanie, legendo za to co dla nas zrobiłeś! Każdy Culé nigdy o Tobie nie zapomni.



Dziękujemy!

3

Jeszcze nie koniec sezonu, ale małe podsumowanie można zawsze zrobić. Zacznijmy od Bravo, według mnie genialny transfer. Zubizarreta dobrze zrobił kupując go. To samo ter Stegen. Wyjmują wszystko, bronią karne. Głównie dzięki nim, ale też obrońcom zawdzięczamy tak mało straconych bramek. Dani Alves według mnie na tą chwilę jest w świetnej formie, jak ma tak grać, to niech zostanie u nas jeszcze. Środkowi obrońcy też genialni, zreszta tak jak wspomniałem wcześniej, statystyki mówią same za siebie. Jesli chodzi o Albę to tylko czekam na zdjęcie z jego łysą banią :D Busquets też się nie ma co rozpisywać - dobra, solidna gra. W tej wypowiedzi bardzo chciałbym zaznaczyć jak bardzo do sukcesu przyczynił się Rakitić. Na początku sezonu uważany za "niewypał" teraz czaruje wszystkich. No i nasze trio. Tu już tysiąc słów nie wystarczy, żeby ich opisać. Są z innego świata, a tak schodząc na ziemię, to transfer Luisito to był strzał w dziesiątkę. Często odsuwa się, kryje obrońców i ustępuję miejsca Messiemu, który na skrzydle spisuje się wyśmienicie. I do tego gole Luisito - bajka. Ja od początku wierzyłem w niego i się doczekałem.
Cóż tu wiecęj pisać: świetujmy mistrza i czekajmy na finał PK i LM.
#Campeones
VeB

0

Ok dzięki, już na powtórce zauwazylem. Ale serio dziwnie się zachował :/.

1

Wszystko z tobą ok, stary?

PS. *Boże

0

Co ten Cesc zrobił?!

0

Takim, że przy każdym komentarzu spinasz pośladki :)

0

Super! Teraz tylko czekać na finał PK i LM :)

0

Czyli wręczenie pucharu będzie za tydzień na Camp Nou? I kiedy będzie parada po mieście?

15

"Cristiano dalej walczy o swoje" - tytul na rm.pl ;D

0

No to teraz podziwiajmy Douglasa za tydzień ^^

9

Barcelona mistrzem w Madrycie, a Real płacze w Barcelonie :D

0

Kocham Barcelonę.

3

VAMOS! Mistrz nasz!!!

Tot el camp,
es un clam,

Som la gent blaugrana,
tan se val d'on venim,
si del sud o del nord,
ara estem d'acord, estem d'acord,
una bandera ens agermana.

Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!

Jugadors,
seguidors,

Tots units fem força,
son molts anys plens d'afanys,
son molts gols que hem cridat,
i s'ha demostrat, s'ha demostrat,
que mai ningú ens podra torcer.

Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!

3

Idę spełnić swoje obietnice :D

0

O le le, O la la, ser del Barça és el millor que hi ha!!!

VAMOS! MAMY MISTRZA!

0

Ile ma teraz goli Leo i ile Grzmot?

1

Hehe Douglas sobie zagra za tydzień :D

0

Piękne zachowanie kibiców :)) To się nazywa szacunek..

2

CAMPEONES CAMPEONES OLE OLE!

Ale zresztą co się cieszyć, lepiej przeżywać to, że właśnie Real wyszedł na prowadzenie XD

0

- kocham to

1

Espanyol GOOLL

0

A ja Paweł.

3

Jeśli Barça zostanie dzisiaj mistrzem, to zjem całą cytrynę, krzyknę z balkonu na cały głos "Barça!!!" i zadzwonię do kogoś i powiem, że Barcelona mistrzem Hiszpanii. Przypieczętuję to wisienką na torcie, czyli dam bratu z radości 10zł (brat jest za Realem :P).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?